Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzellik, kişilik, skeç, yarışması

3 Kişilik Skeç - Güzellik Yarışması

Eski 10-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

(Adaylar ve sunucu, köylü kıyafetleri giymişlerdir Sahnenin önünde “DAŞLI DEPE YEŞİL MERCİMEK FESTİVALİ” yazmaktadır Arkada 3 kişi bir masaya oturmuş, masanın önünde de CÜRİ yazılı bir kağıt vardır)

Sunucu: Sevgili Daşlı Depelile, güzel gasabamız için derdiplenen Daşlı Depe Yeşil Mercimek Festivaline hoşgeldiniz Şimdi sıra geldi güzellik yarışmasınaaaaaaaaaaa Güzel adayları deker deker cürinin önünden geççekler (Köylü kızlar-adaylar jürinin önünden geçerler)

1 Aday Hülya Bahar 18 yaşında, lise sona gideyo, İngilizce bileyo Gasabamız Hal Müdürünün gızı

2 Aday Fatoş Zeytin Biçki dikiş gursu mezunu, 21 yaşında Göfteci Ali’nin gızı

Aha bu da Saniye Yanoş 20 yaşında Muncurukların Sarı Naciye’nin gızı Her türlü yimek yapayo, ganaviçe işleyo, iğne oyası bileyo

4 Aday Güllü Kestaneci 19 yaşında, yufka açayo, sıva yapayo, dantel öreyo, Güdük Necmi’nin gızı

5 Aday Fadime Gırtık 19,5 yaşında Gözel mantı yapayo Her bi işi becereyo Açık öğretim mektebine devam edeyo Bodur Osman’ın gızı

6 Aday Zahide Pekmez 18 yaşında Ganaviçe işleyo, gözel gözel yemekler yapayo, iyi göbek atıp, türkü çığırıyo Püsürdükler’in Hatça’nın gızı

Anaaaaaa bunlar da kim? (Anne ile kız tartışarak içeri girerler) Aça ne arıyorsunuz burda?

Anne- Benim gızın elâlemden nesi eksük?

Sunucu: Eksiği yok fazlası var

Kız: Neyim fazla sunucu buba?

Sunucu: Yaşın

Anne- Güçüttürürüz

Sunucu: Kilon fazla gızım

Anne- Erüttürürüz

Sunucu: Gerdanın sarkmış

Anne- Gerdürttürürüz

Sunucu: Sana curi oy vermez gızım

Anne- Verdüttürürüz

Sunucu: Nasıl verdüttürecen?

Anne- (Kolundaki altın bilezikleri göstererek) Yedüttürürüz

Sunucu: Yahu farzedelim güzellik graliçesi oldun Sonra nolucek?

Anne- Evlendürürüz

Kız: Hayır anne hayır, asla, ayem sori yani üzgünüm Beni graliçe olduktan sonra isteyen bir erkeği ben gatiyen istemem

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com