Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Dijital & Analog Uydu Alıcıları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
indir, kastor

Kastor! Tv 2.3.0.1 İndir

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kastor! Tv 2.3.0.1 İndir

Kastor! TV 2301

Tanıtım:
K!TV, TV kartı sürücüsünün yüklü olmasına ihtiyaç duymadan, diğer yazılımlardan çözünürlüğe uyum sağlama farkıyla geliştirilen bir yazılımdır Bir TV kartı yazılımında ihtiyaç duyacağınız her şey K!TV'de mevcuttur Kastor! TV açık kaynak kodlu bir yazılımdır

Özellikleri

Sürücüye ihtiyaç duymama
Bilgisayarınıza yalnız TV kartının bağlı olup aktif olması K!TV için yeterlidir
Tam ekran modunda çözünürlüğe uyum
Kalite bozulmadan çözünürlüğü hiç değiştirmeden, LCD monitörlere uygun, tam kalite ile gösteriyor TV yazılımları, çözünürlüğü 640x480 olarak değiştirir Ama K!TV varolan çözünürlüğe uygun kaliteyi ayarlar ve hiç bir kalite farkı olmaz
"Teletext" gösterme
İçine entegre edilmiş "teletext" yazılımı ile televizyondan daha kolay bir şekilde "teletext"i kontrol eder
Kızılötesi uzaktan kumanda desteği
Entegre K!IR yazılımı ile kızılötesi alıcısı olan TV kartlarının uzaktan kumandayı destekler
Eklentilerle zenginleştirilebilir
Üretici sitesindeki eklentileri innDirip yükleyerek veya K!TV ile birlikte gelen eklentileri etkinleştirip TV'nizi geliştirebilirsiniz
Ayarlaması çok kolay
Çünkü çoğu TV kartı ile uyumlu
TV rehberi satın almanıza gerek yok
K!TV, elektronik program rehberi ile size izlediğiniz şovların ve filmlerin ayrıntılarını gösterir Hem de ücretsiz
Kaydedin istediğiniz zaman
ZoomOut eklentisi ile VHS'lerde olduğu gibi aynı kayıt işlemini PC'de de gerçekleştirebilirsiniz
Harika görüntü kalitesi
Teletext desteği

Sürüm : 2301

Boyut : 411 Mb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP

Üretici Firma : Kastor! TV

Kastor! TV 2301

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com