Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
drfuchs, dünyada, savaş, yaşadıkça

Dr.Fuchs Bu Dünyada Yaşadıkça Savaş

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dr.Fuchs Bu Dünyada Yaşadıkça Savaş

Nakarat (2x)
Bu dünyada yasadikca savas Yoksa seni mahvederler yavas yavas Al eline mikrofonu ve saydir kelimeleri Düsmanina anlat seni yenemeyeceklerini 9cc : Dahaca yasim 25 ama cok sey yasadim Agac gibi kestiler hala hayattayim Bahceden apar topar 4 duvara soktular Günes isisi ve suyumu kistilar Günes sahinim temiz suyumsa kadinim Birisinden birini görmezsem cayir cayir yanarim Aman allahim yeter bu kadar aci Nerelere gitsem yüzüme kapilar kapandi 95 ilk cd piyasada, yasak üstüne yasak Korsan satmakta hak yer plak sirketleri yamuk yapti Buralara kadar geldim elimden tutan olmadi Göze göz dise dis, pes etmedim Ben nice savaslar yasadim, hala tas gibiyim Yoluma tas koyanlari coktan geride biraktim Allahim onlara acisin ben aciyamadim
Nakarat (2x)
Bu dünyada yasadikca savas Yoksa seni mahvederler yavas yavas Al eline mikrofonu ve saydir kelimeleri Düsmanina anlat seni yenemeyeceklerini Fuchs : Kararsiz yillar icinde kimlik aramazdim Bu güne kadar sizinle kapismazdim Oldu bittiye getirip hava attin O günden bugüne ben kafama taktim 2 sene zorunlu verdik bu mola, Mikrofonu aldim caktim bastan sona Askimiz yokken saydirmak beter Teketek savasta tek bir yumruk yeter Kimine güc verdi bugün bu rapim Kimine suc derdim bitmezdi kinim Gözlerimden akan her damla Sözlerimde ardi ardina halkalar Ne dalgalar gördüm bugüne kadar Okyanuslar bile hala kin sorar Tilki haykirir huzur n darem Dalgalarsa vurur hep cok erken
Nakarat (4x)
Bu dünyada yasadikca savas Yoksa seni mahvederler yavas yavas Al eline mikrofonu ve saydir kelimeleri Düsmanina anlat seni yenemeyeceklerini

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com