Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
amete, gelen, işikara, msjlar, tlfna

A.Mete İşikara Tlf'na Gelen Msjlar=)

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

A.Mete İşikara Tlf'na Gelen Msjlar=)

Hocam bizim karı dün akşamda yemeği yakınca iyice suyu ısındı Acaba bu sudaki ısınma, ailemizde yaşanacak bir depremin habercisi olabilir mi Ben bu karıyı döversem enkazını kaldırmaya AKUT gelirmi

Sevgili Ahmet Bey Günlerdir sokakta yatmaktan karımla cinsel hayatımız enkaz altında Tekrar merkez üssü yatak odamız olan depremler yapabilmemiz için Konya'ya taşınmak istiyoruzSizin oralarda tanıdığınız bir emlakçı var mı diyecektik

Sayın Mete abicim Ben 18'ine yeni girmiş bir erkeğim Üstünüze afiyet aletsel büyüklüğüm çok küçük Ya kadınlar benimle dalga geçerse Ya bu dalgalar Tsunami şeklinde olursa

Sayın Işıkara, karım depremden çok korkuyor Yataktan çıkmıyor Üstelik yalnız da yatamıyor İşten her eve dönüşüm de onu yatakta başka bir erkekle sarmaş dolaş buluyorum Acaba diyorum ben boynuzlanıyorum muyum Geyikler depremi önceden hissederler mi abi

Işıkara hocam, deprem korkusuna yıllardır oturduğum evimi sattım Kıydım paraya, daha sağlam bir ev aldım Yerleştiğimin haftası alt kat komşumun homo oldugunu öğrendim Bu durumda benim ev tekerlek üstü oluyor Ev sürekli sallanıyormuş gibi hissediyorum Taşınsam mı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com