Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sözler, ünlülerden

Ünlülerden Sözler

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ünlülerden Sözler

Güzel sözler ünlülerden

Ünlülerden sözler

Güzel sözler ünlülerden

Üzülmüyorum Beni sevmeyeni ben de sevmem Çünkü 'O bensizliği göze aldysa, Ben onsuzluktan birşey kaybetmem'

[Sunay Akın]

Yanında seni ısıtacak biri varsa, üşümek gerçekten güzeldir

Can dündar

İlk önce sevdiğiniz terkeder sizi, arkasından uykunuz Sonra ne sevdiğiniz gelir geri, ne de uykunuz

[Cemal Süreya]

Unutma; Kimse unutulmayacak kadar sonsuz ve sonsuza dek sevilecek kadar değerli değil aslında

[Adam Fawer]

Çoğu şeyi kazanırken, bazı şeyleri kaybedersin Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin

-ERKAN SÜEL-

Karanlık gecede marifet değildir yıldızları görmek Unutma, 'Aşık olmak önemli değil, ömür boyu sevebilmektir marifet'

[Can Yücel]

'Geçmiş' yaşanmışlıklarınız hala canınızı yakabiliyorsa; 'Geçmemiş' demektir

[Can Dündar]

Her yürek sevebilseydi eğer, ayrılık hiç olmazdı Her seven yürekli olsaydı zaten 'aşk' bu kadar basit olmazdı ! [Can Yücel]

Erkek yada kadın ikisinin de bildikleri doğrudur; ama kadının tahmin ettiği herşey, erkeğin emin olduğu şeyden daha doğrudur

[Bob Marley]

Kadınmış derler adamı deli eden Sen ne dersen de, yine kadındır deliyi de adam eden

[Can Dündar]

Açlıktan ölmek üzere bulunan bir köpeği kurtarınız, sizi ısırmayacaktır İnsan ile köpek arasındaki başlıca fark budur”

Mark Twain

"Ask mücadelesi degil, mücadele aski içinde ol"

PEYAMI SAFA

"Kainatta tesadüfe, tesadüf edilmez"

SOKRAT

"Kusurumuz ne kadar çoksa o kadar kusur arariz"

CENAP SEHABETTIN

"Okuyabilirseniz her insan bir kitaptir"

W ELLERY CHANNING

"Kargalar ötmeye baslayinca bülbüller susar"

MEVLANA

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com