Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Matematik / Geometri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
10matematiksel, çözüm, maple, problem, yazılımı

Maple 10(Matematiksel problem çözüm yazılımı)

Eski 08-12-2007   #1
ceza_66

Maple 10(Matematiksel problem çözüm yazılımı)

Üreticinin Açıklaması:
Maple™ 10, genel amaçlı matematiksel problem çözüm yazılımları içinde dünyaca en güvenilen yazılımın son sürümüdür Üniversiteler, kolejler, araştırma enstitüleri ve şirketlerce geniş çapta kullanılan Maple, matematiksel kavramları görselleme ve araştırmada, aplikasyonlar hazırlamada ve internet üzerinden matematik bilgilerini paylaşımda geniş çözümler sunar Maple Application Center™ wwwmapleappscom alanındaki binlerce ücretsiz ek paketler ile birleştiğinde, Maple 10 yazılımı profesörler, araştırmacılar, bilim adamları, mühendisler ve öğrenciler için en esnek analitik araç haline gelir(alıntıdır)

http://rapidshare.com/files/20534507...Full.part1.rar
http://rapidshare.com/files/20542437...Full.part2.rar

şifre: talha_pasa

BUDA MAKİNESİHESAP

NOT: öğrenmek için biraz zaman harcamak lazım Programı full yapmak için klasördeki License dosyasındaki crack programı kurduğunuz yerdeki license klasörünün içine kopyalamak yeterlidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com