Angelesdream ile Röportajımız

Eski 07-26-2007   #1
mate

Angelesdream ile Röportajımız

Angelesdream ile röportajımız

Sinsice Soru: Sevgili angelesdream gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

angelesdream'ce Cevap: neden olmasıntuba(ğ yok ama)

Sinsice Soru:]Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

angelesdream'ce Cevap:
bulgaristanlıyımistanbul da oturuyorum

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

angelesdream'ce Cevap:üniversite öğrencisiyim hala

Sinsice Soru: Neden hala yaş kaç ?

angelesdream'ce Cevap:neden hala çünkü daha bitmesine çook varyaşım 19

Sinsice Soru:Hangi bölüm ve hangi üniversite olduğunu öğrenebilir miyiz?

angelesdream'ce Cevap:tabiimimar sinan üniversitesi iç mimarlık bölümünde okuyorum

Sinsice Soru:Medeni durumunuz nedir ?

angelesdream'ce Cevap:bekarım

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

angelesdream'ce Cevap: vaaar,var tabi olmazmılise sondayken rezil bir stajyerlik döneminden geçmiştimo ilk berbat iş tecrübem sayılır herhalde

Sinsice Soru: Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

angelesdream'ce Cevap: rock ,metal popaslında hoşuma giden tüm müzik tarzlarını dinliyorumama ağırlıklı olarak rock
sebebi ise sürekli olarak değişken bir ruh haline sahip olmam sanırım

Sinsice Soru: Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

angelesdream'ce Cevap: :) şu ana kadar çalabildiğim tek müzik aleti flüttüo da ilkokuldayken spor olarak yüzerimbirde gezmekten büyük bir zevk alırıminsanın yeni şeyler keşfetmesi gibi varmı

Sinsice Soru: Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

angelesdream'ce Cevap:ailem kesinlikle çok anlayışlı ve bilinçli2 kardeşiz(jojo'slover oluyor kendileri)

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

angelesdream'ce Cevap: hayata hep iyi yönde bakmaya çalışıyorum,bazı dönemlerde oluşabilecek sıkıntıları en aza indirgeyebilmek vardır ya hanisanırım herkes böyle yapmalımutlu,güzel bir gelecek,iyi aileler,ve geleceğimize bırakabileceğimiz güzel şeylerin olmasını istiyorumaslında çok şey var

Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

angelesdream'ce Cevap: işimde büyük başarılara imza atabilmek, ve birde elimde olsaydı dünyadaki şu büyük meseleleri çözmek isterdimama şu anlık sadece kendi üzerime düşenlerle yetinmek zorundayım

Sinsice Soru:Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

angelesdream'ce Cevap:galiba ilkokula gidiyordum :))

Sinsice Soru:Nickiniz neden angelesdream?

angelesdream'ce Cevap:güzel soru:) ben büyük bir angelina jolie hayranı olaraktan ve aklımada ilk bu isim geldiğinden nickim angelesdream

Sinsice Soru:Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

angelesdream'ce Cevap: :
eleştirilecek bir yön göremiyorum forumda,yalnız şu kadarını söyelyebilirim temalarda bir değişiklik yapılması güzel olabilirşöyle bol kırmızılısındanbence güzel fikirzaten bir isteğim olduğunda ya da aklıma bir yenilik geldğinde sevgili yöneticiler fazlasıyla yardımcı oluyorsağolsun

Sinsice Soru: Seni Biraz sıkıştırayım:) En sevdiğin üyeler kimler?

angelesdream'ce Cevap: ohooo köşeye sıkıştım galiba :)))
(ya başak abla yaaa şeklinde devam eden bir konuşmadan sonra pes ediş ile cevabı alabildik :))
ergenekon'u çok seviyorum,sonra yosunum var,birde mate diyeb birisi var sonra tatia var rahatsız var ya şimdi aklıma gelmeyen değerli üyelerden af diliyorumkaplan da hem sevdiğim hem saydığım kişilerdendirböyle işte

Sinsice Soru: Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

angelesdream'ce Cevap:foruma bir radyo koyulabilirşöyle içinde güzel rock frekansları barındıran sonra dediğim gibi forumun tema meselsitakdir sizinfikirler benim

Bu harika röportaj için Angelesdream arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #2
bbk

güzel röportaj teşekkürler

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #3
yosun_26

çok güzel bi röportaj olmuş ikinizede teşekkür ederim

ayrıca kıs bende seni çok sewiioomm :))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #4
bukettt

bu sayede seni daha yakından tanımış olduk angelesdream:teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #5
Ergenekon

Değerli ve saygın bir üyemizi daha yakından tanıttığın için çok teşekkürler mate, içten ve güzel cevapların için angelesdream size de çok teşekkürler
En ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda karşılıklı saygı ve sevginin gereğini çekinmeden yerine getirdiğin için angelesdream ayrıca teşekkür ederim, ben de seni çok seviyorum kardeşim, tüm hayatın boyunca tüm dileklerinin, beklentilerinin seni hiç zorlamadan gerçekleşmesi en büyük temennim, şu avuç içi kadar ömrümüzde hiçbir güzelliği ve iyiliği kaybetmeden başarılı olmanı diliyorum, bu dileklerimde benim de içten ve samimi olduğumu bildiiğine inanıyorum
İkiniz için de tebriklerimi kabul edin lütfen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #6
angelesdream

güzel yorumlarınız ve içten dileklerinize diyecek birşey bulamıyorum inanın
ben teşekkür ediyorum hepinize

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #7
puslu

Güzel bir röportaj olmuş ikinizinde elinize sağlık arkadaşlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2007   #8
Gözyaşı

seni tanımak güzeldi tuba güzel ropörtaj çıkarmışınız

Eski 07-26-2007   #9
virüs

seni gerçek kimliğinle tanımak çok güzeldi angelesdream
gerçekten çok keyifli bir röportaj olmuşikinize de teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #10
[KAPLAN]

Söylenecek fazla birşey bulamıyorum aslında Oldukça değerli iki insanın bir araya gelip oluşturduğu güzel bir röportajın yanı sıra, soruların güzelliğine aynı güzellikle cevap veren değerli mi değerli bir arkadaşımızı daha, yakından tanıma fırsatı bulmuş olduk Sizleri tanımak gerçekten çok güzel, her iki arkadaşımı da bu güzel röportajlarından dolayı kutlarım

Daima bizimle olmanız dileğiyle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #11
angelesdream

:blush: hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarımhepiniz çok değerli insanlarsınız gerçekten
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #12
_SiYaH_

eet gerçekten çok gzl bir röportaj olmuşştşkr ederim

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2007   #13
[YaSiN]

tekkürler ikinizede gerçekten çokk güzel bir röportaşş her ikiniziede çokk seviyorummm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #14
İSİMSİZ KARANLIK

Böylesine harika iki insandan böylesine güzel bir röportaj çıkardı zaten:) İkinize de teşekkürle arkadaşlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com