Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
geldim

ben geldim...

Eski 09-12-2008   #1
...melis...
Icon3

ben geldim...

merhaba arkadaşlar bende yeni geldim aranıza umarım iyi vakit geçiririzbu forum diğerlerine hiç benzemiyor valla çok farklı ve çok büyüleyici
yalnız bir sorunum var ben bu siyah arka plandan çok rahatsızım değişmiyo mu diye soracaktım:))

BİLİRLER AYRILIĞI:43:43
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : ben geldim...

Eski 09-12-2008   #2
Gözyaşı

Melis hoşgeldin sitenin sahibi şuan yok önceden en altta değiştirilebilen yer vardı şuan ben göremedim kendisi gelince ilgilenir

Eski 09-15-2008   #3
...melis...

sağol ama çok sinir bozucu arka plan
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-16-2008   #4
sudenaz

hoşgeldin melis aramıza kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle
bu arada tema herkesin hoşuna gidiyordu genelde ama ilk senden böyle bişey duydum ben=)Gözyaşı doğru söylüyor önceden öyle bir seçenek vardı isteyen çevirebiliyordu şimdi baktım bulamadım KAPLAN bey konuyla ilgilenecekdir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-16-2008   #5
[KAPLAN]

Merhabalar Melis Hanım, ailemize hoşgeldiniz Temamızda yakın zaman önce ufak değişiklikler yapmıştık, bu sebeple geçici olarak açık renkli temamızı da pasif kılmıştık Şu an sitemizin en alt sol köşesinde göreceğiniz kutucuktan Sinsi Alem isimli temayı seçerek açık renkli temamızı kullanabilirsiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com