Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
abluka alarm, biyografi

&Quot;Abluka Alarm&Quot; Biyografi

Eski 10-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

&Quot;Abluka Alarm&Quot; Biyografi

ABLUKA ALARM GRUB'U 2000 YILINDA KURULMUŞ OLUP,3 YILDIR PROFESYONEL OLARAK RAP MÜZİK YAPMAKTADIRGRUP LAEDRİ VE SAVAŞ'TAN OLUŞMAKTIRABLUKA ALARM YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALARI 2003 YILINDAN İTİBAREN, SAMSUN VE DIŞIDAKİ BİR ÇOK KONSER VE ETKİNLİKTE GÖSTERMİŞTİR,BUNUN YANI SIRA,TÜRKİYENİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ RAP TOPLULUĞU OLAN KUVVETMİRA BÜNYESİNE 2003 TE KATILMIŞTIR DİSKOGRAFİ (2005) SAGOPA KAJMER - ROMANTİZMA - Rüyalarımdaki İşaretler(featlaedri of Abluka Alarm) (2005) KOLERA - KARANTİNA EMBRYO - Küllendim Yıllarla (featAbluka Alarm) (2005) DERİN DARBE - KARAMSAR NARALAR - 7 NRD (feat Abluka Alarm) ALBÜMLERİNDE ŞARKILARIYLA YER ALMIŞTIR2005 YILINDA ÇIKARMAYI PLANLADIKLARI ALBÜMLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEN ABLUKA ALARM, BU ALBÜMÜ SAGOPA KAJMER VE DERİN DARBE'NİN DESTEĞİ DOĞRULTUSUNDA PİYASA YA SUNMAYI HEDEFLİYORTÜRKÇE RAP'İN SAYGIN İSİMLERİNİN DE BELİRTTİĞİ GİBİ GRUP YAKIN GELECEKTE ADINDAN ÇOK SÖZ ETTİRECEK YETENEKTE FAKAT İMKANSIZLIKLARIN BOY GÖSTERMESİ EKİBİN ZOR ŞARTLAR ALTINDA ÇALIŞMASINA NEDEN OLMAKTADIRZOR ŞARTLAR ALTINDA YAPILAN BU ÇALIŞMALARIN TEK NEDENİNİN GRUBUN KENDİSİNİ GELECEKTE ZİRVEDE GÖRMEK İSTEMELERİDİR ABLUKA ALARM'IN UNDERGROUND ÇALIŞMALARI (2000) DABBETÜL ARZ - BU ÇAĞDA BU KAFA ZOR YAŞAR (EP) (2001) LAEDRİ of RAPATTACK - CEVAP VER (EP) (2003) ABLUKA ALARM - DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK - HER BİR KELİME (EP) (2003) ABLUKA ALARM - DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK - KUTLA JESTİ (EP) (2003) ABLUKA ALARM - DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK - YAZDIM GEÇEN GÜNLERİ (EP) (2004) LAEDRİ of ABLUKA ALARM - DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK - KARANLIK SATIRLAR (EP) (2005) SaVaŞ of ABKUKA ALARM - ZEHİR (EP)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com