Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mechule, mektuplar

mechule mektuplar

Eski 01-29-2008   #1
hayko26

mechule mektuplar

Ve i?te yine yaz?yorum sana kahretsin………
Onun yoklu?un beynimde depremler olu?turuyor en ?iddetlisinden
Onun yoklu?u ?ss?z bir da? ba??nda tam sigaray? can?m çekmi?ken çakma??m?n ta??n? bitmesi gibi bir ?ey kahretsin…
Ben istemez miyim onunla bar??may? ben istemez miyim James GARDAN’?n bah?i?i kadar olmasa da gönlümden koptu?unca bir çocu?un minicik avuçlar?na harçl?k b?rak?r gibi gönlümden akan sevgi p?nar?n? ona vermeyi
Ben ne kadar feryat etsem de onun yüre?inin kula?? sa??r gözleri köre olsa art?k bende bu ayr?l??a tahammül edecek ne bende yürek nede dizlerimde takat kalmad?
Sonra enteresan hayallere dal?p dü?ünüyorum kavu?sak diyorum yoksulluk denen törpü a?k?m?z? törpüler mi bilmiyorumbildi?im bir ?ey var oda onsuz olmuyor i?te
?airin dedi?i gibi:

Bize uzak de?il vuslat
A?k denen zehri sende tat
Ben pe?inden ko?uyorum
Mutluk benden kaçan at

Vefa ?stanbul da bir semt olmaktan ç?kmal? bence dostluk ,a?k kendi anlamlar?n? bulmal?
D??ar?dan cama vuran ya?mur damlalar? bana a?lamay? hat?rlat?yor utanmasam a?layaca??m
Ve utanm?yorum i?te …
hafiften penceremi aç?yorum içeriye so?uk bir hava doluyor bahçedeki kavak a?ac?m beni teselli etmek için selaml?yor sanki bir küçük kedi balkonuma s???nm?? ü?ümü? bir o kadarda ?slanm?? gözlerini k?rp??t?rarak bana bak?yor sanki gel dememi bekliyor S???nacak yerleri olamayanlar?n durumlar?na üzülüyorum kendi derdimi b?rak?p saçak altlar?na s???nan çocuklar? ve kimsesizleri dü?ünüyorum Ya?an ya?mura ald?rmadan d??ar? ç?kmak istiyorum gerçekleri anlaya bilmesi için insan? gerçeklerden biraz olsun uzakla?mas? gerekir diyorum
Benimle beraber birkaç sokak lambas? kalm?? d??ar?da ve birde ?slanm?? bir kedi
Aç?k b?rakt???m pencereden küçük kedi içeri giriyor ve koltu?a k?vr?l?yorsanki buras? eviymi? gibi…
Y?llard?r aç?k b?rakt???m gönül penceremden hala o girmedi i?te ona üzülüyorum…
Yüre?indeki buruk bir ac? gizemli bir h?çk?r??a dönü?ür bu mektubu okurken lacivert bir ak?am üstü ikimizde hala ayn? duygular? payla??yoruzdur onunla ,bunu hissediyorum belki mektup halinde gelmezde bu yazd?klar?m bir gazetenin en ücra kö?esinde veya bir dergide rastlars?n
Onunda cesaretin bir kalemin ?iir yazarken en önemli yerinde k?r?ld??? gibi k?r?lmad?ysa e?er bana seslenecek biliyorum bunu hani son mektubunda göz ya?lar? kaleminin mürekkebinden eken davranm??t? kalemi Sen demi? Ben… ayr? dünyalar demi?ti oysaki gözleri bal?k … su… renk çiçek derdi
Bilmem inan?r?ms?n?z ilk günlerdeki gibi k?zg?n de?ilim ona önceleri ismini anacak olsam dudaklar?ma ate? de?i?, günah i?lemi? gibi olurdum ve nedense kendimi suçlu hissederdimOysaki ?imdi öyle de?il onun ismini and???m zaman ne bileyim i?te tarifi imkans?z bir haz veriyor bana niçin anla?amad???m?za hala inanam?yorum pekala iki ma?rur isnada anla?a bilirdi
Dü?ünüyorum da onun yoklu?un neyse her neyse!

Cevap : mechule mektuplar

Eski 01-29-2008   #2
hayko26

Ona hep yaz?yorum yazd?klar?m? da bende kalan son resminin yan?na b?rak?yorum beni anlas?n diye bilmem ne kadar anlayabilirse?
Bilmiyorsun? Beni ilk o görmü?tün a?larken belki son olarak ta yine o görecek Önceleri a?lamaz m?yd?n? nadiren de olsa a?lard?m, belki de kendimi hakl? ç?karmak istedi?imden hat?rlam?yorum Önceleri de a?lard?m ama ilk defa onun yan?n da a?lam??t?m P?nar?n önünde ki seti o kald?rd? ?imdi biteviye ak?yor

Yoklu?una kahrediyorum çokça h?nc?mdan yumruklar?m? s?k?yorum Çaresizli?imi ortaya koyuyorum gözlerim bir noktaya tak?l?yor Zaman?n ne kadar geçti?ini bilemiyorum Masa saatinin çalmas?yla kendime gelip telefona sar?ld???m çok oluyor Gülme bana Anla beni

Hayallerime gücüm yetmedi?i zamanlar kalemime sar?ld???m? bilir o Tüm, h?nc?m? ka??ttan kalemden al?r?m sanki, sanki beni yaln?z onlar anlarm?? gibi beni, parmaklar?m uyu?uncaya kadar yazmak isterim Sabahlara kadar pe? pe?e sigaralar yakar?m her nefeste eridi?imi bile, bile Maziyi Nostaljiyi dü?ünürüm ve mutlulu?u

Mazi: Gökte kayan y?ld?z
Nostalji: O y?ld?z? yakalamak
Mutluluk: Onun anlam?n? bilemiyorum

Ve yine h?nc?m? ka??tlardan al?yorum ?iirler yaz?yorum perçemleri da??n?k bir ?airin halini anlat?yorum Yaln?zl?k beni yaln?z b?rakm?yorYaln?zl???m Ah benim suç orta??m
Ezanlar okunuyor horozlar pe? pe?e ötüyor Sabah?n oldu?unu duyuruyorlar bana Oysaki ben sabah? gözlerim aç?k kar??lad?m gece uyurken
Birazdan d??ar? ç?kaca??m utan?yorum; güne?in yaln?zl???m? yüzüme vurmazs?dan korkuyorum Birazdan sahile gidece?im Bir demet çiçek ataca??m denize bal?klara Çünkü bal?klar beni ondan daha iyi anl?yorlar
Sevgi kelimesi art?k bana içli ?ark?lar? hat?rlatm?yor Yarama üstüne tütün bas?yorum aksine

Bu kahreden yaln?zl?k ne zaman bitecek Ayn? dünyada ya?ay?p ayr? dünyalardaym?? gibi görü?memek Kahrediyor beni Artt?k binlerce kilometrekarelik yeryüzü dar gelmeye ba?l?yor bana Deli gönül ?ss?z denizlere götürmek istiyor beni Yaral? bir yürek ve hurda bir tenekeyle

Yoklu?una al??amad?m! Ço?u zaman karabasanlar bas?yor Duygular?m bir yudum h?çk?r?k oluyor bazen duygular?m?n tercüman? yok Yok anlayan dilimden zaman?n unutturamad??? hat?ralar Film ?eridi gibi geçiyor gözlerimin önünden

Evet, evet kararl?y?m sabah ilk i?im bir demet çiçek alaca??m bal?klara ataca??msana yemin ve sonra k?r?k bir kalple hurda bir tekneyle aç?laca??m ?ss?z denizlere

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #3
hayko26

Bu benim ona yazd???m eline geçmeyen, göndermedi?im veyahut gönderemedi?im bilmem kaç?nc? mektubum;her ne hikmetse bilmiyorum ama beynimdeki dü?ünceler iki noktada birle?iyorBirincisi mektuplar? hep gece yazar?m cam?n önünde sokak lambas?na bakarak, yarasalar m? ilham getirir sokak lambams?m? bilmiyorum ikincisi gece insan daha cesur oluyor geceleri dü?ündüklerimi sabah ilk i? yapmak olacak diyorum ama yapam?yorum
Bazen kendi kendime sorular soruyorum acaba diyorum ona olan duylular?m körelmi? midir sonra kendi sorular?ma kendim cevaplar buluyorum e?er duygular?m körelmi? olsa diyorum ona bu mektuplar? yazar?y?m ve bir sanat eseri gibi saklar m?y?m Bir hisse senedi gibi, de?erli bir tablo gibi
Tabi bu sorular?n gerçek cevaplar?n? bende bilemiyorumomuzlar?m?n ta??mayaca?? yükleri ta??yamamaktan m? korkuyorum onu da bilmiyorum
Zamanla duygular?ma gem vuramad???m için ?imdi tutup ta zaman? suçlaman?n bir anlam? yok suçlam?yorum i?te bende zaman? buna hakk?mda yok zaten
?imdi yüklendi?im sorumluluklar? bir hamal?n s?rt?ndaki yükü devenin s?rt?ndaki kamburu ta??maya mecbur oldu?u gibi bende bu sorumluluklar? ta??maya mecbur hissediyorum kendimi
Ve i?te zaman ilerledi s?rf bize inat olsun diye saatin akrebiyle yel kovan? on ikide bulu?tularzoraki gözlerimi kapatmak istiyorum ve dahas? uyumak Uyumak öyle kolay i? de?il insan?n uyumas? için kendisiyle bar???k olmas? gerek ben nas?l bar???r?m kendimle ben benli?imi ona verdim ve o yok i?te
Beklenen gün gelir ve beklenen gelmezse intihar?n e?i?ine gelmi?in demektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #4
hayko26

Çok zamand?r ayn? idi de?i?mezdi gecelerimiz Son günlerde, o sars?la, sars?la a?lard?n ben sigâralar içerdim pe? pe?e a?lard? , fakat bilmezdin göz ya?lar?n?n, tümü kaderin deki yaz?n?n kelimesini b?rak harfine dahi silmeyece?imi

Dedim Ya : hep ayn?yd? gecelerimiz Bu?ulu cam?n ard?ndaki sokak lambas?nda teselli bulurduk Sanki kar,ya?arken kimilerine göre garip bir al??kanl?kt?r belki kim bilir : Ba?zanda soban?n üzerinde ki çaydanl???n gizemli c?z?rt?lar?n? dinlerdik Hiç konu?madan : bir çocu?un annesinden ninni dinledi?imiz gibi
Ben ona a?larken kat?lmazd?m Gerçi niçin a?lad???n? bilmezdim Ço?u zaman ço?u zaman bahaneler bulurdu kendince; Sudan bahaneler…En ufak bir tart??mada s???n?rd? göz ya?lar?n?n ard?na Belki yüre?imin kat? oldu?unu dü?ünürdü: neden yalan söyleyip ç?k?p ta ?imdi ya?an kar?n alt?nda aramak gelmiyor içimden onu
Çünkü giderken aç?k b?rakt??? gönlümdeki kap? hala aç?k …
Yine soba üzerindeki çaydanl???n c?z?rt?lar?n? dinliyorum Pencereden sokak lambas?n?n alt?ndaki ya?an kara bakarak bir musiki gibi ama farkl? bir ?ey var
Ben a?l?yorum………

Ama inkâr edemem gece gibi karanl?k saçlar?n? ve ay gibi parlak yüzünü özledi?imi Hoyrat bir rüzgâr esiyor sanki Ya?mur damlalar? gibi yuvarlanan göz ya?lar?m? ü?ütüyor; bo?az?ma bir ?eyler dü?ümleniyor ta? gibi Sonra o ta? gibi ?eyi yutuyorum Sanki nefes alsam seni kaybedece?im açsam gözlerimi hayalin silinecek gözlerimden, bilirsin duygular davetsiz misafir gibidir Giderken aç?k b?rakt???n gönül kap?lar?mdan girdiler
Ve i?te açm?yorum gözlerimi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #5
hayko26

Hep böyle ba?lard? sana yazd???m mektuplar
?çimde ac?m artard? seni dü?ündü?üm anlar
Ah sevgili!(!)
Seni sevmi?tim de;
Ben bir sana a??k olmu?tum
Gecenin sabah? bekledi?i gibi bekledim seni,
Karanl?ktan korkan çocuklar gibi korktum gibi korktum sensizlikten,
Tam gelecek derken y?k?ld?m yeniden
Ölümün hayat? k?skand??? gibi k?skand?m seni,
Gözlerimin her ald??? noktada gördüm seni,
Her ?eye inat sevdim seni,
Gecenin zifiri karanl???na inat sevdim seni,
Kahpe ?stanbul'a inat sevdim seni,
Gözlerimden akan ya?a inat
Ve sevgili ihanetine inat sevdim seni,
Kendine yap?lan adaletsizli?e k?zarken,
Bana yapt???n adaletsizli?e ra?men sevdim seni!!!
Seni dü?ünmekten unuttum kendimi,
Nas?l da sevdim derken terkettin beni,
Oysa bütün sevdalara inat sevdim seni,
Hani bir gün dönecektin geri
Döndün de bulamad?n m? yar beni(!)
Nas?l da tam kavu?tuk derken
Sensizlikte b?rakt?n beni
Gene de a????m sana
?hanetini dü?ünmeden,
Beni yar? yolda b?rakmana ra?men
Denizin dalgadan vazgeçemedi?i gibi
Vazgeçemiyorum senden
Kaybettim seni, arad?m da
Bulamad?m kar??mdayken

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #6
hayko26

Kap?y? anahtarla açmay? hiç sevmiyorum

Zili çalmal?y?m ve sen açmal?s?n kap?y?

"Ho? geldin can?m" deyip boynuma sar?lmal?s?n

Uzun uzun öpü?meliyiz kap? aral???nda,

El ele tutu?up içeri girmeliyiz
,

Belki de en fazla üçü önemli otuz be?, k?rk haberi

"Sular yoktu bütün gün biliyor musun" demelisin mesela,

"Yeme?i ocakta unutup yakmam?? m?y?m pilav?n dibini,

Sonra da tüp gaz bitti alay eder gibi" demelisin mesela

Adlar? da saçlar? gibi hep birbirine benzeyen ortaokul arkada?lar?n,

Çat kap? yapm?? olmal? aniden ve ö?len

Annen aram?? yak?nda geleceklermi? bana da selam söylemi?mi?,

Olmal? mesela

O kadar i?inin aras?nda camlar? da silmi? sevinmi? olmal?s?n

"Eskilerini eskiciye verdim, o eski mintanlar? filan" demelisin

Plastik mandal, le?en birde fara? alm?? olmal?s?n kar??l???nda

Bir gündüz yay?n?nda faydal? on ?ey ö?renmi? olmal?s?n

Ç?kmayan lekeleri kolayca ç?karmaya,

?arap ?i?elerini kolayca aç?p o ?i?elere mumlar damlatarak

Dekor yapmaya bir dolu faydal? ?eyler

Ve mutlaka "yaa öylemi olmu?!!" diyece?in haberler vermeliyim sana

Süratle beni k?zd?racak bir ?eyler yapmal?s?n

Ben zaten seni k?zd?racak bir sürü ?ey yapm?? olmal?y?m d??arda

Gözüme bak?p anlamal?s?n yedi?im herzeleri

Sen anlamazl?ktan gelmelisin yinede

Usulca utanmal?y?m

Anlad???n?, anlamazdan gelmeliyim

Anlad???n?, anlad???m? anlamamal?s?n

Bu küçümen oyun böylece sürüp gitmeli bir vakit

Ben yine her zamanki gibi ;

Yar?n rejim yapmaya, spora ba?lamaya,

Sigaray? art?k b?rakmaya karar vermeliyim

Sen bir kaç güne kadar bir i? bulup art?k çal??maya,

Bir ev bulup oraya geçmeye,hayat?na bir çeki düzen vermeye

Karar vermelisin

Çay koyyy!!!

Bunu yine ben hat?rlatmal?y?m

Radyo yine tuhaf ?ark?lar çalan bir gavur kanal?na ayarl? olmal?,

Televizyon yine senin kanallar?na kilitli,

Ve kül tablalar?, çay tabaklar? yani, firar etmi? olmal? ortal?ktan yine

Gözlerinde güzellikten ba?ka bir ?ey yokmu? gibi,

S?k?nt? yüklü, sorun yüklü bak??lar? görmemeliyim

Sevgimin büyüklü?ü her ?eye yeter sanmal?y?m

Hiç bir bunalt?n? anlamayacak kadar dangalakla?mal?y?m

?kide bir sözlerini kesip, çocuklu?unun, safl???n?n, yal?nl???n?n sular?n? kurutup

Ciddi, vakarl? kerametli konulara davet etmeliyim seni

Ve bir gün, bir gün

Çekip gitmelisin evden

Gitmenle anlamal?y?m bu ev sevdas?z olana bol gelir

Yürü yürü bitmez koridorlar?

Bu evin manzaras? karanl??a göz k?rpar

Bir ba??na ya?ayanlara köpekler bile havlamaz bahçede

Çay pi?mez, yemek yenmez, sigaran?n bile tad? kaçar

D??arda iti? kak?? kalabal?klarda yiter gider evin sahibi

Kendini aray?p bulamaz

Merhabalar?n da anlam? kalmad???ndan kimselere selam verip almaz

Denizde, karada, yatakta hiçlik soluklar? al?p verir

Bir ?iirin dizeleri okunur kitapta,

?air sanki bilmi? de demi? gibi:

"Dü?mesin bizimle yola evinde a?layanlar?n gözya?lar?n? boynunda a??r bir zincir
gibi ta??yanlar, çekilsin yolumuzdan kendi kabu?unda ya?ayanlar"

yazm??t?r

?iire de, ?aire de, hayata da k?z?l?r

Kap?n?n önüne gelinir,

Al??kanl?k icab? kap? çal?n?r

Yaln?zl?k pusuya yatm??t?r içerde

Duyar ama açmaz kap?y?

Neden sonra hat?rlars?n, anahtar?n? ç?kar?rs?n

Kap?y? anahtarla açmay? sevmiyorum ben

Yaln?zl???n? sevmiyorum

Ben yaln?z, ben yaln?z

Seni çok ve çok

Ve çok

Seviyorum !

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #7
hayko26

MEKTUP

Sen gittin gideli
Bo?ald? bu sahil
Günler durdu zaman durdu sanki
Özlesen de beni
Söylemesen de hiç
Her ?ark?da hat?rlayacaks?n beni
O sahil boyuna her ç?kt???nda
Biliyorum unutamayacaks?n
Beni hep a?z?mda kederli bir sigara
Ellerim cebimde
Yürürken hat?rlayacaks?n
Belki gözlerimde ki
Derin hüzünler akl?na gelecek
Belki kalbimde ki o bitmez sevgi
Hep beni sahilde yürürken hat?rlayacaks?n
Bizim ?ark?m?z çalacak bir yerde
Belki bana benzeyen biri geçecek yoldan
?çti?in bir kadeh içkide hat?rlayacaks?n
Çaresizce odan?n içinde dola??rken
Yada ellerini
Koyacak bir yer bulamazken
Hani
?çinin içine s??mad??? bir günde
Beni hat?rlayacaks?n
?çine bir ölüm tela?? do?du?unda
Her a?lad???nda hat?rlayacaks?n
Sana beni unutma demiyorum
?stesen de unutamayacaks?n beni
Seneler geçecek
A?ustos yine gelecek
Senin ellerin ba?ka ellerde olacak
Ama o parfüm yine beni hat?rlatacak
Okudu?un ?iirin son m?sras?
Bitmeyen gecelerin son rüyas?
Yine ben olaca??m
Hat?rlayacaks?n
Kap?n?n her çal???nda
Geldi?imi sanacaks?n
Her telefona bendendir diye ko?acaks?n
Belki
Bir kö?ede yaln?z a?layacaks?n
Sen hep beni hat?rlayacaks?n
Sana söylediklerim gelecek akl?na
Sonra o s?cakl???m
Omzunda hissetti?in
Dudaklar?mda ölmeye gitti?in
O sahil
O deniz
O öpücükler
Sen hep beni hat?rlayacaks?n
Ya?ad?kça
Sevdikçe
Her gün öldükçe
Hat?rlayacaks?n
Bu son mektubum
Unutamayacaks?n

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #8
hayko26

?imdi gelece?e bak!
Geçmi?i sil, sat?rlar?n? teker teker sildi?in defter niyetine ?imdi içindeki yolculu?a do?ru git, kendini kaybedersen, en büyük sermayeni yok edersin
Ba??n? yukar? kald?r, ald?rma olanlara, korkma! Ne kadar bozuk bir düzen de?ilmi? ?a??rd?n asl?nda Kö?e ba?lar?nda hayat? bilmeyen küçücük yürekler, bir tarafta yoksullukla bo?u?anlar, bir tarafta paray? h?rs yapanlar, öbür tarafta sevgi fakirli?i içinde olanlar Bilinmezlik içinde daha nice insanlar Ah küçü?üm ?imdiden gör bunlar? ki; ilerde kafan? kald?rd???nda ?a??rma
Küçü?üm!
Gurur, namus, dostluk arama çünkü son kullanma tarihleri geçti, kald?rd?lar rafa, dostluklar? b?rakt?lar Gökyüzündeki güne?e bak, ?ansl? hisset kendini ama aldanma asla, sanma akiam b?rakmaz kendini karanl??a Gözlerinin gördü?ü yeri sev, sevmeyeni hak edeni sev ama sevmeyenin üzerine varma, çünkü senin yolculu?un gene sana Denizin dalgay? sevdi?i gibi sev hayat?, olmazsa masal oku çocuk ol, ayr?l?k dolu romanlar, ayr?l?k dolu romanlar? kald?ramazs?n ya; ama asla a?lama Biten a?klara a?lama, gülerler hani a?k kalmam?? ya; k?skan?rlar asl?nda Yeni dünya bulamazs?n Dünyan? sen yarat Bu yolculukta giderken yan?na sadece dürüstlü?ünü al, o yeter sana Yosun tutmu? a?klar, geride kal?? tutkulu a?klar, her taraf kahpe dolu! Araya kar??m?? yürekli sevdalar, sevdas? için a?layanlar Sana da bu aray??ta iyi yolculuklar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #9
hayko26

Bugün daha önce herhangi bir kad?na, herhangi bir a?k?n? anlatt???n, ya da anlatt???n? sand???n (özür dilerim, senin için çok özel biriydi de?il mi?) ve ilk okudu?umda
yüre?ime k?v?lc?mlar dü?üren o sat?rlar? tekrar okudum, belki arad???m biraz ???k, biraz umut, belki biraz sevgiydi Belkide seni anlamaya çal???yordum ama neyi fark ettim biliyor musun? Sen sevmeyi bilmiyorsun
Sonra anlatt???n ba?ka bir hikaye geldi akl?ma, hani kad?n sana ‘sen beni sevmedin’ demi?ti Hakl?yd? ?kisi ayn? kad?nm?yd? bilmiyorum aç?kças? bilmekde istemiyorum zaten Bilmek istedi?im tek ?ey ‘kalbim ac?yor’ dedi?inde ne kadar do?ru oldu?u
Dizelerden birinde ‘yalan!’ demi?sin Do?rular?m ve yanl??lar?m o kadar çeli?kideki bugünlerde, sen ‘’rahat ol’’ dedi?inde, pi?man?m, söylediklerimi söylenmemi?, ya?ad?klar?m?z? ya?anmam?? say, alg?l?yorum (alg?layamamak bula??c?m? sencede) ?nsan sevdi?ini de?i?tiremedi?inde, kendisi benzermi? ona, fark?nda olmadan
Gene duymak ister miydin gerçe?i; sen sevmeyi bilmiyorsun Hadi kand?rma kendini de, sevgi mesafelere yenik dü?mez ki

Kalbim ac?yor ve ac?m tarifsiz P?nar? dolmu? gözlerimi t?rmalayan hayalin, gülümsüyor bana ?nanmad???n bir ?eye, beni de inand?rd???n? dü?ünüyorum
Belki pi?mans?n, belki dü?mans?n kendine

Anlam? var m? senin için bilmiyorum Ama ?u sat?rlar? okudum az önce
Sanki ?air benim duygular?m? dile getirip, sana yazm??t?;
Önce ????? gördüm gözlerinde
Sonra karanl???
Bir anda buldum;
Ve bir anda yitirdim seni

Bir tek ?eyi unutma, seni sevdim ben Kar??l?ks?z, ç?kars?z, gerçekten
O yüzden zorlama kendini Önce kendine itiraf et sevmeyi bilmedi?ini, sonra bana, sevemedi?ini beni
Akl?nca benden uzak durup, beni koruyorsun öyle mi?
Hay?r kand?rma kendini sen sevmeyi bilmiyorsun

aramizdaki farkta buben sevmeyi biliyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #10
hayko26

Yan?mdayken Arad?m Seni

Sen varken de arad?m seni,
yoklu?unda oldu?u gibi,
belki seversin diye beni,
çözmeye çal??t?m seni

karanl?kta arad?m seni, korkmadan,
so?uk kald?r?mlarda arad?m, b?kmadan,
art?k b?kt?m yoklu?undan,
soruyorum seni, her tan?d???ndan

sensizli?i kald?ramam bilirsin,
bilirsin de nerdesin,
sen ?u yarama tek çaremsin,
sen hergün a?latt???n yüre?imsin

sat?rlar? senle doldurdum,
her geçene seni sordum,
hiçbir ?eyden de?il, sensizlikten yoruldum,
art?k kalbime ad?n? koydum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #11
hayko26

A?lad???mda Mendilim Ol
Dün yine gökyüzünün masmavi görkemi ve hayalini çizdi?im bembeyaz bulutlar?n?n alt?nda seni bekledim Uzaklarda gülümseyen gökku?a??n?n renkleri içinde arad?m seni, yoktun Yoklu?un, bir canavar?n di?lerinde yüre?imi kemirip duruyor Yoklu?un cehennemim, yoklu?un zifiri karanl???m, zindan?m oldu Belki, bir kö?eden ç?k?p gelirsin diye bütün gün seni dü?leyip, gözlerim ufukta, kuca??m dolu sevgi, yüre?imde binbir umut ye?ertip ve ölesiye bir özlemle bekledim seni, gelmedin Seni ne kadar özledi?imi bilmiyorsun Bir bilsen seni ne kadar çok özledi?imi; da?lar?, tepeleri a?ar, denizleri, ovalar? devirip gelirdin bana

?çim özleminle nas?l dolup ta??yor, özleminle nas?l tutu?uyor bir bilsen Yüre?imin bütün bentleri paramparça sensiz ?imdi yüre?imin her k?y?s?ndan özlem s?z?yor Yüre?ime de söz geçiremiyorum art?k Biz bu dünyada seninle ç?kars?z, yalans?z, hilesiz hesaps?z sevdik birbirimizi Yüre?imizin bembeyaz tuvaline maviyi fonlayarak ve a?k?n da k?pk?z?l resmini de çizerek; insanlar?, ku?lar?, da?lar?, çiçekleri, sular? da öyle hilesiz sevmi?tik

Biz seninle bütün engellere ra?men, bitmez tükenmez bir azimle sevginin doru?una eri?mek için t?rmand?k hayat yoku?unu Ve bitip tükenmeyen bir a?kla sevdik birbirimizi Biz seninle uzak da? ba?lar?na yazd?k umutlar?m?z? Denizlere, dalgalara, f?rt?nalara, ac?lara, korkulara, uçurumlara yazd?k sevdam?z? Biz seninle kanatlar? sevdal? iki güvercindik mavi göklerde Kanat ç?rpt?kça yükseldik sevdalara, yükseldikçe sevdalara avc?lar dü?tü pe?imize

Zaman?n ac?mazs?zl???na, aram?zdaki mesafelere, etraf?m?zdaki çirkinliklere, günübirlik a?klara, sald?r?lara, sat?l?k sevgilere ra?men, biz yine de yüre?imizde hiç sönmeyen bir yang?nla özledik birbirimizi, en kutsal a?kla sevdik, kirletmeden umutlar?m?z? bekledik

Senden ayr?lal? günlerin, aylar?n, y?llar?n nas?l geçti?ini bilemez, hesab?n? tutamaz oldum Her seher uyan?nca da?lar?n esen rüzgarlar?na aç?yorum penceremi, o ölümüne özledi?im kokunu getirir diye Bir nebze de olsa dindirir yada söndürür diye yüre?imdeki özlemin ate?ini

Her gece menek?e rengi gözlerini demledim hayalimde ?pek saçlar?n?, sevdal? gülü?lerini, inci di?lerini demledim Ne çok severdin yayla yollar?nda türküler söylemeyi, ellerimi avucunun içine al?p, ba??n? gö?süme dayamay? ?imdi her gece, insana hayat veren ve yüre?ime nak?? nak?? i?leyen sevda sözlerin dola??yor kulaklar?mda , payla?t???m?z ümit dolu tatl? hayalleímiz

Y?lmak yoktu bizim için bu yolda A?lamak, s?zlanmak yoktu, geriye dönmek hiç yoktu Zordu, çetindi bizim sevdam?z ama her ?eye ve çekilen tüm ac?lara de?erdi Sab?r diyordun Sabr?, ümit etmeyi, sevmeyi, zorluklara kar?? direnmeyi de senden ö?renmi?tim Konu?urken insan?n yüzüne dosdo?ru bakmay?, dürüst ve namuslu bakmay?, merhameti, ac?may?, insan gibi dü?ünmeyi senden ö?renmi?tim Senden ö?renmi?tim sevdalara türkü yakmay?

?imdi Ren nehrinin k?y?s?nda dalg?n bak??larla dal?p dal?p gidiyorum uzaklara Gökyüzü masmavi ve saatler yorgun bir su gibi ak?p gidiyor gözlerimde Ufka, gökmavisinin k?z?lla birle?ti?i o ince s?cak ve yumu?ak çizgiye bak?yorum Bir ku? gelip konuyor saçlar?ma, yüre?imi ipekten kanatlar?na sar?p sana gönderiyorum

Seni dü?ünüyorum Seni dü?ünmek gökyüzü olmak gibi bir ?ey bazen, ya da rotas? belli olmayan bir gemiye binip, yeni iklimlere yelken açmak gibi ?nsan olmayan bir adada inip, Robinson gibi insans?z bir ya?am kurmak istiyorum Ve o adada bir ömür yaln?z seni beklemek istiyorum

Saatler su gibi ak?p gidiyor Bir gemi yana??yor k?y?ya, inen yolcular? izliyorum, sen yoksun “ Kahretsin !” diyorum” Ne olur ç?k?p gelse, sar?lsa boynuma” Bir gemi uzakla??yor limandan Sular?n devinimleri ak?yor gözlerimde, kar???p gidiyor uzaklara Seninle suyu p?r?l p?r?l bir p?nar?n ba??nda bulu?mak, ellerini tutmak, yüre?inin s?ms?cak yerinden, menek?e gözlerinden, narçiçe?i dudaklar?ndan öpmek, serin nefesini doyas?ya içmek ve doyas?ya içime çekmek geçiyor içimden Sonra sar?l?p, s?ms?k? kucaklamak ve sevinçten havalara uçmak geçiyor

A?lad???mda mendil, güldü?ümde kahkaha, susad???mda su olman?, uyudu?umda rüyalar?ma girmeni, her sabah aln?mdan öperek uyand?rman? istiyorum

Her gece ku? olup sana do?ru uçmak, ard?nda serin rüzgarlar b?rakarak, da?lar, denizler, ormanlar a??p, bir p?nar?n ba??nda menek?e gözlerine konmak geçiyor içimden Dalg?n bak??lar?ndan, sevdal? yüre?inden öpmek geçiyor O an bütün a?açlar diz çökmeli diyorum, özleminle kanayan yüre?ime Bütün y?ld?zlar göz k?rpmal? mutluluklara “Allah?m bu kadar mutluluk çok” deyip, ellerimi gökyüzüne kald?r?p a?lamal?y?m Gökler de a?lamal? benimle, bulutlar, ?rmaklar, y?ld?zlar da a?lamal?

?unu bilmelisin ki, nerede olursam olay?m, hangi iklimde kal?rsam kalay?m, vakti geldi?inde bir gün mutlaka, yüre?im al?p beni sana getirecektir Ben buna bütün kalbimle inan?yorum, sen de bütün kalbinle inan Hiç bir yol bilmesem de, gelmeye kalmasa da mecalim gelece?im inan Bekle

Sevgiler büyüttüm
k?r çiçeklerinden, güne?in kan?n? emen
umutlar ye?erttim bahar renginde al ye?il
da?larda kar erirken ceylanlar emzirdim
melekler uyand?rd?m her tan a?ard???nda
toplamak için bütün dü? k?r?klar?n? aynalardan
y?ld?zlarla selam yollad?m sana
ve her gece mavi bir ku? tutup avuçlar?ma
dudaklara gül ve rüzgar ili?tirdim da?lar?n doruklar?na
gelmedin

upuzun köprüler kurdum içimdeki yolculuklara sana kavu?mak için
beyaz günlere uzand?m beyaz atlarla, sana getirsinler diye umutlar?m?
seninle öpü?ürken
beyaz beyaz güvercinler kanat ç?rp?yordu mavi göklerin burçlar?nda
bütün ayr?l?klar?n, sava?lar?n, ihanetlerin üzerine bir çizgi çekiyordum
en güzel bar?? çiçeklerini versin diye dünya

ak al?nl? taylar ko?arken aln?m?n çay?rlar?nda
al türkülerle inledim lekesiz sabahlara her bahar
özlemler kanat?p gecelerin sayfalar?nda
mavi rüzgarlar?n terkisinde sevgiler yollad?m sana
ço?ald?kça ço?ald? ç?lg?nl???m
kan?mda milyonlarca y?ld?z tutu?tu
alevler içinde parlayan nehirler akt? yüre?ime her defas?nda
her suyun sesine bir damla gözya?? b?rakt?m senin için
gül desenli yaylalara bilmedin

bilki sensiz uzak bir da?ba?? ?ss?zl???y?m
yoksan ürpertilerde tiril tirildir yapraklar?m
seni özlemenin korkunç girdab?nda
gö?ünü ve yönünü yitirmi? göçmen bir bulut olup
her gece uçurumlara a?lar?m

hasret ate?ine bürünürken geceler
uzun ayr?l?klar?n da?lad??? sevdalarda
korkunç alevler içirdim seni seven yan?ma
iç çekmeyi ö?rendi bir yan?m, ac? çekmeyi bir yan?m
ve ard?ndan oturup a?lad?m küskün ?rmaklar gibi
kar???p gitti gözya?lar?m ça?layanlara
silmedin

ey k?rç?l saçlar?mda y?ld?z tutu?turan
al?p savuran yang?nlara yaln?zl?klara
hazan bahçelerinde yaral? bir güldür kalbim ?imdi
dört mevsim a?k? kanayan
sen ki, yüre?imde demlenen ays?n her gece
gözlerimde çiçeklenen a?k
uzun saçl? hasretimsin
geçen bütün mevsimlerde seni bekledim
gelmedin

özlemlerle yaral? bir ya?mur bulutuyum ?imdi
firari bir hüznün girdab?nda yitirdim güldesenli sevinçlerimi
bil ki, ça?layan bütün nehirler benim gözlerimdir
benim yüre?imdir a?layan bütün denizler
su içti?im bütün p?narlarda seni susar?m
seni sorar?m geçti?im bütün yollarda
dü?tü?üm her uçuruma bir tutam çiçek b?rak?r gibi
bir tutam kor ve bir demet gözya?? b?rakt?m senin için
gelmedin bilmedin silmedin

Bir gün gökyüzü gülünce ve geçince ü?ümesi kalbimin
bütün hasretleri yükleyip rüzgar?n kanatlar?na
yüre?imde ta??d???m sevda aleviyle
upuzun yollardan ç?k?p gelece?im sana Bekle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #12
hayko26

Sevgili, biricik dilim: Dü?üncelerim, duyarl?l???m, sevgilim, bir tanem
Uzunca bir süredir seninle yak?ndan yak?na, derinden derine, içten içe, sarma? dola? görü?emez olduk Ayr?lm?? de?il de ayr? dü?mü? gibiyiz Uzakla?m?? say?lmay?z ama aram?za sokulmu? birtak?m engellerle uzakla?t?r?lm?? gibiyiz birbirimizden
Sana bu nedenle mektup yazmak istedim Aç?kças? senin varl???n/ “var” olu?un konusundaki duygusal inanc?m?n saf ve dürüst içtenli?ine, kalemimin arac?l???yla ula?may? diledim Ben bu içtenli?e öylesine gereksinim duymaktay?m ki: senin varl???n?, hiç bugünkü gibi yüre?imin sonsuzluklar?ndan ça??rmam??, özlememi?tim Bil ki, art?k benli?imin bütün gücüyle özlemekteyim seni: çünkü gereksinmekteyim Varl???m, varl???na gereksinmekte Dahas?, san?r?m senin de bildi?in gibi, mektup duygu ve dü?ünceler aras? ileti?im kurman?n en kestirme yolu Ayr?ca, bu ileti?imin en büyük giri?imi olan yazmak? Yaz? edimi ya da yaz?nda, mektup ölçüsünde hiçbir tür duygusall???n ve dü?ünselli?in birebir ve ola?and??? s?cakl???n?, eri?ebilirli?ini bugüne dek sa?layamad? Ne bunca ?iir, ne öykü/roman/deneme ve günlüklerle, duygular?n ve dü?üncelerin sana olan özlemleri dindiremedi, aç?klanamad? Sana yani dile getirelemedi ??te bu aç?dan mektup, çok de?erli bir arac?

Bir de mektubun, bana göre al?c?s? için oldu?u ölçüde, vericisi aç?s?ndan da bir ba?ka önemi var: ?öyle ki, yazd?klar?yla gönderme yapan, bu arada kendi duygu ve dü?üncelerini de tartmak s?namak olana?? bulur Mektup da, bu i? için biçilmi? kaftand?r neredeyse;sevginin ve nefretin en dolays?z, en belirgin d??avurumsal yaz?n türüdür San?r?m ?imdilerde mektubun, bilgisayar arac?l???yla yeniden gözde olmas?n?n aç?klamas? da bu olsa gerek: Yaln?z bu noktada yan?lt?c? olan, mektubu gönderenin, onu ‘ salt kendine dönük ‘ bir ileti?im arac? olarak kullanmas?, bu arada senin tepkilerini de gözard? edebilmesi

Oysa benim sana mektup yazmak istememin nedeni, do?rudan seninle ilgili Amac?m bütünüyle sana yönelik; derdim, s?k?nt?m seninle, nedenimin kayna?? sende Bu konuyu ilerde, ba?ka mektuplar?mda daha geni? biçimde de?meyi deneyece?im ya; ?imdilik izin verirsen ilkin senden ne bekledi?ime, gerçekte beklentimin ne oldu?una k?saca de?inmekle yetineyim Ba?ka türlü söylersem, sana duydu?um gereksinimimi ve özlemimi belirttim ama seni neden özledi?imi san?r?m aç?klamam gerekiyor

Bir kez, ben do?dum do?al? hiç bugünkü gibi ‘d???mda’ bulmam??t?m, duyumsamam??t?m seni Senin ‘ sen ‘ , yani benden ayr? gayr? ve neredeyse bir yabanc? oldu?unu bilmezdim Benim için sen, ‘ben’din sevgili dilim: Ben’i do?uran da, yo?uran da, sendin Benli?imi i?leyen, akl?m? e?iten, bilgimi dam?tan ve ço?altan, d???mdaki dünyayla ilgiler kurmam? sa?layan, bütün d??sal ili?kilerimi geli?tiren ve sa?altarak düzelten sendin Öyle ki, sen benim gerçek annemsin, ya?am?m seninle ba?lad?, diyebilirim Sen, elli y?l önce ya?am?m?n alacal? denizinde ç?kt???m yolculu?un pusulas?, beden-gemimin yol göstericisi oldun

Gemimin, yani belle?imin aç?ld??? ya?am denizinin tarihini ve co?rafyas?n?, geçmi?ini ve gelece?ini yazan güne?ler, aylar, y?ld?zlar, bulutlar, çevrenler, akyeller, karayeller, yeni karalard? senin bütün ?iirlerin, destanlar?n, romanlar?n, öykülerin, denemelerin ?zleklerini, yani izledi?i ak?nt?lar?n yol yanl??lar?n? / haritalar?n? belirmeyen ?ark?lar?n?, duygular?n? hayk?ran, seslendiren sirenlerini, senin karasular?nda dola??rken duydum ben: Sirenlerinin beni ça??ran seslerinin t?n?s? ba?tan ç?kar?c?yd? ama aldat??c? de?ildi O seslerin, kimi zaman gemimi yeni bir karaya ça??ran ku?tan, “Çal?ku?un”ndan, kimi zamansa bir ba?ka teknenin,”Medar? Mai?et Motoru” nun güvertesinden ç??l?klar?n? duyar, kiminde “Aganta Burina Burinata ! “ diyerek kükreyen bir deniz aslan?ndan gümbürdedi?ini i?itip irkilir, kimi de, “ Memleketimi seviyorum! “ , “Anlatam?yorum”, “ASU” diye diye, “Sen Beni Sev! Bo?aziçi ??ng?r M?ng?r! Sevdim Seni Ey ?nsan! “ diye diye, “Güne?le! Güne?le! “ diye diye, yolumu yordam?m? ayd?nlat???n? görür, dü?erdim artlar?na

“Haritada Bir Nokta”yd?m, senin noktan: Ey benim saydam perim, göz al?c?, gönül çelen renk renk kanatlar?nla capcanl? , dipdiri uçu?an deniz k?z?m! Do?rulu?una, yal?nl???na, içtenli?ine öylesine tam inan?r, beni kand?ramad???n? bilir, hiç mi hiç yabanc?lamazd?m ki seni Benimsin ve ‘Ben ‘sin derdim bütün gücümle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #13
hayko26

?imdi karalamakta oldu?um ?u sat?rlara bak?p da, seni art?k sevmedi?imi dü?ünme sak?n, ne olur Bunca y?ld?r tek denizim sayd???m senden ba?kas? var oldu mu sanki benim için? Ama nas?l desem bilmem ki, sen benim gemime yol veren tek güzel denizim: Bil ki sen art?k benim için, geçmi? günlerimizdeki tan???m, safl???na, temizli?iine vuruldu?um o sevgili de?ilsin Yabanc?s?n bana , gitgide yabanc?la?maktas?n Art?k gitgide puslan?p bulan?kla?an sislerle, f?rt?nalarla çalkalan?p bo?u?an sen, ?imdi bir süredir kararan bir dü? gibisin Belle?im karanl?k, pasl? bir dü?ün y?k?nt?sal sular?n?n bo?untusu alt?nda bulunmakta sankiOdysseus’un umutsuzlu?undan ba?ka sar?laca?? günü, s???naca?? evi, tutaca?? yolu teknesi gibi t?pk?, beden-gemim yaln?zca ?ss?zla??p çorakla?an, “gurbet” le?en dalgalar?n itici , ürkünç s??l???na b?rak?lm??, umars?zca sallanarak sürüklenmekte ?imdi, gemimin yoluna aç?lan her çevren birer sanal gökyüzü perdesi Gemimin, bu çevrenlerdeki u?rad??? her k?y?, uydurma ve yapay sözden- kalelerin, sözde kulelerin, söz-kavaflar?n?n, sürüsüne bereket özensiz ve ?i?irme “Kavafi”nin sömürge valilikleri Sen : Benim her bir dalgas?n?n köpü?ü inci tanesi gibi öpülesi denizim! ?imdi bu ürkünç ve yaban elleri ve maskeleriyle ku?at?lm?? k?y?larda tutsak, ac?nas?, boynu bükük bir deniz tanr?ças? gibisin Benim tanr?çam: yoluma ç?kan her k?y?da zincirlere vurulmu? bir köle tanr?ça gibisin Ellerine kollar?na nas?l zincirler ba?lamaktalar, güzelim kanatlar?na hangi boyunduruklar, ne kilitler vurmaktalar böyle? Seni o k?y?dan bu k?y?ya o göz boyay?c?, görkemli, ba?tan ç?karan sirenleriyle çekerek sözden - yabanc? kalelerin burçlar?na bayrak yapan, zindanlar?na kapatan gücün gizemi ne? Gerçekte, bu sirenler seni neden, nerelere ça??rmakta, sürüklemekte? Neden ille de ba?tan ç?kar?c?l?klar?n? ve seni o yabanc? “el” lere uyarlama araçlar?n?, benim hiç anlayamad???m, al??amayaca??m bir tak?m “adaptasyon”; “aksiyon”, “avantaj” ve bunun gibi pek çok “el “in i?i maskelerin ard?n? gizlemekteler? Nedir bu senin güzel yüzünün anlamlar?na, kavramlar?na tak?lan çe?it çe?it maskeler, kim bunlar ? Neden gemimin u?ra?? k?y?larda kar??ma art?k sen; bu de?i?ik, yabanc? maskelerle süslenmi?, süslendirilmi? olarak ç?kmakta, ç?kar?lmaktas?n? Neden bir elin “capitol”da ise, öbürünün göbe?inde “center “ yaz?yor? Neden, sürekli Türkçesine uydurdu?un “deklarasyon”larla u?ra?t?rmaktas?n beni, dilinin has ?iiri yerine? Kulaklar?m? t?rmalamaktas?n? “De?ifre”lerinle, “assimilasyon”lar?nla daha çok ilgimi çekece?ini mi ummaktas?n? Neden tan?t?m?n? yapt???n her arac?da, bir yabanc? “el”in damgas? var? “Ajanda”lar?n, “bellona”lar?n, “becel”lerin, “puffy “lerin, “retig”lerinle güzelliklerine yepyeni güzellikler katt???n? m? dü?ünüyorsun? Uzatt???n parmakuçlar?nda yazg?n? de?il, “destinasyon”unu okuman?n anlam? nedir? Seninle yak?nla?mak, bütünle?mek iistedi?imde önce “entegrasyon” diye tutturuyorsun, ard?ndan, ben art?k böyle, ça?da?ça ko?uyorum seninle, diye diretiyorsun bana! Yak?nla?mam?z? istiyorsam, “referans”lar?m? göstermeliyim, “performans”?m? sergilemeliyim, “radikal”l???m? kan?t-bask? yap?yorsun, ayr?ca “konjoktür”ünü aç?klamam için ter ter tepiniyorsun

Sana neler oldu böyle, kim ne yapt?, niçin yapt?lar? Nedir bu halin, s?k?nt?n ne, kim ç?ld?rtt? seni? ?nan ki seni tan?yabilmem bile art?k çok güç, çok geç Bir zamanlar dalgalar boyu estirdi?in püfür püfür esintilerinle ayaklanan k?y?larda, as?l ve neden böylesi de?i?tiler, de?i?tirebildiler seni? O akpak , tertemiz denizk?z? ?ark?lar?n, nas?l oldu da ölümcül sirenlerin seslerine dönü?tü? Ölüyorsun tanr?çam, bil ki seni öldürüyorlar! Ça?da?l?k, küresellik diye diye, sana binbir yüz yak??t?ran, bundan da utanmaz bir övünç duyan korkunç “kolleksiyon” culara kurban gidiyorsun Bense dayanam?yorum: Beden - gemim hâlâ senin pe?inde bir o yana bir bu yana , k?y?lardan k?y?lara Senin ölümünle, bende günden güne yokolu?a do?ru çekile çekile, ben de öle öle Odysseus’un, gerçek evinden, yuvas?ndan -annesinden- uzakta, yoluna yeni ya?am umutlar?n? saça saça onu ölüme sürükleyen yabanc?lar?n, yabanc? ve ölümcül seslerin ça?r?s?na kap?lm?? teknesi gibi, beden- gemim sürükleniyor Belle?im seni, önüne ç?kan her çevrende dü?tü?ün tutsakl?klar içinde umars?zca izleye izleye çürüyor

??te sana bu mektubu, bu dü?üncelerle yazmaya giri?tim Seninle ancak, do?rudan ileti?im kurmam? sa?layabilecek tek arac? oldu?unu dü?ündü?üm mektubumla ula?abilece?imi dü?ledi?im için Yeniden senin o yal?n, süssüz, sana hiç yak??mayan yabanc? tak?lardan ar?nm??, salt benim olan beden-diline kavu?mak özlemiyle yana yana Seni, kendi öz benli?inle kazanana dek de seninle mektupla?may? sürdürece?ime and içerek; benim e?siz dilim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #14
hayko26

Yüre?imi Ac?t?yorsun

Bitmeyen hikaye ba?l?yor tekrar bir rüya ile Evet bu rüyay? sen ba?lat?yorsun Ben biliyorum bir gün sonra bu rüyan?n bitece?ini ve kabusla uyanaca??m? Ama olmuyor o kadar güzel inand?r?yorsun ki sadece o an için unutuyorum tüm olanlar? ve kay?ts?z ?arts?z inan?yorum sana Evet kabul ediyorum, ben bir *****?m

Bencilsin!!! Seni unutmama bile izin vermiyorsun Aya?a her kalkt???mda ve hayat?ma sensiz de olsa devam etmek için çabalad???mda geliyorsun ve kendini hat?rlat?yorsun

Yapma ne olur…

Her geli?inle yeni yaralar aç?yorsun yüre?imde

Anla ne olur;

SEN BEN?M YÜRE??M? ACITIYORSUN

ne yaz?k ki al?nt? ke?ke ben yazsayd?mduygular?m? yans?tm??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-29-2008   #15
hayko26

BEKLEM?YORUM

Biz,yoklugunda kat???n k?r?nt?s?n? payla?t?k ekme?in seninle,
K?? gecelerinde; yetmedi battaniye,karlar? erittik sohbetimizle,
Evimiz samanl?ktan bozma bir harebe oda,penceremiz y?t?k mu?amba,
Hat?lamak ne kadar güzel,ne kadar ac? an?msamak,

VE zaman her?eyin uzakta oldugu bir an,?u an
Ne senin beni en yak?n dost bildigin
Ne benim sana sonsuz a?k besledigim
?U AN d?r BU AN

Aramad?g?n günlerin hasretini ya??yorum içimde
Bekledeigim umut ettigim ve senin aramad?g?n zaman?n ac?s?n? ya??yorum
Özlemedim demiyorum sana,SEVMED?M DEM?YORUM
Gelme ama art?k BEKLEM?YORUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com