Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, eylül, ilköğretim, izmir, okulu, urla

12 Eylül İlköğretim Okulu Bilgileri Urla İzmir

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

12 Eylül İlköğretim Okulu Bilgileri Urla İzmir

12 Eylül İlköğretim Okulu Hakkında - 12 Eylül İlköğretim Okulu Tanıtım - 12 Eylül İlköğretim Okulu Resimleri - 12 Eylül İlköğretim Okulu İletişim

12 Eylül İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Urla 12 Eylül İlköğretim Okulu,1926 yılında 12 Eylül İlkokulu olarak İlçe İlköğretim Müdürlüğü ile beraber şu anki okulun yanındaki parkta ,ahşap bina şeklinde yapılarak faaliyete geçmiş,bu okul 22/02/1965 yılında yanmıştırOkulumuz öğrencileri çevre okullara dağıtılmıştır

Urla 12 Eylül İlköğretim Okulu,adını Urla�nın kurtuluş günü olan 12 Eylül�den almış olup Türk askerleri Seferihisar�dan Urla�ya şu an okulumuzun önünden geçen Kurtuluş Yolu�ndan geçerek girmişlerdirOkulumuz, yanan eski okulun yerine bugünkü yerinde 1967 yılında 5 derslikli olarak yapılmış olup eğitim öğretim faaliyetlerini 1998 yılına kadar bu ana binada sürdürmüştür1998 yılında ana binanın yanına yapılan ek bina 1katıyla ve 2004 yılında ek binanın 2katıyla derslik sayısı (6 derslik) arttırılmıştır

Okulumuz şu an 2 idareci,19 öğretmen ve 1 hizmetliyle eğitim öğretim faaliyetlerini devam ettirmektedir

12 Eylül İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Urla
Okulun Telefonu: 232-7541029
Okulun Faksı: 232-7541029
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://urla12eylulk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 392894@mebk12tr
Okulun Müdürü: GÜRSEL SAYGILI
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

12 Eylül İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com