Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Enteresan Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akla, tabutlar, ziyan

Akla Ziyan Tabutlar

Eski 10-23-2009   #1
peri
icon111

Akla Ziyan Tabutlar

Ahret yolcuları için havalı tabutlar' sloganı ile hareket eden Ganalılar birbirinden ilginç tabutlar yaptı

Gana'da cenaze işleri yapan firmalar görenlerin ağzını açıkta bırakan birbirinden ilginç hatta tabutlar yapıyor

Çeşitli hayvan ve objelerderden esinlenerek hazırlanan saf ağaç tabutların büyük ilgi gördüğü belirtildi Öldükten sonra çabucak cennete gitmek isteyenler uçak veya otomobil şeklinde tabutları tercih ederken, "Belki bir ara kendime geler, bir iki yeri ararım" diye düşünenler cep telefonu şeklinde tabuk siparişi veriyor

Susuz kalmaktan korkan bazı insanlarda kendine coca cola şişesi şeklinde tabut yaptırdıMezarlarının sel baskıkına uğramasından korkan meraklılar için de balık şeklinde tubatlar yapıldı

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Akla Ziyan Tabutlar

Eski 10-23-2009   #2
aysem

enteraan ben hayatta boyle bır tabuta gırmek ıstemem
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-23-2009   #3
peri

Alıntı:
aysem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
enteraan ben hayatta boyle bır tabuta gırmek ıstemem
ah bıtanem bızler zaten tabutla gömulmuyoskı bunları işte dın yok ıman yok zanedıyolarkı böyle tabutla gömulunce rahat etcez

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-23-2009   #4
Şengül Şirin

Ben kapalı bir tabutla gömülmek isterdimAma bir yakınımın kefenle sarılmasını görünce ölümün korkulacak bir şey olmadığını tabuta gerek olmadığını gördüm,rahatladımolsa da olur olmasa da

Eski 10-24-2009   #5
delishhhh

Alıntı:
mimar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ah bıtanem bızler zaten tabutla gömulmuyoskı bunları işte dın yok ıman yok zanedıyolarkı böyle tabutla gömulunce rahat etcez

din yok iman yok değilde onların dininin kurallarına göre tabutla gömülmek var

çok ilginç tasarımlar olmuş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com