Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
büyüyü, duası, etme, iade, yapana, yapilan

Yapilan Büyüyü ,Yapana İade Etme Duası

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar ben size yapılan büyüyü yapana iade etmek için bir yöntem önereyim
pazartesi günü gecesi yani salı gecesi başlayın 2 rekat namaz kılın ardından 70 tevbe istiğfar edin 11 salavat çekin ve niyet ettim üzerime yapılan büyüyü yapana yaptırana ve yapılmasına vesile olana geri iade etmek niyetiyle tebbet okumaya deyin ve ardından besmelesiz 10 000 tane tebbet okuyun (birgecede okumak mümkün olmuyor ama 3 gün veya 1 haftada bitirmeye çalışın) bitincede allahım okuduğum tebbet sureleri vesileiyle üzerime yapılan büyüleri yapana yaptırana ve yapılmasına vesile olanlara geri gönder yaptıklarına kendileri düşsünler ve yaptıklarından dolayı cezalandır ve benide düştükleri hallere şahit eyle yarabbi diye dua edin bakın ne hale geliyorlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

uzun zaman sonra slm herkese hadi diyelimki resmine okuduk malum niyet önemliya okudugun suyu nasıl içirceksin sorun orda suyuda içirmen lazım +kendin okuyabilirsin hoca şart deyil ama kendini daire içine almayı unutma ben ablama okurken bi ter boşaldı sorma kendimi zor kurtardım ismi azam duasıyla allaha şükür
--------------------
pardon hastayı daire içine alcaksın okuyana sıçramasın diye yanlış telafüz olmasın düzeltelim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

helal olsun arkadaşlar ben bu duayı alasınız diye verdim muhakkak lazm olacaktır benm bilmem yeterli deyil varsın sizde bilin darda ve çaresiz kalmışlara bir umt olur çok keskin bir yapım çünkü bize yapanları hasta görünce anlıyorum kimin yaptıgını bide günahını almayayaım diye istihareyle dogrulugunu kanıtlıyorum yani düşmanımı biliyorum kılıça kılıçla karşılık veremzseniz yenik düşersiniz unutmayın bilin bilginiz sizde kalsın zorda kalmadan uygulamayın allah kimseyi zorda komasın(amin)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

yani büyünün etkisi Allahın izniyle tamamen kaybolur !?öylemi??
geri dönmesinden çok artık hiç etkisinin kalmaması benim için daha önemli
--------------------

8cisi (suretül fatiha) 3 kere oku
ELHAMDÜLİLLAAHİ RABBİL ALEMİİYNERRAHMAANİRRAHİYM
MALİKİ YEVMİDDİİYNİYYAKE NA'BÜDÜ VE İYYAKE NESTEIYNIHDINASSIRATAL MÜSTAGIYMSIRATEL LEZİYNE EN ______________AMET ;(AMTE)olmalı sanırım sevgili tevvaben?? ; olura daha önce hiç okumamış biri olur yanlışlık olmasın naçizane fikrim??____________ALEYHİM GAYRİL MAĞDUBİ ALEYHİM VELADDAALLİİYN

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Abdest aldınız mı hastayı iplikle ayetel kürsiyi okuyarak daire içine alınBunu ihmal etmeyin sonra siz hasta gezersinizGece 12 den sonra perşembe günü başlayınız Yazacaklarımı 7 gün hastaya okuyunuz7 gün sonra büyü kişiden yapana dönerArapçayı kendim türkçeleştiriyorum iç rahatlıgıyla okuyunuzGalet yokturHaydi kolay gelsin
okumaya başlamadan önünüze bir bardak su alın okuduklarınızı önce bardaga ,sonra hastaya üfleyin işlem bitince suyu hastaya içirin yedi gün bu şekilde birbardak suyu hastanıza içirin
1gün okunacaklar
1 cisi (suretül vedduha )2 kere oku
VEDDUHA VELLEYLİ İZA SECAAMA VEDDEAKE RABBÜKE VE MA ĞALAAELEM NECAL LEHÜ AYNEYNİVE LİSANEN VE ŞEFATEYNİVE HADEYNAHÜNNECDEYNİFELAGTEHAMEL AGABETVE MAA EDRAAKE MAL AGABETFEKKU REKABETİEV IT AMÜN Fİ YEVMİN Zİ MESGABETİYETİYMEN ZAMEGRABETİNEVMİSKİYNEN ZAMETRABETİSÜMME KANE MİNELLEZİYNE AMENÜ VE TEVASAV BİSSABRİ VE TEVASAV BİL MERHAMETULAAİKE ESHABÜL MEYMENETVELLEZİYNE KEFERÜ Bİ AYATİNAHÜM ESHABÜL MEŞ EMETALEYHİM NARÜN MÜ'SADETÜN
2 cisi (suretül inşirah)2 kere oku
ELEM NEŞRAH LEKE SADREKVE VADANA ANKA VİZRAKELLEZİİ
ENGADE ZAHREKVERAFENA LEKE ZİKREKFE İNNE MEAL USRİ YÜSRENİNNE MEAL USRİ YÜSRENFE İZA FERAGTE FENSABVE İLAA RABBİKE FERGAB
3 cüsü (suretül tekasür) 10 kere oku
ELHAKÜMÜT TEKASÜRHATTA ZÜRTÜMÜL MEGABİRKELLA SEVFA TA'LEMÜNSÜMME KELLA SEVFA TA'LEMÜNKELLA LEV TA'LEMÜNE ILMEL YAGIYNLETEREÜNNEL HACİYMSÜMME LETERA ÜNNEHA AYNEN YAGIIYNSÜMME LETÜS ELÜNNE YEVMEİZİN ANİNNEIYM
4 cüsü (suretül asri) 10 kere oku
VEL ASRİİNNEL İNSANE LEFİ HUSRİNİLLELLEZİYNE AAMENÜ VE AMİLÜSSALİHATİ VE TEVASAV BİL HAGGI VE TEVASAV BİSSABRİ
5 cisi (suretül nasr) 3 kere oku
İZA CAAE NASRULLAAHİ VEL FETHU VERAEYTENNASE YEDHULUNE Fİ DİYNİLLAAHİ EFVACANFESEBBİH BİHAMDİ RABBİKE VESTAGFİRHÜ İNNEHÜ KANE TEVVABEN
6cısı (suretül ihlas) 3 kere oku
GUL HUVALLAHÜ EHADÜALLAHÜSSAMEDLEM YELİD VE LEM YÜLED VE LEM YEKÜN LEHÜ KÜFÜVEN EHAD
7cisi (suretül muavezeteyn)felak 3 kere,nas 3 kere
felak:GUL EÜZÜ BİRABBİLFELAGMİN ŞERRİ MA HALAKVE MİN ŞERRİ GASİGINİZA VE GABVE MİN ŞERRİN NEFFASATİ FİL UGADVE MİN ŞERRİ HASİDİN İZA HASED
nas:GUL EÜZÜ BİRABBİNNASMELİKİNNASİLAAHİNNASMİN ŞERRİL VESVASİL HANNASELLEZİİ YÜVESVİSÜ Fİİ SUDURİNNASMİNEL CİNNETİ VENNAS
8cisi (suretül fatiha) 3 kere oku
ELHAMDÜLİLLAAHİ RABBİL ALEMİİYNERRAHMAANİRRAHİYM
MALİKİ YEVMİDDİİYNİYYAKE NA'BÜDÜ VE İYYAKE NESTEIYNIHDINASSIRATAL MÜSTAGIYMSIRATEL LEZİYNE EN AMET ALEYHİM GAYRİL MAĞDUBİ ALEYHİM VELADDAALLİİYN
9cusu (salavat- şerif) 3 kere oku
CEZALLAHÜ ANNA MUHAMMMEDEN ,SALLALLAHÜ ALEYHİ VE SELLEME MA HÜVE EHLÜHÜ
Geçmiş olsun işlem bitmiştir , aynen bu şekilde 7 gün devam edin okumaya, yedigün sonunda var olan büyü sahibine geri döner
Okumaya perşembe gecesi başlayınperşembe gecesi cumayı baglayan gecedir genelde büyüler cuma gecesi yapılır aynı gün siz de başlayınki yapana gitsin verdigim kaydelere uyun milyonkez tecrübe edilmiştirBizzat ben gönderdiklerimin hasta olduguna şahitimdir tabi insan düşmanını ,hasetcisini bilmezmi gözü kör olsun bu şeytanın varlıgı hep böyle ugraştırıyor insanoğlunu

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yapilan Büyüyü ,Yapana İade Etme Duası

Eski 10-19-2012   #6
berfincan

yengemin annesi yengemlerle çok ugraşıyor yuvalarını dagıtmak için ve bizde yuvalarının bozulmasına istemiyoruz güzel anlaşyorlar ve birbirlerini seviyorlar ayrıca 2 tanede çocukları var ama ne yazıkki annesi sürekli ugraştıgı için büyü yaptırdıgı için evlerinde ne huzur var nede bereket var yengemin annesini anlardan uzk tutmak ve büyü yapmasını engel olmak ve yaptırdıgı büyüyü bozmak kendisine döndürmek için yukarıda yazdıgınız tebbet li okuma duasını yapabilirmiyim yoksa daha etkili başka bir dua varmı lütfen yardım edin annesi 17 seneden beri bunlar ayırmak için ugraşıyor artık biraz rat etsinler ve kendi başlarına kalıp huzurlu yaşayıp mutlu olsunlar istiyoruz annesi oldugu için dogal olarak inanmak istemiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-03-2013   #7
Kayıtsız

merhabalar;
bilgileriniz için Allah sizden razı olsun benim sorum şu ;
eşim ve bana yapılan büyüden kurtulmak için bu yazdıklarınızı yapmak istiyorum ikimiz içinde ayrı ayrı mı yapmalıyız yani önce kendi resmimi sonra da eşimin resmine mi okumalıyım
ben doğru mu anlıyorum?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-23-2014   #8
Kayıtsız
Icon1861

bu 10000 tebbeti iki kişi okusa olur mu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-23-2017   #9
Kayıtsız

bana muska yaptılar gözümle gördüm ama üstümden atamiyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-22-2017   #10
Arzu67

Arkadaşlar imam nikahlı eşime yapılan büyü ile benden soğudu beni terk etti Lütfen yardım edin onu nasıl geri getirebilirim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-18-2017   #11
Kayıtsız
icon111

Kayınvalidemin evinde ağrım hiç bitmiyor evvelide var tabi birkaç baktırdıgım yerler hep büyü var diyor eşimi kendi evine döndürdü evim yuvam dağıldı bende mecbur 10 aylık bebeğim var kalktım geldim V 3 ay ayrı kaldık eşimşe le o 3ay aramadı cocugu bile Geri dönmedi de evim eşyam gitti yeni doğum yapmışım 7 aylıktı oğlum gittiğinde babası bağlama yapılmış deniyor eşim le ben için birde 3 kişi daha baglanmıs diyorlar bana yapılan muskayı gösterebilirim benimle ilgilenin nolur hem çocuk hem eş hem kaynana kendimi öldürmekten korkuyorum bebeğimde huzursuz burda gece uyumuyor zar zor uyuyor lütfen bir yardım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com