Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açmak, dualar, için, kısmet, olarak, toplu

Kısmet Açmak İçin Dualar ( toplu olarak )

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kısmet Açmak İçin Dualar ( toplu olarak )

evet arkadaşlar bir sürü site dolandım ve notlar almıştım bu konuda çok arkadaşımın dua aradığını düşünüyorum kaynağı olanları kaynakları ile olmayanları ise affınıza sığınarak paylaşıyorum umarım faydalanacak arkadaşlar olacaktırkısmet açıklığı ile ilgili paylaşımları bu konudan yaparsak toplu bir kaynak olur diye düşünüyorum forumdaki yeni eski arkalarda kalmış tüm kısmet ile ilgili paylaşımları da topladım hepsi bir yerde olsun diye paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum neyse bu kadar açıklama yeter sanırım paylaşmaya başlayalım

kısmetim kapalı diyen arkadaşlar için bu konu faydalı olacaktır inşallah ben bildiğim bir duayı yazıyorum ilim sahibi diğer arkadaşlarımızda katkıda bulunurlar

Haliei şerifte varid olmuştur ki;her gün 100 kere

"La ilahe illüllahül melikül hakkul mübin"

diyen kimseye rızık ve kısmet kapıları açılır , fakir ve ihtiyaçtan kurtulurAllah teala onu af ve mağfiret buyurduğundan kabir azabı görmez ve cennete girer

kaynak: havas dua hazinesi

faydalı bir duada ben yazayım inşallah buda yine kısmet açıklığı içindir yazacağım duayı 5 vakit namazlardan sonra en az 7 defa okuyun ve niyet ederken peygamberimizin hürmetine diye niyet edin

Allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihi Uma uğlika vel hatimi Uma sebeka ven nasıril hakki bil hakkı vel hadi Ha sıra tikel müstekıymi ve ala a lih i hakka kadrihi ve miktarihil aziym

günde 100 defa okunacak faydalı bir dua daha

Allâhümme yâ Rabbî bicâhî sâhibi'l-vesîleti Seyyidina ve Nebiyyinâ ve Habîbinâ ve gurrete uyûninâ ve nûr-i ebsârinâ Habîbike Muhammedini'l-Mustafâ ve Rasûlike'l-Murtazâ ve Nebiyyike'l-Müctebâ, havvil ahvâlina ilâ ahseni'l hâl Yâ muhavvile'l-havli ve'l-ahvâl

SIR arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımları:

Evlenemeyen Kızlar İçin

Bir kızın kısmeti bağlı olsa ve evlenemese bu tılsımı bir kağıda yazıp,temiz bir su içine bırakırVe bu su ile 7 gün boyunca biraz içer ve birazda yüzüne sürerse tez zamanda kısmeti açılır

Kitabımda denenmiştir yazıyor

(Kendi el yazma kitabımdandır)

Kilit İle Kısmet Açılması

Birçoğumuz kilit ile kısmet açılması gibi şeyler duymuşuzdur,bende elimde olan bir formülü faydalanılabilir diye burda paylaşıyorum

Cuma günü sela vakti gusül abdesti alıp 2 rekat tövbe namazı 2 rekat hacet namazı kılıp hiç kullanılmadık bir asma kilit alıp kilit üzerine bu duayı 7 kere okuyup kısmetin açılması niyeti ile kilidi açıp ve bir daha kapamayıp kıble tarafına gelecek bir yere bırakıyorsunuz,dua budur;

Ya Suhhel Ya Sehhil Ya Muferric Kun Adlin Kun Ehadin Samedin El Aman Ya Hayyu Ya Kayyum Bi Rahmetike Ya Erhammerrahimin

Bu formülü 2 kişi denemiş ve 1 haftaya kadar işlerinde açılmalar olduğunu beyan etmişlerdir, Deneyecek arkadaşların burda bilgilendirme yapmasını rica ediyorum,saygılar

şükrü34 arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımları:

Kısmeti Kapalı Kızlar Kısmet Açmak için

bir sihir veya nazar değmesiyle kısmeti bağlanmış olan kızın veya bir kadının bağını açmak ve sihiri bozmak ve nazar değmesini gidermek murad olunduğunda bir pazartesi veya perşembe gecesi sabaha karşı abdest aldıktan sonra tenha ve temiz bir odada kıbleye karşı oturup öd ağacı veya anber gibi güzel kokulu bir şeyi yaktıktan sonra niyet ederek 1001 kere allahümme salli ala seyyidina muhammedin el fatihul ebvab okunur sonra allahümme inni es elüke biresülike muhammedin habibike ve halilike en tühılle ukdete fülane bintü fülanetin an kısmetiha vekşif anha zulmetessıhri ve tesiril ayni ya halalül uküdü veya kaşifez zulmi ya allah ya allah ya allah ya kerimü ya kerimü ya kerimü ya zel celali vel ikrami diye dua edilirse biiznillahi teala sihir ve isabeti aynın tesiri batıl olur ve kısmeti açılır inşaallah

kenzul havas

necan arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımları:

Kısmet ve rızık açmak için

Arkadaşlar Arabi aynın ilk cuması başlanıp 1 hafta aynı saatte 1000 kevser okumak

ve bitince Allahım benim için bütün rızık ve kısmet kapılarını aç demek çok faydalı imiş

elacayib arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımları:

Kapalı Kısmet Ve Rızk Duası (Kısmet Duası)

Besmele

vel arda medednaha ve elkayna fiha revasiye ve enbetna fiha min külli şeyin mevzun ve cealna leküm fiha meayişe ve men lestüm lehu birazikin

AMİN

sabah 3- öğle 9- akşam 12 Kere okunacak

deryasozeri arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımları:

İş ve kısmet açıklığı için

Herkese hayırlı Cumalar;

Size kendim bizzat uygulamış olduğum uygulamayı paylaşıyorum:

İş açıklığı,kısmet açıklığı için cuma saatinde yani sela ile ezan arasında 19 adet Cuma süresini okuyorsunuz ve bunu 3 cuma tekrarlıyorsunuz

Allah'ın izniyle kısmetiniz açılırBen bunu sevdiğim bir ablamdan öğrenip uyguladım

Ve sonuç aldımAllah dualarımızı kabul etsin

MeLoNy arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımları:

Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

Arkadaşlar yakın zamanda 2 tanıdğım kişinin yaptığı ve direk sonuç aldığı bir dilek tertibi var, evlenmek için

41 tane tek evlilik yapmış çiftten 1 lira topluyorsunuz Yada fazla vermek isteyen varsa 2-3 lirada verebilir ama tek evlilik yapmış olması gerek Sonra minimum 41 lira toplancak, o parayla gidip kuyumcudan küçük bir altın anahtarlık alıyor ve boynunuzda taşıyorsunuz 1 liradan çok toplayın deme nedenim anahtarlıklar 50-60 belki daha fazla olabiliyor Toplanan paranın üstünü kendiniz tamamlayamıyosunuz, illaki o paranın yettiğince bir anahtar alıyosunuz 30 lira civarı olan altın anahtarlarda var, çok küçük ve ince ama kuyumcuda bulamayabilirsiniz öyle küçük olanı

Ama parayı topladıktan sonra o parayı saymayın ve direk kuyumcuya verin Dilek için anahtar alcam diyin, bu paraya nasıl birşey olur diyin o veriyor Kuyumcular bu tertibi çok iyi biliyor, çok alan oluyormuş ))

Mutlaka deneyin derim

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kısmet Açmak İçin Dualar ( toplu olarak )

Eski 12-01-2017   #2
Kayıtsız
Icon1861

Cevap : Kısmet Açmak İçin Dualar ( toplu olarak )

Herkesten para toplamak haramdırbu kısmeti açmaz daha da kapatır
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com