Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
nokianın, sahnede, yenileri

Nokia'nın Yenileri Sahnede

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nokia'nın Yenileri Sahnede

Nokia'nın yenileri sahnede

Nokia World 2010'da yeni modeller tanıtılıyor

Cep telefonu devinin yepyeni modelleri Nokia World 2010'de ardı ardına tanıttı İşte yeni Nokia'lar

Bugün başlayan Nokia World 2010 etkinliğinde, Finli cep telefonu devi yeni ürünlerini ve teknolojilerini sergiliyor
Londra'da düzenlenen etkinlikte bu yılın en sıcak dedikoduları arasında Nokia C7, E7 ve N9 modelleri yeralıyor Nokia'nın iş telefonu olarak sunacağı E7 modelinde 4 inç dokunmatik ekran, 8 megapiksel kamera, kayarak açılan QWERTY klavye ve Symbian 3 işletim sistemi yer alacak
Nokia C7 modeli ise E7'nin klavyesiz ve daha sade bir sürümü olacak WiFi internet desteği, HSPA, 8 megapiksel kamera, 35 in dokunmatik ekran ve Symbian 3 işletim sistemiyle donanıyor

Nokia'nın CEO'su da değişiyor

Nokia'nın Intel ile ortak geliştirdiği yeni Meego işletim sistemini kullanacak ilk cep telefonu modelinin de Nokia N9 olması bekleniyor
4 inçlik dev bir Super AMOLED ekran, 1 GHz Qualcomm Snapdragon işlemci, 64GB dahili hafıza, WiFİ, HSPA, Bluetooth 21 ve medya aktarımı için HDMI port dikkat çekiyor 720p HD video da kaydedebilen telefon dikkat çekecek
Nokia yeni ve heyecan uyandıran ceğ telefonu N8'i tanıtırken büyük bir değişiklik de yaşanıyor Nokia CEO'su Olli-Pekka Kallasvuo yakında CEO'luğu bırakacak Yerine Microsoft'un eski yöneticilerinden Stephen Elop gelecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com