Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adım, çok, duası, etkili

11 Adım Duası Çok Etkili...

Eski 06-27-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

gizemnur Nickli Üyeden Alıntı

canim iki rekat Allah rizasi icin namaz kil, namaz bitince oturdugun yerden yukardaki dualari oku, okuman bittiginde ayaga kalk ve kibleye dogru 11 adim ad, 11 inci adimda 11 defa abdul kadir geylani de ve oldugun gibi yere cömel kibleye dogru gözlerini kapat abdul kadir geylaniye isteklerini söyle onu araci kildigini ve senin icin Rabbimden istemesini söyle ve Rabbime yalvar yine ben böyle yaptim canim ve ilk gecede Abdul kadir geylaniyi rüyamda gördüm bana benden daha önce niye istemedin dedi ve inan ücüncü gün muhakak bir seyler oldu buna candan inanarak yap canim oluyor

Gizemnur arkadasim, Kibleye dogrumu doguya dogrumu 11 adim yüriyecegiz??? Ben doguya diye biliyorum!! cevap verirsen sevinirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

deniz___gizem Nickli Üyeden Alıntı

inanmıyorum gizemnurharika bu kadar etkili bir dua demekkiçok teşekkür ederim canımo kadar ihtiyacım varki buna tahmin edemezsinBunu birkaç yıl önce yengem yapmıştı tabi o zaman hiç bilmiyordum girmiş odaya kapıyı kapatmış ve tam duayı okuyup kıbleye 11 adım atmış tabi bu ara odanın kapısı kapalı daha konsantre olması için tam 11 adım btip elini kaldırıp dua ettiğinde odanın kapısı açılarak teyzem içeri girip ne yapıyorsun demiş:d sen düşün kadının halini aklıma onu getirdin birdenbiran önce denemeyi düşünüyorum lütfen benim için dua et bugün yeni üye oldum ve en hızlı cevabı senden aldım Allah razı olsun canım

buna cok sevindim canim benim, bende bu aksam yapacagim Allah kismet ederse, yengenin halini düsünebiliyorum benimde yüregime inerdi hehe,

canim ben bu gün bir kac duaya baslayacagim istersen bana ismini ve niyetini söyle aksama baslamadan önce gelir bakarim ikimiz icin niyetleip okurum, kib byeee
--------------------

seda_sivas Nickli Üyeden Alıntı

gizemnur tam olarak nasıl yaptın anlatabilirmisin?

canim yukarida yazdim iki rekat Allah rizasi icin namaz kiliyorsun, namazliktan kalkmadan 3 elham 3 ayetel kürsi 3 insirah süresini okuyorsun bunlar bitince namazliktan kalkip kibleye dogru 11 adim atiyorsun 11inci adimda 11 defa ya abdul kadir geylani diyorsun oldugun yere cömelip itegini söylüyorsun yani onu araci kiliyorsun yalvar Allahtan seninicin istemesini söyle ilk önce peygamberimizin sonra onun yüzü suyu huremtinede Allahtan iste, agla acini yasayarak iste inan bana Rabbimveriyor hic korkma korkacaktahic bir sey yok Allah simdiden kabul etsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

cadi_84 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza şu 11 adım duasındaki inşilak duasını yazarmısın hiç bir yerde bulamadım inşikak yada inşirah duaları var ama inşilak yokk yapan arkadaşlardan Allah rızası için yazmalarını diliyorum Knedinizi iyi bakın

inşilak değil zaten arkadas yanlış yazmış inşirah suresi Bunu ilk sayfalarda tartışmışlar 2 sayfaya da bir arkadas doğrusunu yazmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

ben dun bunu arkadasima anlattim eski esiyle hala seviolardi birbirlerini ama 3 aydir kuslermis adaminda baska sevgilisi varmis cok uzuluordu neyse hemen bu gece yapcam cok heycanlandirdi beni bu dua dediyapar yapmaz eski esi aramis heycandan telefonu acamamis arkadasim tabi ben yaptiktan sonra kimseyle konusmayip uyu demeyi unuttugumdan hemen beni arayip anlatti hatta benim icinde yapmis ama ben tum gece kabus gordum Allahtan hayirlilari nasip olsun hepimize ne diyiiminanarak yapilan hersey olumlu sonuclanirsevgiler herkese
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

GÜNEŞKIZI Nickli Üyeden Alıntı

merhaba, siteye uzun zamandır üyeyim ama paylaşımda bulunmuyorum, bu gün bu bölümün tamamını okudum, ve bu mübarek gecede ettiğim dualara sizleride kattım

allah kabul ettiyse, hepinize, sevdiğiniz ve içinize sinen kişiyle evlenmeyi, iş arayanlarada yeteneklerini en güzel şekilde kullanabilecekleri, ve bol maaş kazanabilecekleri iş nasip etsin, ve yüzünüzü iki cihanda da güldürsün diye niyet ettim
inşallah tez saatte dilekleriniz gerçekleşsin

Ablam cok saolasin nerelerdesin sen özlettin kendini Allah razi olsun senden

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

GÜNEŞKIZI Nickli Üyeden Alıntı

merhaba, siteye uzun zamandır üyeyim ama paylaşımda bulunmuyorum, bu gün bu bölümün tamamını okudum, ve bu mübarek gecede ettiğim dualara sizleride kattım

allah kabul ettiyse, hepinize, sevdiğiniz ve içinize sinen kişiyle evlenmeyi, iş arayanlarada yeteneklerini en güzel şekilde kullanabilecekleri, ve bol maaş kazanabilecekleri iş nasip etsin, ve yüzünüzü iki cihanda da güldürsün diye niyet ettim
inşallah tez saatte dilekleriniz gerçekleşsin

çok sağol güneş kızı güneş gibi ısıttın içimizi senin ve tüm üyelerimizinde kabul olsn duaları inşallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

per' Nickli Üyeden Alıntı

Dileklerimiz için dua etmeye başlamadan önce ibadetlerimizin nasıl yapılacağını öğrensek önce keşke 5 vakit olmasa bile en azından 2 rekat namaz kılmasını bilmeli bir Müslüman bence namaz nasıl kılınır kitaplarından birini al ya da internetten araştırıp öğren arkadaşım zor birşey değil
kaldı ki 11 adım duası namazsız olmaz, kılınan 2 rekat namaz şeyh Abdülkadir Geylani Hazretlerinin ruhu için kılınıyor

sen kagıda bakarak kıl arkadasım zaten zamanla ogrenırsın rabbım kabul eder ınsallah cunku nıyetın onemlı olan

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

papatya 0016 Nickli Üyeden Alıntı

boyle dersek rabbımın de gucune gıder hepımızın de hevesı kırılır bız ne ıstedıgımızı bılıyoruz allahın ıznıyle sonunda kavusacagız kızlar sıze ne dıyorum ben kendım yasadım 1 bucuk yıl sonra oldu hayatta her sey olabılıyor bıraz canlanın nolurbu gece saat 10 da hepımız bırbırımıze aynı duayı okuyalım mı? 41 fatıha 100 ya vedud kabul mu?

olumsuz anlamda söylemedim kisevdiğim biri vardı hep onun için dua ederdimşimdi onunla ilgili hızım kesildiçoğu duamı Allah rızası için yapıyorum sağlık için bereket için vs
Allah kabul etsin namazıma başladımne ile yola çıkmıştımneler yapıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #24
Prof. Dr. Sinsi

dioraddict Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar şunu belirteyim ki ben 11 adım duasını ilk yaptığımda 3 gün sonra dileğim gerçekleşti
Sonra iki gece üst üste yaptığım çok garip rüyalar gördüm garip derken, galiba Abdulkadir Geylani hazretlerin gördüm, elimde okuduğum zikirler yazılıydı, konuşmadım, elimi uzattım ve bana ' aferin kızım' dediğini hatırlıyorum Dileğimin gerçekleşmesine vakit daha var Namazı ben 1 Fatiha, 3 İnşirah suresi, 3 Aytel Kürsi ve 3 İhlas okuyarak kıldım Belki de yanlış yöne yürüdüm ama o rüyadan sonra anladığım şey şudur ki, isteğim gerçekleşsin gerçekleşmesin Allah dualarımı kabul etmiş Vereceği fatih olur, hasan olur, belkide kimse olmaz ama Allah'ın sevgisini kazanma yolunda gidiyorum Zaten Allah'ın sevgisini kazandıysam, ne edeyim ben fatih'i İnşallah dediğiniz gibi kafası karışıktır ve vicdanı rahat etmiyordur Rahat edemsin inşallah Benim korkum acaba rüyasında ettiğim duları görüyor da bana sinirleniyor mu? ' halen benim için mi dua ediyor, düş artık yakamdan' mı diyor acep
Arkadaşlar umutla doldum, hakikaten eskisi kadar çok dua etmeye başlayacağım Umarım hepimiz buraya sevdiklerimizle kavuştuğumuzu yazarız

canım nasıl yaptığını tam olarak ayrıntılı anlatırmsın farklı şekillerde anlatılmış çünkü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #25
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar şunu belirteyim ki ben 11 adım duasını ilk yaptığımda 3 gün sonra dileğim gerçekleşti
Sonra iki gece üst üste yaptığım çok garip rüyalar gördüm garip derken, galiba Abdulkadir Geylani hazretlerin gördüm, elimde okuduğum zikirler yazılıydı, konuşmadım, elimi uzattım ve bana ' aferin kızım' dediğini hatırlıyorum Dileğimin gerçekleşmesine vakit daha var Namazı ben 1 Fatiha, 3 İnşirah suresi, 3 Aytel Kürsi ve 3 İhlas okuyarak kıldım Belki de yanlış yöne yürüdüm ama o rüyadan sonra anladığım şey şudur ki, isteğim gerçekleşsin gerçekleşmesin Allah dualarımı kabul etmiş Vereceği fatih olur, hasan olur, belkide kimse olmaz ama Allah'ın sevgisini kazanma yolunda gidiyorum Zaten Allah'ın sevgisini kazandıysam, ne edeyim ben fatih'i İnşallah dediğiniz gibi kafası karışıktır ve vicdanı rahat etmiyordur Rahat edemsin inşallah Benim korkum acaba rüyasında ettiğim duları görüyor da bana sinirleniyor mu? ' halen benim için mi dua ediyor, düş artık yakamdan' mı diyor acep
Arkadaşlar umutla doldum, hakikaten eskisi kadar çok dua etmeye başlayacağım Umarım hepimiz buraya sevdiklerimizle kavuştuğumuzu yazarız

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #26
Prof. Dr. Sinsi

guzelım gıt konus ama o nasıl davranırsa sen de oyle davran ben sucluyum olmucak dıyorsa tamam bıtsın ded ama eger ozur dılerse affedersın devam edersınız ama ayrılmak ıcınse sakın mınnet etme ona cok kararlı ol kendınden emın ol guclu ol cnm bıze bu yakısır hıc arama sorma hıc ılgılenme baska ıslerle ugrasçalısıyormusun cnm sen eger ıse gıtmıosan kıtap falan oku onu dusunme aklını mesgul et cnm bırak o arasın sorsun hatat eger ayrılık konusması ıcın cagıırıyosa bence hıc gıtme benım ıcın onemı olan sonıc ve ben ayrıntı dymak ıstemıyorum hayatında basraılar deyıp cekıl kenara o kossun pesınden kopek gıbı senın cnm

İnşallah canım dediğin gibi olur zaten gururumdan taviz veripte ona dön demem ama bana da önemli bir gerekçe sunsun istiyorum neyse sana çok ama çok tşk ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #27
Prof. Dr. Sinsi

guzelım gıt konus ama o nasıl davranırsa sen de oyle davran ben sucluyum olmucak dıyorsa tamam bıtsın ded ama eger ozur dılerse affedersın devam edersınız ama ayrılmak ıcınse sakın mınnet etme ona cok kararlı ol kendınden emın ol guclu ol cnm bıze bu yakısır hıc arama sorma hıc ılgılenme baska ıslerle ugrasçalısıyormusun cnm sen eger ıse gıtmıosan kıtap falan oku onu dusunme aklını mesgul et cnm bırak o arasın sorsun hatat eger ayrılık konusması ıcın cagıırıyosa bence hıc gıtme benım ıcın onemı olan sonıc ve ben ayrıntı dymak ıstemıyorum hayatında basraılar deyıp cekıl kenara o kossun pesınden kopek gıbı senın cnm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #28
Prof. Dr. Sinsi

hey allahım tam cıkacaktım bak sımdı yıne kızdım agustos bak kardesım akıl verıoruz bız yptık o hatayı barı sen yapma bu adam kendını gerı mı vektı sen ıyıce gerıye cek bak gor senı nasıl arıcak ya bıraz ınanın lafıma kızlar ya tama bende suc dıyosa sende tamam evet sen suclusun ıstemıyorum senı bu suclu halınle de ve hatan ı duzletınce gel bana de ceklıver kenara akıllı olun kızla bıraz ıradelı olun ya nolur taktık deneyın artıkkk

Zaten canım o mesajı attıktan sonra hiçbir şekilde görüşmedim o yazmış bana istersen yüzyüzede konuşalım son kez diye aramıcam zaten benim cvbımı yada kabullendiğimi duymasın zaten diyorum bir yandanda konuşayım nolcaksa olsun diyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #29
Prof. Dr. Sinsi

smile Nickli Üyeden Alıntı

dammla cnm zaten camda veya kapida hicbirsey olmuyor =) bazi arkadaslar duayla ilgili farkli yorum yapmis sadece Allah hepimizin dualarini kabuleder insallah

amın cnm kızlar ben hepımızın mutlu olacagına cok ınanıyorum bence bu ınsnalar bı kazık yıyıp gelsınler dıye rabbım onlara boyle bı fırsat tanıdı bızım kıymetımızı anlasınlar dıye cunku yıllar once aynısını yasadım ınsan cok guzel anlıyo sonradan

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #30
Prof. Dr. Sinsi

ben etkıelrını goruyorum arkadaslar artık ya kendısı karsıma cıkıyor goz goze gelıyoruz yada arabasını park halınde goruyorum eskıden arabası bıle yerınde durmazdı gezerdı sımdı yerı yurdu bellı bırde ruyama yuzukler falan gırıyo onunla cıkmaya baslamadan oncede yuzukler goruyordum ruyamdabıde benım tısortu gıyıyo gordum ıste ıkı gun once hedıyemı gıymısdualara devam edelım hepımız cnm bır bucuk yıl sonra bıle oluyor boyle dılekrer ben kendımden bılıyorum benı seven bı cocugu terketmıstım ve bıbucuk yıl son ra aglayarak onun ayagına gıtmıstım yanı ben de bı zamanlar ettım buldum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com