Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Kıssadan Hisse

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
einstein, şöförü

Einstein Ve Şöförü

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Einstein Ve Şöförü

Einstein konferanslarina hep ozel soforu ile gidermis Yine bir konferansagitmek uzere yolaciktiklari bir gun soforu Einstein'a;"Efendim, uzun zamandir siz konusmanizi yaparken ben de arka siralardaoturup sizi dinliyorum ve neredeyse soyleyeceginiz her seyi kelimesikelimesine biliyorum" demis Einstein gulumseyerek ona bir oneridebulunmus:"Peki, simdi gidecegimiz yerde beni hic tanimiyorlar o haldebugun palto ve sapkalarimizi degistirelim, benim yerime sen yap konusmayi,ben de arka sirada seni dinlerim" Sofor, gercekten cok basarili birkonusma yapmis ve sorulan tum sorulari dogru yanitlamis Tam yerineoturacagi sirada bir kisi, o gune kadar konferansta sorulmamis agir bir fizik sorususormusSofor, hic duraksamadan soruyu soran kisiye donup:"Boylesine basit birsoruyu sormaniz gercekten cok garip" demisSonra da salonun arkasindaoturan Einstein'i isaret ederek soyle devam etmis: "Simdi size arka siradaoturan soforumu cagiracagim ve sordugunuz soruyu, goreceksiniz, o bileyanitlayacak"
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com