Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eposta, fadimeden

Fadime'den E-Posta...

Eski 04-03-2007   #1
ErGENEKON_GS_48

Fadime'den E-Posta...

Şubat ayının soğuk günlerinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde, ayrı ayrı iş gezilerinde olan Dursun'la karısı, Florida'da buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede, bir kaç gün geçirmeye karar verirler
Eşi, Dursun'dan önce gider Florida'ya ve ertesi gün için Dursun'a da yer ayırttıktan sonra, ona bir e-posta gönderir Fakat mesaj, adreste bir harfi yanlış yazdığı için, Dursun yerine, bir gün önce karısı ölen Temel'e gider Yaşı da epeyce ilerlemiş bulunan Temel, bilgisayar ekranında mesajı okuyunca, korkunç bir çığlık atar ve düşüp bayılır Zaten çok üzgün olan Temel'in bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yardım için koşuşturmaya başlar
Temel, bir süre sonra kendine gelir ve niçin çığlık attığını soranlara, bilgisayar ekranını gösterir:
"Sevgili Kocacığım,
Bugün, buraya ulaşır ulaşmaz, önce yarın senin gelişinle ilgili tüm işlemleri tamamladım, sonra da bana ayrılan yerime yerleştim Burası gerçekten de dedikleri gibi çok sıcak Seni dört gözle bekliyorum"

Eski 04-03-2007   #2
ctn_86

:D tşkler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2007   #3
mate

:DDDDD
çok güzeldi teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2007   #4
RaHaTSiZ

~~zuhahahahe :D:D: cok saoL :D:D:D:~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2007   #5
angelesdream

:)) ay yazık olmuş temel e yaa
sağol ergenekon

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-17-2007   #6
dream theater

süper be hatta mükemmel ama galiba daha önce duymuştum yinede teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com