Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baransel, emre, nakaratesin

Emre Baransel Nakarat(Esin)

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Emre Baransel Nakarat(Esin)

Nakarat(Esin)

Bana bir iyilik yap ve sus gördüğüm her şeyin tanrısı usGünahlar inci gibi dizili boynumaYaslandıkta bağlanma

Emre Baransel

Bi kuyu var darNefsiz şeytanlarBelimee ip dolamış çeker onlar aşağıya dolarGurur ve ümit gün ışığım,görmemi sağlarDurur mu?Unut,yanıcağın ateş miyavlarHerkes görür halisülasyon,ahali ama bu kez ayyuktaGerçeğin en yalın haliBab-ı Ali bana bi b*k vermediMüziğin dipsizliklerinde ancak Emre sırra ermeliGermeli varsa ortada ipYer beni her gün her işlediğim günah düşünemez bunları perdeliYerler diğer taraf çok gizemliAma bilmezler gizemin özü bu dünya bilHer adım atışımda iyiye ya da her kanıp atlayışımda günah gölüne diğer tarafta neler dönmekte?Sanki evliyalar iblislerle savaşırMelekler cinlerin ipini keser asışırOn bina büyüklüğünde atlar görüyorum ve alkışlayan meleklerKon zira bu son mirasKoskocaman bi satranç tahtasının üstündeyizBurası gerçek olmayan en gerçek yerGünahları hoş göstersen,ağzından köpük fışkıran mutantlarla dolu ama göremiyoruz bi b*kÜçüncü gözümüz kapalı çünkü okÇıldıran akıl taşlarınaBurası devasa bi sınav yeriUyanın!

Nakarat(Esin)

Bana bir iyilik yap ve sus gördüğüm her şeyin tanrısı usGünahlar inci gibi dizili boynumaYaslandıkta bağlanma

Da Poet

Dünyada cehennem,adınsa kaybolurNefeste es verince kes,bu damarlar zehir doluBirden soldun ahali zehir solurOn sene ömür biçtiler dört yanım ölüm yoluKüçük bi pencerden kocaman bakışlarDünya beni dışladıkça yanar ışıklarKanatılmayı bekleyen yaralar sızlarDa Poet gökyüzünden selam eden bulsarE artık cıvıldayan kuş değilKurtlar sofrasına düşmeden kendini kurtarSelam bura dünya elimde hep dart varKimide ruhun aynasında kendini yuhlarAtılır zarlar,dur cehenneme beş adım öte senin o mesken bildiğinÇekilir silahlar vur,unutulan sen,ben,biz,onlar ve dünyanın kimliği

Nakarat(Esin)

Raziel

Sence yaşadığın kaçıncı asrın kölelik duygusu?Yüzüne yapışan küresel kaosun ölüm dokusuKara bir erken sen o frekanstan hipnozsunEvrimim,rapim ve bilgi benim tek kozumduYoktu gözlerimden hep teğet geçti hep gerçeklerSenaryo içi senaryo fiyaskodandı mevkilerYaşam eşittir kaygı o da eşittir paranoyaRuhumuzu denklemlere vurup ikiye böldülerOysa yaşadığınca öldün,birazda öldürüldünYabancılaştığını ben bizzat sokakta gördümKüçük bi noktasınÖnemsiz ve kimsesizSürümden kazanıyorken onlar çoğumuz bundan habersisizÖnce kendin ol bırak sesin yankılansınBir iz bırak tek sözün sözümle tartışsınBir af dile dünyayla ruhun barışsınBir ayna tut öyle ki bütün bulutlar dağılsın

Peace,Emre,Da Poet,Esin,Raziel Nisroc Kadıköy Acil!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com