Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Güzellik & Bakım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğal, germe, teknikleri, yüz

Doğal Yüz Germe Teknikleri

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doğal Yüz Germe Teknikleri

1Adım : Pürüzsüzleştirici peeling Malzemeler – 1 yemek kaşığı esmer şeker – 1 çay kaşığı ekstra sızma zeytinyağı Hazırlanışı Esmer şeker ve zeytinyağını karıştırınYüzünüze sürün ve birkaç dakika masaj yapınIlık suyla durulayınEsmer şeker yüzünüzü pürüzsüzleştirirken zeytinyağı da nemlendirir
Adım : Sıkılaştırıcı tonik Malzemeler 1 bardak gülsuyu 1 çay kaşığı limon suyu 1 çay kaşığı cadıfındığı 5 damla badem yağı Hazırlanışı Bütün malzemeyi iyiye karıştırınKarışımı bir pamuk yardımıyla yüzünüze hafifçe dokundurarak sürün ve kurumasını bekleyinCadıfındığı bitkisi ve gülsuyu gözenekleri sıkılaştıran ve küçülten astrenjanlardırBadem yağı da cildin yeni hücreeler oluşturmasına yardım eden antioksidanlar içerir
3Adım : Dolduran ve nemlendiren yüz maskesi Malzemeler – 2 yemek kaşığı en sevdiğiniz nemlendirici – 1 yumurta beyazı – 2 tutam zerdeçal – 1 çay kaşığı Manuka balı Hazırlanışı Nemlendirici,yumurta beyazı,zerdeçal ve balı karıştırınKarışımı gözlerinize gelmeyecek şekilde yüzünüze uygulayın ve 20 dakika boyunca bekletinIlık suyla durulayınYumurta beyazı sıkılaştırırken zerdeçal ve bal cildi uyararak doldurur ve daha pürüzsüz bir görünüm için kolajen üretimine yardımcı olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com