Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami - Multimedya > Dini Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kerim, kuranı, yazma

El Yazma Kuran'ı Kerim

Eski 07-31-2008   #1
djdem

El Yazma Kuran'ı Kerim

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : El Yazma Kuran'ı Kerim

Eski 07-31-2008   #2
djdem

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-31-2008   #3
djdem

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-31-2008   #4
black__eyes

qörünümü bile çok hoş tşkLr müdürüm (:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-31-2008   #5
sudenaz

ellerine sağlık canım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-31-2008   #6
o_direk

çok güzeL ya
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2008   #7
sırrı paşa

didem hanım size özel msj yollucaktım siz nekadar haysız bir insansınız utanmıyormusunuz korkmuyormusunuz ben bunları şahsım için söylemiyorum ALLAH RIZASI için söylüyorum KURAN-I KERİMİN İLK AYETLERİNİ KOYMUŞSUNUZ İYİ GÜZELDE KARDEŞİM ALTINDA RESİM VAR BAYAN SOYUNUK OLURMU BU YA ALLAHIN YÜCE KURANINA SAYGISIZLIK YAPMAYIN KENDİNİZE SAYGINIZ YOKSA KURAN-I KERİME OLSUN VESSELAM( KENDİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR HZ MUHAMMED MSUTAFA SAS)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2008   #8
merve16

bu kadar hakaret içeren konuşmalarınız çok çirkin gerçekten ayrıca soyunuk bayan falan da göremiyoruz biz siz nasıl görmek istiyorsanız öyle bakıyorsunuzbiraz saygılı ve edepli olursanız güzel olur

Eski 09-17-2008   #9
sudenaz

Alıntı:
sırrı paşa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
didem hanım size özel msj yollucaktım siz nekadar haysız bir insansınız utanmıyormusunuz korkmuyormusunuz ben bunları şahsım için söylemiyorum ALLAH RIZASI için söylüyorum KURAN-I KERİMİN İLK AYETLERİNİ KOYMUŞSUNUZ İYİ GÜZELDE KARDEŞİM ALTINDA RESİM VAR BAYAN SOYUNUK OLURMU BU YA ALLAHIN YÜCE KURANINA SAYGISIZLIK YAPMAYIN KENDİNİZE SAYGINIZ YOKSA KURAN-I KERİME OLSUN VESSELAM( KENDİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR HZ MUHAMMED MSUTAFA SAS)

bugün siz bizi baya uğraştıcağa benziyorsunuz ne düşünüyorum siz konularla değil imzalarla ilgileniyorsunuz anlaşılan insan neyi görmek isterse onu görür bakmayın o zmn rahatsızda olmazsınız ayrıca bu kadar rahatsız edici bir imza olduğunu sanmıyorum şimdiye kadar arkadaşımız bu imzayı kullanıyordu kimsede birşey demedi burası seviyeli bir site lütfen huzuru kaçırmayın sizi uyarıyorum bu bir tehdit değil rica konularla ilgilenin lütfen tartışma yaşanmasın saygı çerçevesini aşmayalım !

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2008   #10
djdem

sevgili kardeşim ;
öncelikle açmış olduğum konuya ilgi gösterdiğin için teşekkür edrim Yanlız benim imanım, allaha ve hz muhammet mustafa(sav)'e olan saygım ve inancım konusunda herhangi bir eleştiri yapma hakkına sahip değilsiniz
1 o bir imza ve herkonun altında bu çıkıyor zıt bi durum olabailir tamam ama bunu kurana veya yüce rabbime saygısızlık,alay unsuru veya itam olsun diye koymadım amcımı saptırarak çok büyük bir saygısızlık ve ayıp ediyosunuz bence sizde eğer söylediğiniz gibi islamiyeti önemsiyen biri iseniz saygılı olun ve kimsenin imanına dil uzatmayınallah benim içimi biliyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2008   #11
cansel

böyle bir bağlantıyı kurmanız gerçekten çok ilginç ve bu şekilde yorum yazmanızda oldukça seviyesizce insanların değer yargılarını ölçmek kimseye düşmez

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2008   #12
Gözyaşı

Çok güzel gözüküyor ellerine sağlık

Eski 09-17-2008   #13
sırrı paşa

her ne konuşursak saptırmayın nbişey yokki sadece resim ben şunu diyicem sadece MEDENİ OLMAK AÇMAKSA BEDENİ DESENİZE HAYVANLAR İNSANLARDAN DAHA MEDENİ MAKİF ERSOY
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2008   #14
sudenaz

Alıntı:
sırrı paşa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
her ne konuşursak saptırmayın nbişey yokki sadece resim ben şunu diyicem sadece MEDENİ OLMAK AÇMAKSA BEDENİ DESENİZE HAYVANLAR İNSANLARDAN DAHA MEDENİ MAKİF ERSOY

önceki msjınızı unutmuş gibi konuşuyorsunuz gerçekden ben okurken ağzım açık kaldıda gerçekden çok komik gözüküyorsunuz biirşey yokki demeniz hele o sözü gayet iyiy biliyoruz hepiniz siz bilmiyorkende biiliyorduk konuyu uzatmayalım saygı çerçevesini hiçbirzaman aşmayalım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-18-2008   #15
djdem

hakikaten siz ne dediğinizi bilmiyorsunuzMEDENİYETLE NE ALAKASI VAR? polemik yaratmak istiyorsanır burası yeri değil kusura bakmayın biz burda aile gibiyiz
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com