Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Diğer Forumlar > ForumSinsi Sorunları & Duyurular > Yetkili Alımı ( Başvuru Bölümü )

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başvuru, bilgiler, bölümü, için, istenen, isteyenlerin, müdüralımı, olmak, yetkili

Cevap : Müdür.Alımı İçin İstenen Bilgiler ! (Yetkili Olmak İsteyenlerin Başvuru Bölümü )

Eski 05-13-2008   #46
sengulum

Cevap : Müdür.Alımı İçin İstenen Bilgiler ! (Yetkili Olmak İsteyenlerin Başvuru Bölümü )

26 yaşındayım,satış temsilcisiyim,islam forum bölümüne müdür olmak istiorm bilgilerinize arz aderim

Eski 05-13-2008   #47
[KAPLAN]

Merhabalar Sengulum,

Söylediklerinize ek olarak günde en az kaç saat ailemizde bulunabilirsiniz ? Konularınızı incelediğim kadarıyla islam bölümümüze şu ana kadar bir konu paylaşımında bulunmamışsınız, bu nedenle Müdür olduğunuz zaman bu bölümde neler yapabileceğinizi tahmin etmemiz şu durumda açıkcası zor görünüyor Değerli yorumlarınızın yanısıra, Müdür olmak istediğiniz bölümlerdeki paylaşımlarınız şüphesiz önemli Bu konularda sizden bilgi alabilirsem, 1-2 haftalık gözlem süresini başlatabiliriz

İlginiz için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-22-2008   #48
b@ron

memur
en az23 saat internette kalabiliyorum
uygun görülen bütün konularda Müdürlük yapmak isterim
TEŞEKKÜRLER

Eski 06-23-2008   #49
kar_tanesi

arkadaşlar hepinizi cesaretinden dolayı tebrik ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2008   #50
[KAPLAN]

Alıntı:
b@ron tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
memur
en az23 saat internette kalabiliyorum
uygun görülen bütün konularda Müdürlük yapmak isterim
TEŞEKKÜRLER

Ailemize katıldığınız ilk günden beri gerek güzel paylaşımlarınızı, gerek konulara yorumlarınızı takip ediyorum Ayrıca aile üyelerimizle de iyi ilişkiler içinde olmanız şüphesiz müdürlerimizden biri olabileceğiniz konusunda bizleri fazlasıyla ikna etmiş oldu Ancak bizlerin uygun gördüğü bölümler belki sizlerin hoşuna gitmeyebilir, bu nedenle yetkilisi bulunmayan bölümlerinizden en az 3 tane bölüm ismi bize belirtiniz Biz de gereğini yaparız Değerli ilginizden dolayı teşekkür ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2008   #51
b@ron

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ailemize katıldığınız ilk günden beri gerek güzel paylaşımlarınızı, gerek konulara yorumlarınızı takip ediyorum Ayrıca aile üyelerimizle de iyi ilişkiler içinde olmanız şüphesiz müdürlerimizden biri olabileceğiniz konusunda bizleri fazlasıyla ikna etmiş oldu Ancak bizlerin uygun gördüğü bölümler belki sizlerin hoşuna gitmeyebilir, bu nedenle yetkilisi bulunmayan bölümlerinizden en az 3 tane bölüm ismi bize belirtiniz Biz de gereğini yaparız Değerli ilginizden dolayı teşekkür ediyorum

ustam ben seçmesem niye derseniz işte öyle sizlerin uygun göreceği bölümlerde sorumluluk almak isterim bence sorun deyil

ben TEŞEKKÜR ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2008   #52
[KAPLAN]

Alıntı:
b@ron tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ustam ben seçmesem niye derseniz işte öyle sizlerin uygun göreceği bölümlerde sorumluluk almak isterim bence sorun deyil

ben TEŞEKKÜR ederim
Cep Telefonu - Bilgisayarı & Usb Bellekler ve Oyun Dünyası bölümlerimizde yetkilendirilmiş bulunmaktasınız İlginizden dolayı teşekkür ederim Paylaşımlarınızın devamını diler, görevinizin ailemize hayırlı olmasını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2008   #53
b@ron

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cep Telefonu - Bilgisayarı & Usb Bellekler ve Oyun Dünyası bölümlerimizde yetkilendirilmiş bulunmaktasınız İlginizden dolayı teşekkür ederim Paylaşımlarınızın devamını diler, görevinizin ailemize hayırlı olmasını dilerim

ALLAH Utandırmasın dileğim! TEŞEKKÜRLER

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2008   #54
jasmine

Sevgili KAPLAN
21 yaşındayım siteye 2-3 saat'timi ayırabilirim
güncel haberler& şiirler bölümüne müdürlük yapmak isterim

Eski 06-24-2008   #55
djdem

17 yaşındayım bilşim teknolojileri öğrencisiyim,siteye askari 2-3 saatimi ayırabilirim

uygun görürseniz bilim teknik ve teknoloji merkezi ile internet & ADSL bölümlerinde müdür görevi üstlenmek isterim

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2008   #56
[KAPLAN]

Alıntı:
jasmine tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili KAPLAN
21 yaşındayım siteye 2-3 saat'timi ayırabilirim
güncel haberler& şiirler bölümüne müdürlük yapmak isterim
Alıntı:
djdem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
17 yaşındayım bilşim teknolojileri öğrencisiyim,siteye askari 2-3 saatimi ayırabilirim

uygun görürseniz bilim teknik ve teknoloji merkezi ile internet & ADSL bölümlerinde müdür görevi üstlenmek isterim
Özellikle bundan sonraki süreçte bu bölüme yetkili olma talebinde bulunmak isteyen arkadaşlarımınızın sizleri örnek almalarını umuyorum Gerek talepte bulunmuş olduğunuz bölümler ile gerekse o bölümlerde yapmış olduğunuz öncelikli çalışmalarla Müdürlerimizden biri olmayı fazlasıyla hakettiniz İlginizden dolayı teşekkür ederim Yetkilendirmeniz yapılmıştır Ailemize hayırlı olmasını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2008   #57
djdem

talibimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim umarım faydalı olabilirim
tekrar teşşekkür ederim:sm_smile:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-18-2008   #58
sudenaz

bakıyorumdaa bölüm kalmadı galiba bana=)
yaşım 16
bilişim teknolojileri öğrencisiyim
okul döneminde asgari 3 saat girebilirim şimdi yani yaz döneminde ise en az 5 saat hergün burdayım zaten=)
ben komedi,fıkra merkezi ve islami genel konular bölümlerinde müdürlük yapmak isterim sizin içinde uygunsa
şimdiden tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-18-2008   #59
[KAPLAN]

Merhabalar Sevgili Sudenaz Hanım,

Özel mesaj yoluyla daha önce mevcut başvurunuzu değerlendirmiş ve kısmen eksik görünen yetkili olma şartlarımızdan biri konusunda sizin de sözünüzü almıştım Bu durumda başvurunuzu onaylıyor ve ailemize hayırlı olmasını diliyorum Değerli ilginizden dolayı bizzat teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-18-2008   #60
sudenaz

tşk ederim geri çevirmediniz için inş yüzünüzü kara çıkarmıycam elimden geleni yapıcam bundan emin olabilirsiniz=)
hayırlı akşamlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com