Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adım, çok, duası, etkili

11 Adım Duası Çok Etkili...

Eski 06-27-2012   #76
Prof. Dr. Sinsi

belalım Nickli Üyeden Alıntı

canlarım ben daha bugun üye oldum uzun zmandır takip ediyorum yazılarınızı allah hepinizden razı olsun bana pek yardımcı olan olmadı herkes ön yargılı davrandı olsun onlarda haklı ama insan kalbine söz geçiremiyor

ben bunu senlere önce 1 kaç kez denedim ve her denememde oldu şimdi yapmıyorum çünkü bi hocaya sordum yapma dedi bana rahatsız etme onları dedi ama ben çok inanıyorum bu duaya rabbim izin verirse yine yapıcam

abdest alıyosunuz 2 rekat allah rızası için namaz kılıyosunuz kıldıktan sonra oturdugunuz yerde
1 elham
1 inşilak
1 ayetel kürsi
okuyosunuz ve bunu sevabını öncelikle peygamber efendimiz ve ashablarının ruhlarına daha sonra abdulkadir geylanı hz ruhuna bagışlıyosunuz sonra oturdugunuz yerden kalkıyorsunuz 11 adım yürüyorsunuz 11 adımın sonundada 11 kere ya seyyidi abdul kadir diyip senin vesile ederek rabbimden şu duamı dilegimi kabul etmesini istiyorum diyosuz ben yaptıgım zaman 2 yada 3 gün sonra oldu allah hepinizin duasını kabul etsin amin

Bu ŞİRK'tir
Buna iman eden MÜŞRİKtir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #77
Prof. Dr. Sinsi

Ben sevgili için yapmamıştım o zaman ama olmuştu bir dene slaver dene ve gör kesin bunu yaparsan gelir diye bişey yok kiCani gönülden iste ve inan dua et formul bu gerisi sabır ve beklemek

Belalım ben o zaman başka bir sıkıntım için yapmıştım ama bana anlatan hanım eşi için yapmış kapıya kadar gelmiş tam kapının önünde durmuş şükürler olsun demiş odaya döndüğünde eşi aramış ben geliyorum kapıyı aç demişBiz bunu duyunca çok heyecanlanmıştık ve denekikÜç arkadaş üçümüzünde olmuştuHatta bir arkadaşımızın engelli bir kızı vardı onun için yapmıştı ve iki gün sonra kızının yardımsız bir kaç adım attığını söylemişti bakıcısı telefon ederekO yüzden inanarak yapmıştım bende ama diyorum ya unutmuştum burada görünce sevindim bende yapacağım akşama tekrar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #78
Prof. Dr. Sinsi

Evet bende bunu yapmıştım geçen sene ve olmuştu çok ciddi söylüyorumSonra nasıl yapıldığını hatırlayamamıştım burada görünce sevindimYanlız bu dualar 3 kez okunuyordu 3 fatifa 3 inşirah 3 ayetel kürsi sonra dediği gibi dualarını bağışlıyorsun ve 'Abdul Geylani Hazretlerinin yüzü suyu hürmetine benim şu niyetimi kabul et yarabbim diyorsun 10 kere ve yüzünü doğuya çeviriyorsun 11 adım atıyorsun tekrar niyetini söylüyorsun gözlerin kapalı olacak sonra şüküredip açıyorsun ve yapan herkes camın yada kapının önüne geldiğini söylüyorAma bir süre daha vardı onu hatırlamıyorum işteArkadaşımda yazmamış
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #79
Prof. Dr. Sinsi

canlarım ben daha bugun üye oldum uzun zmandır takip ediyorum yazılarınızı allah hepinizden razı olsun bana pek yardımcı olan olmadı herkes ön yargılı davrandı olsun onlarda haklı ama insan kalbine söz geçiremiyor

ben bunu senlere önce 1 kaç kez denedim ve her denememde oldu şimdi yapmıyorum çünkü bi hocaya sordum yapma dedi bana rahatsız etme onları dedi ama ben çok inanıyorum bu duaya rabbim izin verirse yine yapıcam

abdest alıyosunuz 2 rekat allah rızası için namaz kılıyosunuz kıldıktan sonra oturdugunuz yerde
1 elham
1 inşirah
1 ayetel kürsi
okuyosunuz ve bunu sevabını öncelikle peygamber efendimiz ve ashablarının ruhlarına daha sonra abdulkadir geylanı hz ruhuna bagışlıyosunuz sonra oturdugunuz yerden kalkıyorsunuz 11 adım yürüyorsunuz 11 adımın sonundada 11 kere ya seyyidi abdul kadir diyip senin vesile ederek rabbimden şu duamı dilegimi kabul etmesini istiyorum diyosuz ben yaptıgım zaman 2 yada 3 gün sonra oldu allah hepinizin duasını kabul etsin amin

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : 11 Adım Duası Çok Etkili...

Eski 08-14-2014   #80
Kayıtsız

Merhaba arkadaşlar,
Açıkçası biraz çekiniyorum ama derdini söylemeyen derman bulamazmış
Namaz kılmayı da yazılan dualarıda bilmiyorum ben İşin garibi belkide istekli olarak ilk defa dua okuyorum akşamları Vakti mi var yoksa hayırlı bişey mi istemedim anlamadım ama olmadı Bir yerde yanlış yapıyorum diye düşünüp araştırma yaptım, karşıma siz çıktınız sorum şunlar,
Namaz hocası kitabı temin edip oradan okusam mı olur, yoksa iyice ögrenip bi süre sonra okusam mı olur? Birde dualarıda kitaptan yada telefondan bakarak okuyorum bu sorun mudur ?
Gönülden ediyorum dualarımı hatta diyorum ki dilegim vesile oldu belki de olmasa bile kafamdaki dualları bitiricem, niyetim bu Ama bu duayıda okumayı istiyorum, dediğim gini kitap yardımı ile okumam ve namazı kılmam doğru olur mu? Kusura bakmayın lütfen bu konularda gerçekten iyo bilgiye sahip değilim Yardımcı olur musunuz?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2014   #81
Şengül Şirin

Bence okuyabilirsinizYeterki siz isteyin Allah gönlünüze göre verecektirGönülden yapılan duayı Allah inşallah kabul edecektirAllah niyetinizi ve duanızı kabul etsinAmin

Eski 10-31-2014   #82
Kayıtsız

Sonda ya abdul kadar geylani su duami kabul et deniyor ama duamizi ne zaman soyleyecez tam olarak açıklayabilirmisiniz lutfenn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-28-2014   #83
Selena

Bende 11 adim duasi konusunda yeni yorumlar istiyorum tesekkurler Yeni deneyenler varmi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-23-2015   #84
Kayıtsız
Icon5

Merhaba arkadaşlar Ben oğlum için 11 adım duasını denemek istiyorum Oğlum 8 yaşında ve tam olarak düzgün konuşamıyorOtistik dediler ama değil Allah rızası için yardım edin, tas tamam anlatın şunu, kimi böyle diyor kimi şöyle diyor, hem korktum, yok koltuğun yanındayım camın kenarında buldum kendimi diyenlerdenhem heyecanlandım, Rabbime şükürler olsun sizin dualarınız kabul olmuş benimde olurmu diye Allah rızası için lütfen söyleyin, tam olarak hangi vakit yapılması lazım? Gece mi gündüz mü?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-23-2015   #85
Şengül Şirin

her anlatılan şeye inanmayınyok öyle birşeysiz gönülden isteyin ve yapınAllah gönülden isteyenlere verirİnşallahSize de verecektir inşallah
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-24-2015   #86
Kayıtsız
Icon1861

Selâmün aleyküm benim kardeşimin eşimin çok borcu var birbirimize destek olmaya çalışıyoruz ama son zamanlarda dayanılacak gücümüz kalmadı artık sürekli sabırla dualar edip yasin okuyup dilek duaları okuyup allahıma dua ediyorum 11 adım duasını ilk defa duydum ama yapmaya korkuyorum acaba yapsammi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-13-2017   #87
naz-naz61

Besmele duasına gelince tatbikat sekli söyledir11 adım diye bir sey hic bir sohbet esnasında duymadım7 gece üst üste teeccüt vakti kalkılır ve 2 rekat hacet namazı kılınırHacet namazı da her rekatta 1 fatiha ,11 ihlas ile kılınacak ve sonra oturdugun yerden 786 besmeleye niyet edilecektir100 tanesi oturarak 100 tanesi secde de tekrar oturarak 100,tekrar secdede o sekilde 786 besmele cekilirSon 86 besmele secdede biterdaha sonra Abdülkadir Geylani Hzretlerinin Besmele-i serif duası okunur
bu tatbikat 7 gece üst üste uygulanır
demişsiniz Abdülkadir Geylani Hzretlerinin Besmele-i serif duasını vermemişsiniz o duayı rica etsem verirmisinizl

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-13-2017   #88
çanakkalelli

arkadaşlar mrb şimdi siteyi gezdim evet 11 adım duasını çok duydum inşaallah uygulucam ama ben size bir tavsiyede bulunacağım Fetih süresin 1ayetini 7 gün de bitirmek şartı ile 9999 adet okuyunuz (bu sayı 1 haftaya bölünecek ) inanın öyle kapılar açılıyor ki aklınız durur ben 2 defa uyguladım çok şükür rabbime istediğimden fazlasını nasip ettiRabbim dualarımızı kabul etsin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-13-2017   #89
çanakkalelli

arkadaşlar mrb şimdi siteyi gezdim evet 11 adım duasını çok duydum inşaallah uygulucam ama ben size bir tavsiyede bulunacağım Fetih süresin 1ayetini 7 gün de bitirmek şartı ile 9999 adet okuyunuz (bu sayı 1 haftaya bölünecek ) inanın öyle kapılar açılıyor ki aklınız durur ben 2 defa uyguladım çok şükür rabbime istediğimden fazlasını nasip ettiRabbim dualarımızı kabul etsin
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com