Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
azrail, aşık, oldun

Sen Hiç Âşık Oldun Mu Azrail?

Eski 07-14-2009   #1
Cloud

Sen Hiç Âşık Oldun Mu Azrail?

Hoş geldin Gel otur şöyle karşıma Vazgeçtim, yanıma otur Yanıma otur ve hiç ayırmadan gözlerini gözlerime kilitle Bir şeyler içmek ister misin? Kan örneğin, ruh mesela… Peki, daha sonra getiririm Önce ruhumu kanatmam gerekecek

Seninle konuşmaya nereden başlayacağımı bilemiyorum Bana dair her şeyi biliyorsun değil mi Azrail? Hayatıma dair unuttuğum ayrıntılar bile gözlerinin önünde Yo, bana beni anlatmaya kalkışma Bugün ben konuşacağım Bugün benim günüm Bugün benim günüm Azrail, anlıyor musun?

Hep “Zaman çok hızlı geçiyor” derlerdi bana Hoş, ben de onlardan biriyim Evet, hızlı geçmesine geçiyor ama günler hep birbirinin aynısı Hep tekerrür ediyor saniyeler Dün yaşadıklarımı daha önce de yaşamıştım Bugün yaşadıklarımı daha önce de yaşamıştım Biliyorsun zaten bunların hepsini Hepsinde seni yanıma çağırdım Lanet olası canımı al, dedim sana ama beni yine dinlemedin Acı çekmem hoşuna gidiyor değil mi? Gözlerindeki o ifadeyi görebiliyorum Bundan hoşlandığını biliyordum zaten Ne de olsa bizler dünyaya hep bazı günahların bedelini ödemek için geldik Bizler bu dünyaya acı çekmek için geldik, değil mi Azrail? Ölümlü ruhlarımız acı çektikçe sen güçleniyorsun Güçlen Azrail, güçlen

Hangi günahın bedeli bu kadar ağır olabilir ve hangi günah sürekli canını acıtabilir insanın? Ben doğuştan günahkârım Bu dünyaya gözlerimi açmak en büyük günahım benim Oysa ben istememiştim Azrail Bana sormamışlardı ki doğmayı isteyip istemediğimi Sorsalardı keşke Ömrümde bir kez olsun biri bana “neden” diye sorsaydı keşke “Neden istemiyorsun?” deselerdi mesela “Neden böyle söylüyorsun?” diye sorsalardı örneğin Yaptıklarımın, söylediklerimin nedenini sormak bu kadar zor mu? Neden herkes sadece kendi istediklerini düşünüyor ve sadece kendi fikirlerine önem verip kendi fikirlerinin sebebini sorguluyor? Haklısın, egoist bir dünyada yaşıyoruz

Âşık oldum Sevdim Sevildiğimi sandım İki şehir arası mekik dokurken hasret, yanıldığımı anladım Sevilmiyormuşum Hani vazgeçilmez, derlerdi ya… Vazgeçiliyormuş Azrail Hayatımın dönüm noktası, ölüm noktası olacak Biliyorum bunu Kaçırma gözlerini lütfen Suçlu ne sensin, ne de o Tek suçlu benim Olmayacak duaya “âmin” diyen bu aciz tek suçlu İnanmıyorum artık inandığım eski değerlere Ne aşka inanıyorum, ne sevgiye… Hiç bitmez, dediğin şeyler bitiyormuş bir gün Belki de bitmeliymiş

Sen hiç âşık oldun mu Azrail? Hiç sevdin mi kendinden çok? Eğme başını Sevdin demek… O da senin gibi miydi? Yani o da acı mı verirdi insanlara? Söylesene Azrail, sen hiç seni sevenin canını aldın mı? Aldın Aldın, biliyorum Şimdi de benim canımı alacaksın Almak zorundasın, bu senin görevin Hadi, öldür beni biraz

Senin için aşk ne demek? Peki ya sadakat? Senden başka bir cevap beklemem saçmaydı, biliyorum Cevabını bildiğim soruları sormaktan vazgeçmeliyim Ölümü öldürebilir misin? Tek aşkını… Gücün yeter mi buna? Yetmez değil mi? İnsanlar nasıl sevdiklerinin Azraili olabiliyor, bunu bana anlatabilir misin? Tamam, anlatma Her defasında yaşayıp görüyorum zaten Gözlerini bile kırpmadan, senden daha insafsızca öldürüyorlar aşkı Aşkın Azraili onlar Öldürüyorlar aşkı Bir şeyler yap Azrail, bir şeyler yap Ölmesi gerekiyorsa sen öldür Durma, bir şeyler yap yalvarırım Lanet olası!

Hadi Azrail, öldür beni biraz…

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com