Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, kötü, mesajlar

2012 Kötü Mesajlar

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2012 Kötü Mesajlar

Kötü Mesajlar

2012 kötü smsler

Kendini Beğendiğin kadar Dünyayı da Sevgiyi de Sana Verilen Değeri de Beğenseydin belki Biraz insan olurdun Nankör

Bitti de Çek git! Son Sözlerini Haykır Suratıma ve sonra usulca çek git kendi yoluna ben kötülükleri bıraktım sana ağlatamaz kimse beni boşu boşuna

Ben Seni Gözümden Sakınarak Sevdim Ben Seni Bütün Kötülükleri Atarak Sevdim Ben Seni Ne kadar Sevmişim Hepsi yalanmış

Artık Kalbim 2 El Oldu Kullanmak istemiyorum Sevgili değil Kötü Olmak istiyorum Senin Gibi

Attığım oltada makara olursun severim de ! giderim de ! dönerim de! sen sadece cümlemde nokta olursun!!

Kır kalbimi gönlün olsun al herşeyi gözün doysun şimdi başka kollardayım buda sana KAPAK OLSUN!

İstersem sevmeyide bilirim bi kalemde silmeyide bilirim yaptığım hiç birşeyden pişman değilim öfkem yapamadıklarıma!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com