Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cep, güzel, mesajları

Güzel Cep Mesajları

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güzel Cep Mesajları

En Güzel Cep Mesajları

Cep Mesajları 2012

Güzelliğin mutluluk değiL Düşüncelerimdeki Esrarengiz HayaLin, Sevgin ise düşüncelerimdeki Mutluluk örneğin

Seninle mutlu oldu bedenim seninle hayat buldu soğuk ellerim bir seni sevdim bebeğim mutluluk ikimizin herşeyim

Yalnızım Çünkü herhangi biriyle değil, Beklediğime değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola

Oysa, Allah sevdiğine kαvuştursun diyen Hiç bir dilenciyi boş geçmemiştim ben

Dünyanın 7 harikası var diyorlar Birdir Diyorum! O da ANNEM!

Yalan Dünyadaki tek Gerçeğim Olmak için Hoş geldin Sevdiğim, Sen Yalanların içinde gerçek Bütün çirkinliklerin Arasında En güzel insansın

Kime Baksam Sendeki Sıcaklığı Sıcak Bakışları Bulamıyorum Seni Çok Seviyorum

Soğuk bedenime Sıcacık Gülüşünle Hayat Verdim Aşkım

Bir Mesaj Kadar uzaksın Bana, Mesajlarımla Aşkımı Anlatamam Sana Sözlerimde yetmez içimdeki Sevdaya

Seninle bu yolda Yürümek istemiyorum Aşkım SeninLe Bu yolda Koşmak istiyorum Senin yanında Durduramıyorum kendimi

Görücü usulü bir aşk istiyorum Görünce göresim gelsin, görmeyince ölesim

İki kişi birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur

Öyle büyümüş ki içimizdeki yalnızlık, Sevilmeyi beklerken, beklemeyi sevmişiz Beklerken de yavaş yavaş ölmeyi seçmişiz

Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yine de

Eğer sevgi bir çiçekse, saygı onu koruyan saksıdır Çiçek solmaya başlamışsa dikkat edin Saksı mutlaka çatlamıştır

Kişi nam ile işler işi, namsız bir pula değmezmiş kişi!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com