Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anılarınız, malum, olan, rüya, sizlere, yoluyla

Rüya Yoluyla Sizlere Malum Olan Anılarınız Var Mı ?

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rüya Yoluyla Sizlere Malum Olan Anılarınız Var Mı ?

Rüya Yoluyla Sizlere Malum Olan Anılarınız Var mı ?

Selam arkada$lar! Burada sizlerden, rüya yoluyla size önceden malum olan olaylar var mi ,diye ögrenmek istiyorum!
Ben size kendi gördügüm bazi rüyalardan birkac örnek vermek istiyorum:
Bundan yakla$ik sekiz sene önce, rüyamda babamin vefat ettigini ve benim mezarlikta bayildigimi görmü$tüm, bu rüyayi o zamanlar kimselere anlatmadim! Ama gördügüm rüya cikti, babam o sene vefat etti, ve ben mezarlikta bayildim! Sonra birgün rüyamda, büyük ablamin kanser oldugunu gördüm, bu rüyayida o zamanlar kimselere anlatmadimve aradan bir hafta gecmedi…ablamin kanser oldugunu ögrendik! Ayni siralar üst üste, arabamin lastiginin patladigini gördüm! Üc kez! Her gördügümdede sabah arabama gittigimde lastik patlakti! Sonra bir gece dördüncü lastiginde patlak oldugunu gördüm! Arabama gittim…baktim lastik saglam…kendimce bir oh cektimyanli$ rüya gördün dedim! Sonra yola koyuldum…otoyola ciktim…noldu dersiniz? Otoyolda lastik patladi…arabam hurdaya döndü…cok $ükür bize bi$ey olmadi! Aradan zaman gecti…kizkarde$im hamileydi…ben bir gece yine rüya gördüm…o bebegin dogmadigini gördüm,karde$ime dikkatli olmasini, sagligina dikkat etmesini söyledim,nedenini söylemedim…ama olanlar yine oldu…bebek karde$imin karninda dogmadan öldü! Üc kezde annemin altinlarinin bir yakinimiz tarafindan calindigini gördüm, hatta annemi aradim, anne altinlarina bir bak duruyorlar mi dedim, o da evdeki $ey nereye gidecek dedi…sonra gidip bakmi$altinlarin yerinde yeller esiyomu$ve alan ki$ide rüyamda gördügüm yakinimiz! Bundan 3 ay önce, i$yerinde sapasaglam olan genc bir arkada$imin, rüyamda kalpkrizi gecirdigini gördüm, ertesi sabah bu arkada$ i$e gelmedi…karde$i arayip abisinin kalpkrizi gecirdigini hastanede oldugunu söyledi! Ba$ka bir rüyam…bir akrabamizin gizlice nikahlandigini gördüm, nikahlandigi ki$iye kiziyoduk…niye gizlice nikahlandigini sorduk…verdigi cevap rüyamda…öyle olmasi gerekiyordu…öyle oldu dedi! Aradan iki hafta gecmedi…rüyam cikti…ve bu ki$inin verdigi cevap neydi dersiniz?…öyle olmasi gerekiyordu…öyle oldu! Son gördügüm gercek olan rüyam…3 hafta boyunca oturdugum evde elektrik arizasindan yangin ciktigini gördüm, tabi her ak$am eve geldigimde, evin sapasaglam durdugunu gördügümde nasil sevindigimi bilemezsiniz! Yilba$indan iki gün önce, ak$am eve geldigimde…altkattaki kom$unun dairesinin yandigini ögrendimtahmin edin bakalim…yangin sebebi neydi diye? Evet elektrik arizasi! Bunlar sadece aklima gelen bir kac örnek!Övünmek icin filan yazmadim kesinlikle! Aksine bu durum beni oldukca rahatsiz ediyor! Cünki sadece kötü $eyler malum oluyor,tabi her gördügüm rüyayi hatirlamiyorum, ve her rüyamda gercek oluyor diye bi$ey yok! Yani gördügüm konular, benim istegim di$inda rüyama giriyor! Benim bu rüya konusunda, $unu yada bunu göreyim diye bir etkim olmuyor, konu secemiyorum! Merak ettim, aranizda benim durumumda olanlariniz var mi diye? Yazarsaniz sevinirim!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com