Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Üniversiteler & Kampüsler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
üniversitemiz ve ab eğitim projeleri

&Quot;Üniversitemiz Ve Ab Eğitim Projeleri&Quot;

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

&Quot;Üniversitemiz Ve Ab Eğitim Projeleri&Quot;

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Bilgisayar Kulübü tarafından 27 Aralık'ta gerçekleştirilen "Üniversitemiz ve AB Eğitim Projeleri" konulu çalıştay, öğrenciler ve öğretim elemanlarının yanı sıra sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin de yoğun katılımı ile gerçekleştirildi

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi yönetimince kurulmaları teşvik edilen ve etkinlikleri desteklenen öğrenci kulüpleri etkinliklerinin bir yenisi üniversitemiz Bilgisayar Kulübü tarafından 27 Aralık Çarşamba günü M Rıza Çerçel Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlendi Kulüp üyelerinin konuşmacıların tespitinden sponsorluk faaliyetlerine kadar her aşamasında titizlikle çalıştıkları "Üniversitemiz ve AB Eğitim Projeleri" konulu çalıştay, öğrenciler ve öğretim elemanlarının yanı sıra sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin de yoğun katılımı ile gerçekleştirildi Çalıştayda, katılımcıların Avrupa Birliği Eğitim Programları hakkındaki görüş ve düşüncelerini belirtecekleri ve etkinliği değerlendirecekleri formlar dağıtılarak sonraki etkinlikler için veri toplandı

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi'nin Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında gerçekleştirdiği projelerin amaçları ve uygulama süreçlerinin anlatıldığı çalıştaya konuşmacı olarak Prof Dr Ahmet Şentürk, Yard Doç Dr Ali Sarıışık, Öğr Gör Mehmet Kahraman, Öğr Gör Ertuğrul Ergün, Öğr Gör Türker Göksel, ve İşletme 4 sınıf öğrencisi İsmail Gül katıldılar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com