Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Şifrelerini, bulma, rar, winzip

Winzip Ve Rar Şifrelerini Bulma.?

Eski 06-25-2007   #1
SuSKuN.!!!

Winzip Ve Rar Şifrelerini Bulma.?

Programı kurduktan sonra seçenekler kısmından language seçeneğini

türkçeye çeviriyoruz

Şifresini çözeceğimiz dosyayı seçip hangi koşullarda aranacağını seçiyoruz
Ben *rar şifresini ckl yaptım bu yüzden küçük harf seçeneğini seçiyorum ve sıralı aramayı seçiyorum

Uzunluk bölümünden şifrenin kaç karakter olduğunu biliyorsak yada hangi uzunluklar arasında olduğunu biliyorsak benim şifre ckl olduğu için 3 şifre uzunluğunu seçiyorum

Sözlük bölümü Sözlüksel aramayı seçersek aktif oluyor

Arama tipinden sade-yazı yı seçersek sade yazı bölümü aktif olur ben bu bölümü es geçiyorum
Otamatik yedekleme bölümünden de nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz

Şifreyi bulmaya başlamadan önce bir ölçümleyelim

Ölçümlemeden gerekli bilgilere ulaştıktan sora şifreyi bulmak için ve taramayı başlatıyoruz

Ve şifreyi bulmasını bekliyoruz

Ve işte şifremiz tr

Arkadaşlar eğer şifre bulmak istiyorsanız karakter sayısının yani uzunluğunun kısa olması şifreyi bulmanızı kolaylaştırır yada şifrenin sadece bi kısmını hatırlamıyorsak kullanmalıyız yoksa baya bi süremizi vermemiz gerekir çünkü sırayla şifreleri denediği için uzun bir süre geçebilir tabi benim yaptığım örnek 3 harfli olduğu için 2 dakikada buldu

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com