Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
insanı, yurdum

Yurdum İnsanı:)

Eski 04-06-2008   #1
suskun

Yurdum İnsanı:)

RENO'YU DELEN KÖPEK
Otomobilin bagajına kapatılarak aşıya götürülen köpek, sıcaktan o kadar bunalmış ki, aracın arka farını kırarak nefes almaya çalışmış Far deliğine sıkışarak ilginç bir görüntü oluşturan köpek, uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı Sahibine umarız birşeyler anlatmıştır

KÖPÜK KÖPÜK TURİZM
Türkiye'ye gelen turistlerin hepsi farklı taleplerde bulunuyor Kimine güneş, deniz, kum Kimine tarih, kimine ise hamamda köpük Fotoğraf Bodrum'dan
FANATİK SÜNNET DAVETİYESİ
Birbirinden ilginç, envai çeşit davetiye gördük şimdiye kadar ancak böylesini biz ilk kez yayınlıyoruz Hemen Fenerbahçe sünnet organizasyonu düzenliyor diye düşünmeyin Sakaryalı Osman Arslan, oğlu Berkem'in sünnet davetiyesine Fenerbahçe amblemi bastırdı, bir de üstüne 'Bir Fenerbahçeli daha erkek oluyor' yazdı
EN SEMPATİK HORTUMCU
Çeşme'deki bir kafe bar hızla sarhoş olmak isteyenlere yarım litrelik bira ve şaraplarını hortumla ikram ediyor
DEMOKRASİDE ANİMASYONLAR TÜKENMEZ!
Su parklarında turistlerin canı sıkılmasın diye sabah akşam aktiviteler düzenleniyor Son moda, sörf tahtası üzerinde "oryantal yarışması"
PİSA KULESİ DEĞİL KAMYON! Yaz geldi, herkes tatil için yollara düştü Ancak yollar tekin değil Denizli'de çekilen fotoğrafın üzerine fazla söze gerek yok Kamyon yolda ilerlerken görenler şaşkına döndü
YAZISIZ
DOLU DOLU BİR KOMPOZİSYON!
Fotoğrafımız Aksaray'dan Ev eşyalarını taşıyan vatandaşımızın, kamyonun içine otosunu koymasına mı, tabeladaki ilginç "P" harfine mi şaşıralım, bilemedik!
ŞEMSİYE YOKSA BAGAJ VAR Burası Sakarya Tam yaz geldi derken bastıran sağanak yağmur hazırlıksız yakaladı Herkes otomobile doluşunca bu ikisinin payına da bagaj düştü Konforla ilgili küçük bir sorun olsa da bagaj kapağını şemsiye niyetine kullanmak onlara yetti Not: Araç hareket ediyor Lütfen siz denemeyin!
NOTA DİKKAT!
Evet, bu bir eş arama ilanı Burdurlu Bayram Teke, kadının 'ehliyetlisi'ni tercih ettiğini belirttikten sonra bombayı alta yazdığı notta özgüveniyle patlatıyor Yorum sizin

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yurdum İnsanı:)

Eski 04-06-2008   #2
suskun

TOZU DUMANA KATABİLİR, AÇILIN Bursa'yı sallayan 'Cabrio Murat'ı geçtiğimiz haftalarda tanıtmıştık Bu kez Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi'nin öğrencileri, 'Hacı' Murat 124'ten yeni bir araba yaptılar

HAREMDE İNTERNET!
Denizli'de bir internet kafe, harem-selamlık uygulaması başlatarak bayanlara özel bölüm oluşturdu Kafede erkekler ayrı, bayanlar ayrı yerden internete giriyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-06-2008   #3
suskun

NE RAHAT KALDI NE HUZUR!
Erzurum'da market sahibi Abdullah İncesi, çevrede birçok işyerinin soyulması üzerine dükkanında yatıp kalkmaya başladı 14 aydır her gün yatak yapıp, topluyor FİLMLERDE OLUR DEMEYİN!
Olay Zonguldak Kilimli'de geçti Bir sokak kedisi ağaçta mahsur kaldı, itfaiye ekibi kediyi ağaçtan indirdi Ancak, görevliler kediyi indiren arkadaşları Mehmet Gezici''yi ağaçta unutarak olay yerinden ayrıldı Daha sonra tekrar ağacın yanına gelen itfaiye, Mehmet Gezici'yi ağaçtan indirdi

HOŞGELDİK Mİ GELMEDİK Mİ?
Uzunlar Köyü girişindeki "Hoş geldiniz" tabelası m
isafirlerine karışık sinyaller gönderiyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-06-2008   #4
suskun

TEKNOLOJİ ÇOBANLARA DA YARADI!
Kars'ın Sarıkamış ilçesinde hayvan otlatan Murat Daşdemir adlı çoban, teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor Kaval çalmayı bilse de niye nefes tüketsin? Cep telefonuna yüklettiği ses de gayet güzel!

HORON REKORU
Rizeliler çıkmışlar Ayder Yaylası'na 'Dünyanın en uzun horon halkası' rekorunu kırmak için kenetlenmişler Aynı anda horon oynayan 6 bin kişi rekorun tescilini bekliyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-06-2008   #5
suskun

SUDA ÇİFTETELLİ Tatil yöreleri tatilcilere birbirinden ilginç eğlenceler sunuyor Bir su eğlence merkezi, ziyaretçilerini animasyonla eğlendirirken ortaya bu görüntüler çıktı Neşeniz bol olsun
BUZU TEST ETTİ!
Bu hafta, yurdum insanının soğukla imtihanı vardı! Edirne'de gölet buz tuttu Bir vatandaşımız, buzlu zemin üzerinde yürümeye karar verdi Ancak yürümek onu kesmedi, otomobiliyle göletin üstünde bir tur atmak istedi Aracın ağırlığına dayanamayan buz da doğası gereği kırılınca otomobil suya gömüldü Olayın tek tesellisi vatandaşımızın büyük şans eseri kurtulmasıydı
'ADIMIZ MARKA OLDU GARİ'
Şükriye Çelik, Bolu'nun Seben ilçesinde yaşayan girişimci ruhlu uyanık bir Türk kadını Yetiştirdiği elmalar para etmedi ama o yılmadı Oturdu anneden kalma yöntemlerle pekmez yaptı Sıra pekmezleri pazarlamaya gelince ortaya bu dahiyane görüntüler çıktı Reklam fotoğrafı için günlük giysileriyle objektiflerin karşısına geçti, ürünün doğallığını anlatırcasına doğaldı Şükriye teyzeyi alkışlıyoruz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-06-2008   #6
suskun

'DERS ÇALIŞIYORUZ, SESSİZ OLUN!'
Alanya'nın en işlek caddesinde oturmuş bikinileriyle bir şeyler okuyan turist kardeşlerimiz, yöre halkının epey ilgisini çekti Belli ki plaja doğru yürürken, 'Şurada biraz nefeslenelim' deyip oldukları yere çökmüşler Sonradan öğreniyoruz ki, Hollandalı tıp öğrencisi misafirlerimiz meğer ders çalışıyorlarmış

BİR TUVALET BİLE YOK!
ANAVATAN Partisi geçtiğimiz günlerde İzmir'de ilginç bir eyleme imza attı Konak İlçe Başkanı Hikmet Tekcan, partililerle birlikte 1 Kordon'a umumi tuvalet kurdu Klozetlere oturan eylemciler "Bu kadar zaman içine ettiğimiz Kordon'un neden tuvaleti yok' diye sordu

BU ZEKAYA ŞAPKA ÇIKARIYORUZ!
İşte zekanın parladığı anlardan biri Samsunlu simitçi Hüseyin Şen, kendisine sürekli adres sorulmasından bıkınca simit tezgahına bu ilginç yazıyı astı

TAVŞAN KANI ÇAYIMDAN VAZGEÇMEM!
Mersin'e bağlı Akarca köylüleri hazırlamış pankartları, demlemiş çayları eylem başında Muhtarlarından çok şikayetçiler 'İşini yapmıyor, istifa etsin' protestosuyla seslerini duyurmak istiyorlar Çaylarıyla da keyiflerinden taviz vermiyorlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-06-2008   #7
kosovalı27

paylaşım için teşekkürler

Eski 06-18-2008   #8
sıradışı

çok güzel resimler di:)
teşekkürler suskun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2008   #9
hayatyolu

eeddd çok gusel miissss

Ήéя Кâяéѕi

گiуâнâ ฿σуâимιş ฿iя bυŁмâcâуιм

Çözмéуé ÇâŁιşтιкçâ Ĭçiмđé КâуЪσŁυяѕυи!!!
G!!ZZEEMM!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-23-2008   #10
meLankoLik_asaLet

emeğine sağlk hepsi çok güzeldi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-29-2008   #11
seçkin60

Çok güzel fotolar teşkr
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com