Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
abonelerine, adslden, fırsatı, indirim, ttnet, turbo

TTNET ADSL'den bütün abonelerine Turbo İndirim Fırsatı!

Eski 10-16-2008   #1
b@ron
Icon1861

Turbo İndirim

Kampanyaya başvuran tüm müşterilerimiz, 12 ay boyunca %12 indirimden yararlanıyor Kampanyaya katılmak için hemen Türk Telekom Ofislerine, Türk Telekom Bayilerine veya TTNET Çözüm Ortakları (Casper, Crea, Datateknik, Elkotek, Indeks, Nanonet, Sentim, Smile, Spintek, Vestel) bayilerine başvurun, bu büyük indirimi kaçırmayın !

TTNET ADSL abonesi iseniz 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz

• Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir
  • Kampanyadan herhangi bir abonelik taahhütü olmayan mevcut ve yeni tüm müşterilerimiz, 24 aylık abonelik taahhüdü imzalayarak yararlanabilirler Başka kampanyalardan yararlanan müşterilerimiz, ancak taahhüt süreleri dolduğunda bu kampanyadan yararlanabilir
  • Aylık kullanım ücretlerine yapılacak %12 indirim, kampanya başvurusunun yapıldığı ayı takip eden aydan itibaren 12 ay boyunca geçerli olacaktır
  • Kampanyadan yararlanarak yeni abone olacak müşterilerimiz diledikleri tarife ve hız paketini seçebilirler 24 aylık abonelik süresi boyunca, arzu eden müşterilerimiz tarife paketlerinizi değiştirebilirler
  • Yeni abone olacak müşterilerimizden bir sefere mahsus alınan 29 YTL bağlantı ücreti bu kampanya kapsamında alınmaya devam edilecektir (TTNET ADSL aboneliği sürerken Turbo İndirim kampanyasına katılan müşterilerimiz için geçerli değildir)
  • Limitli paketlerde kota aşım ücreti mevcut tarifedeki haliyle uygulanmaya devam edilecektir
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerin TTNET ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal etmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır
  • Kampanyamız TTNET ADSL altyapı olanakları ile sınırlıdır
Kaynak

Cevap : TTNET ADSL'den bütün abonelerine Turbo İndirim Fırsatı!

Eski 11-22-2008   #2
sonic

Teşekkürler ama ben TTnet kullanmıyorum hakkında çok kötü şeyler duydumda
-----Usta Oyuncu-----
Pc sorunlarınız için İrtibata Geçin
--
Yıllar Sonra Sonic geri döndüüü
[forumsinsi]
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-22-2008   #3
dejavu2009

Alıntı:
sonic tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkürler ama ben TTnet kullanmıyorum hakkında çok kötü şeyler duydumda
Neler duydun? ne kullanıyorsun! avantajları nedir?

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com