Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Oyun Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
colony-defenders-2, grafik, harika, merve oyunlar, merveoyunlar, mukemmel, oyun oyna, oyunu, savas, savas oyunlari, ses, uzay

Grafik ve Ses Mukemmel. Harika Bir Uzay Savas Oyunu

Eski 03-26-2014   #1
xticaretuyelik

Grafik ve Ses Mukemmel. Harika Bir Uzay Savas Oyunu

Sizlerden gelen istekler dogrultusunda sitemize kaliteli flash oyunlar eklemeye devam ediyoruz Istanbul'dan bir ziyaretcimiz bizden harika grafik ve sese sahip bir uzay oyunu eklememizi istedi Kiramadik ve hemen yukledik Gercekten de oynamaya deger bir oyun Ozellikle balon patlatma oyununa benziyor ama grafik ve ses olarak kiyaslanamaz Yani o kadar basit bir arayuzu yok

Oyunumuzun adı colony-defenders-2 (Uzayli Savunma Oyunu 2 dedim ben) Once videomuzu incelemenizi oneririm Cunku oyun hakkinda kisa bir tanitim hazirladik Bu videomuzdan bir fikir edinebilirsiniz

10 uzerinden 10 veriyoruz Cunku sizde oynadiginizda goreceksiniz, flash oyun sitelerinde grafik ve ses bir yere kadardir Ancak bu oyun cok farkli Sanki pc oyunu oynuyor hissine kapiliyorsunuz Cok mu abarttim bilmiyorum ama sizlerinde begeneceginizi umuyorum

Oyun Hakkinda Kisa Bir Bilgi:
Cirkin ve cok guclu uzaylilari ana binaya yaklastirmadan imha etmelisiniz Kontroller fare iledir Her zaman para ve silah sikintisi cekeceksiniz Yaratiklar her yerde

Oyunun Ekran Goruntusu:

Oyunun tanıtım videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=F5NiA...TF3_4ob_C6B8Rj

Colony Defenders-2 Oyununu Oyna

Sevdiginiz bir flash oyun varsa ve bunu wwwmerveoyunlarcom sitesinde de gormek isterseniz lutfen iletisim kismindan bize bildiriniz En kisa zamanda istediginiz oyunu sitemize ekleyecegiz

Merve Oyunlar - Flash Oyunlar Oyna

Etiketler :
colony defenders 2
savas oyunlari
oyunlar
oyun
oyun oyna
online oyunlar
3d online oyunlar
bedava oyun
online oyun
browser oyunlar
online oyun oyna

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com