Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
deliği, hazır

Deliği Hazır +13

Eski 08-13-2007   #1
fatih_k

Deliği Hazır +13

Sorgu melekleri Temel'i kapıda karşılamış işte gerekli işlemleri yaptıktan sonra Temel'in cennete gideceğini söylemişler, tabi bizim Temel de sevinmiş Melekler Temel'i cennette gezdirirken bir adamın acı içinde bağırdığını duyulmuş Temel meleklere sormuş " Ya bu adam cennete gelmiş siz ona niye işkence ediyosunuz?" Melek cevap vermiş Ona kanat takılacağı için matkapla delik açıyorlar demiş Temel tamam demiş biraz daha gezerken yine acı bir çığlık, Temel gitmiş bir daha bakmış bu sefer adamın kafasına bir delik açıyorlar Temel yine şaşırmış aynı soruyu sormuş Melek cevap vermiş" onunda kafasına halka takılcak o yüzden kötü birşey değil" demişler Temel ben vazgeçtim cennete gitmek istemiyorum beni cehenneme götürün demiş Melekler şaşırmış "Yahu olurmu orada adamı kazığa oturtuyorlar dayanamazsın" Temel cevap vermiş:
- Olsun hiç olmassa deliği hazır

-alıntıdır-

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #2
angelesdream

:)
teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #3
okaliptus

:))))

teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com