Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Tartışıyorum !...

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Konu Kapatılsın Mı ?
Evet Bence artık yorum yazmanın pek bir önemi kalmadı 2 14.29%
Hayır Hala daha olumlu fikir alışverişleri olabileceğini düşünüyorum 11 78.57%
Kararsızım 1 7.14%
Oylayanlar: 14. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akp, kapatılmazsa, neler, olur

AKP Kapatılmazsa Neler Olur

Eski 06-07-2008   #1
Reelking
icon111

AKP Kapatılmazsa Neler Olur

AKP kapatılmazsa Neler Olur
Türkiye ağır ya da aksak yürüse de bin yıllık bir devlet geleneğinin olduğu bir ülkedir
Böyle bir ülke kimyasında yargı gibi temel bir kurumun devletteki bütün dengeleri bozabilecek bir süreci basit kuşkularla büyük maliyetleri gereği başlatamaz
Başlandıysa yukarıda belirttiğimiz gibi kalem kırılmış demektir

AKP bu saatten sonra ya kapanacak ya da kapanacaktır
Peki ya imkansız olan gerçekleşir yani AKP kapanmaz ve basit bir hazine yardımı cezası ile durum geçiştirilirse ne mi olur?

1) Böyle bir kararın açıklandığı gün birinciyi tasfiye anlamına gelen İkinci Cumhuriyet resmen ilan edilmiş olur

2) AKP şeklen değil alenen devlet partisi olur

3) Tayyip Erdoğan seçilmiş sultan gibi olur

4) Kapatılma kararı davasının, işsizlik, pahalılık, yolsuzluk ve dış fiyaskolarla bunalan ve halkta itibarı hızla aşınan AKP ve lideri Erdoğan’ın imajını diri tutmak ve onu siyaseten muhafaza etmek için organize bir teşebbüs olduğu görüşü kuvvetlenir

5) Türkiye’nin içeriden değil, dışarıdan yönetildiği tescillenmiş olur

6) Toplumda var olan cepheleşmeler düşmanlığa dönüşür

7) AKP’nin oyları yüzde 70’lere erişir ve devletin bugüne kadar müdahale edilemeyen kurumlarına da kadrolaşma bağlamında müdahaleler olur

8) Yeni Anayasa hazırlanır ve Anayasa Mahkemesi’nin üye sayısı artırılır

9) Yüksek Askeri Şur’anın yapısı zenginleştirilir ve Şur’a kararları yargıya açılır

10) Askeri yargı tasfiye edilir, TSK’nın pek çok tasarrufu sorgulamaya alınır

11) MİT’te yeni yapılanmalar başlatılır

12) Medya ve iş dünyasındaki AKP’lileşme çığ gibi büyür Doğan, Ciner ve Karamehmet Grupları da medyadan bir şekilde tasfiye edilir

13) Milli Eğtim’de eğitim birliğini sabote edecek fiili adımlar atılır

14) Güneydoğu sorununa çözüm adıyla Federasyon konusu gündeme oturtulur

15) ABD ve İsrail’in talebi sebebiyle Kerkük’ün KIrak’a bağlanmasına suskun kalınır ve KIrak’daki Kürt Devleti oluşumuna dolaylı destek verilir

16) Kıbrıs’da bütün haklardan feragat edilir

17) Ormanlardan yollara, vatanın satılmadık tek bir toprağı ve kurumu bırakılmaz

18) Cumhuriyet kültürünün bütün izleri köklerine kadar kurutulur

19) Eyalet sistemi tartışılır ve Osmanlı özlemi dillendirilir

20) Ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugünün tam zıddı bir kimliğe ve görünüme oturur
Bütün bunlar ihtimallerden bazılarıdır

İşte bu ve benzeri ihtimaller sebebiyledir ki bazı çevreler devlet-i ebed müddet için kapatılmayı olmazsa olmaz görüyor

AKP MUTLAKA KAPATILMALIDIR

Siyasiikonu

Rebell was here
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : AKP Kapatılmazsa Neler Olur

Eski 06-07-2008   #2
sudenaz

yazık size ve sizin gibi düşünenlere şuanda iktidarda olan parti hakkında bu şekilde konuşmak bence son derece yanlış ve nankörlük olur AKP kapatılmassa Cumhuriyet kültürünün bütün izleri köklerine kadar kurutulur öylemi peki neden bu kadar halk bunu bile bile 2 defa iktidara getirsin bu adamı bunu hiç düşünüyormusunuz biz yanlış biliyoruz diyelim o kadar kişidemi yanlış düşünüyor AKP kapatılsada bişey farketmez ben söyliyim tekrar başka isimle bir parti kurar ve seçimlere tekrar katılır ve yine İKTİDAR o olur buna eminim yani her halukarda o iktdardan inmiycek bunu başaramıycaksınız
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-07-2008   #3
melike14

sudenaz'a katılıyorum ama bu benim kararım lütfen bana kızmayın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-07-2008   #4
kezban

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugünün tam zıddı bir kimliğe ve görünüme oturur
Bütün bunlar ihtimallerden bazılarıdır

bu sözü sölemişsin ama bunlar senin şahsi fikirlerinmi yoksa ordan burdan kopyala yapıstırmı yaptın bilmiyorumTürkiye devleti bu günki konumuna akp sayesinde gelmiştirtansiyonu cıksa enfilasyonu arttıran bir basbakanlamı,kendi bildiğinden baska birşey yapmayan magandalarlamı,sözde islam sahibi gösteriş müsvettesi olanlarlamı bu günlere geldik sanıyorsun sen?
ADNAN MENDERES te iki kere basbakan secilmiş ve ikinci secilişinde artık rakipleri tarafından sineye cekilememiştirsonucları hepberaber görüyoruzbeyni tuzruhuyla yıkanmıs genclerbirbirine düşman edilmiş sağ-sol diye ayrılmıs insanlarsol sovyetlerin sağ kapitalizm kölesi edilmiş bir genclik bıraktılarama çok şükür toparladıkdaha dogduru toparladık ama yeniden dagıtılmak istiyoruzsözünü ettiğin basbakan her devletin başbakanı bayragının üstüne basarken kendı eğilip yerden bayragını alıp göğsünde tutandır,sözünü ettiğin başbakan saçlarını devlet ugrunda ağartmıs,onu cekemeyenlere hertürlü cevabını vermiş olandırsözünü ettiğin başbakan ILIMLI MÜSLÜMANDIRılımlı müslüman dediğin kimseyi ayırmazermeniyide,dinliyide,dinsizide sever sayarardından konusmazsonrada böle oldugu için gerici olarak anılır ama bunuda umursamazanlamıyorum neden sağ sol ayrımı yapıyorsunuzsolcu olsan bile durup düşünmen gerekirbu adam basa gectiğinden itibaren neler olduyollarda,havada,karada,devlette,askeri alanda ne gibi geliişmeler oldu diyeki solcuların en cok kullandıgı kelime düşünmeleri gerektiğidirbu sözü bu kadar sık kullanırken düşünmekten yoksun,birbirinin kopyası olan,kalıplasmıs on adet kelimeyle süsletilmiş paragraflar bir TÜRK gencine yakışmıyor bencesağ yada sol olması önemli değil,önemli olan,beni,dinimi,ülkemi,milletimi,eşimi dostumu dış dünyaya iyi anlatabilsin,geleceğime umutla bakıp,bu günümü ferah bir şekilde yaşamamı sağlasınülkemin her acıdan gelişip kalkınmasını geleceğe yatırımın yapılmasını sağlasın yeterline çocugum,nede beynim bulandı benim her diyenin sözüne göre davranamamdeniz gezmişide severim,arkadaslarınıda severim,adnan mendereside severim,bülent eceviti kişilik olarak severdim(allah hepsinden rahmet eylesin)recep tayyip erdoğanıda seviyorum,abdullah gülüderahatım çünkü sağ sol gibi bir kavgam yokkimseye öcü gözüyle bakıpta şöyle olursa böle olur diye yıkanmıs beyinlere yenilerini eklemek gibi bir derdim yok

bunlar benim en içten düşüncelerim,kişilere değil gruplara karsı düşünülen duygularsadece kendi üstüne alınmadan okursan sevinirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #5
[KAPLAN]

Siz, değerli arkadaşlarıma güvenim sonsuz Bu tür siyasi konularda dahil olmak üzere güzel üslubunuzla, ışığınızdan sapmayacağınıza şüphem yok Tartışmayı bilmek oldukça önemli bir olgudur, ancak yine de her ihtimale karşı konuyu şu anda takibime almış bulunmaktayım İlerleyen zamanlarda oluşabilecek olumsuz durumlara karşın, kimsenin gönlünün kırılmaması için konu açılmamak üzere kapatılabilir Yorumlarınızın her zaman öğretme, bilinçlendirme amacı gütmesi dileğiyle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #6
sıradışı

doğrusunu söylemek gerekirse butür yazıları okurken hafif tebessümle okuyorum:)
akp kapatılıcak bu kesin bişey fakat kapatılırsa nolucak bunu neden düşünmüyorsun sevgili realking? diyelim kapatıldı dolar fırlıcak enflasyon alıp başını gidicek ve kezban arkadaşımızında dediği gibi ülkeyi kaos ortamına sürükleyebilicek sağ-sol kutuplaşmaları başlıcak tekrar! akp dış politikada dahil yapmış olduğu bütün işlerde şimdiye kadar gelen tümiktidarlardan daha iyi bi performans göstermiştir bunu bildiğiniz gördüğünüz halde neden yanında olmayıpta köstek olmaya çalışıyorsunuz anlam vermek güç aslında bi açıklaması var bunun şuanki mevcut düzeni siz veya diğer muhalefet partileri yapamadığı için bu güzel olaylara siz değilde akp damgasını vurduğu için dimi! ülkeme bir nebzede olsa faydası olan kişiye kuruma veya partiye binlerce teşekkür ederim herkim yada hangi kurum kuruluş partiyse önemli değil akp yerden göğe kadar haklı yada yapmış olduğu herşey sonuna kadar doğru demiyorum tabiki yapmış olduğu yanlışlar var ama diğer iktidarlara göre daha azami bi oran bu umarım ülkemiz için hayırlı olucak olan olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #7
jasmine

sevgili kezban ve sevgili arkadaşımız sudenaz siz şu anda çok rahat yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bunu bence tekrar düşünün belki siz iyi yaşıyor olabilirsiniz bu son zamanlarda aç yatan bir sürü insan var ve benim bildiğim insanlara yardım niyetine eziyet çektiriyorlar onlarıda gözden çıkarmayalım evet sudenaz arkadaşımız bir yerde doğru söyledi akp öyle böyle bir parti açarak gene iktidara geçecektir fakat türk milleti akp'yi istemiyor akp ölü adamları bile seçimlerinde kullandıAkp'nin ben sadece iş disiplisinde tutuyorum bu yalan değil fakat yapılan onca büyük haksızlıklar varkende susamam kusura bakmayın bunlar benim kendi düşüncelerim tabii ki kimseyi rencide etmek istemiyorum biraz sert çıkmış olabilirim kusura bakmayın

Eski 06-08-2008   #8
suskun

Ben yorumsuz oLarak SevgiLi reelkin'e teşekkür ediyorumYazıLanlara katılıyorumEmeğinize sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #9
Reelking

Öncelikle herkesin fikir ve düşüncelerine saygı duyarım benim açtığım konuya katılan olabilir katılmayan olabilir herkes özgürdür
Ama Kezban Arkadaşımızın bazı yorumlarına cevap vermek isterim
Ilımlı müslüman Başbakan bence din üzerinden siyaset yapılmamalı dini simgeler kullanılmamalı , bide başbakan hayranı olduğunuz onu öven sözlerinizden belli kişilik olarak bişi diyemem belkide iyi biridir ama görüş olarak taban tabana zıtız bu iktidarın yaptığını hiçbir iktidar yapmamış doğrudur bu kadar özelleştirme ( ülke satışı ) görülmedi tüpraş erdemir petkim telekom gibi ülkenin lokomotif şirketlerini yabancılara satarak çok iyi şeyler yaptılar ordan gelen sıcak paraylada ekonomi düzelmiş gibi oldu ama şimdi para bittii :D ne oldu enflasyon hortladı ee bişi üretmiyorsunki rüzgar geçti satmayada bişi kalmadı balon şişti şişti patladı işsizlik hat safada millet acından ölüyoo ama bunları görmek istemiyorsunuz siz bardağın dolu tarafına bakıyorsunuz hep , bu şekilde kendinize objektif bir özeleştri yapamazsınız arkadaşlar tarafsız bakın ben şuanda bu ülkede oy atılacak parti görmüyorum şuan seçim olsa oy atacak parti yok benim için ben bu ülke için ne iyiyse onu istiyorum ama bazı arkadaşların yorumlarından eleştriye pek açık olmadıkları anlaşılıyo herşey için demokrasi özgürlük adalet diyen iktidar kendisine gelince taraflı yargı diyoo ne güzel istanbul yaa ergenekon nedir diyince yargı görevini yapıyor , kapatma davası yargı taraflı :D birde insanların ağzızlarda sakız gibi bir laf millet iradesi bu millet bu iktidarı seçtiyse bu ülkenin kuralları anayasası kuralları çerçevesi içinde bu ülkeyi yönet diye seçti bu ülkenin yasalarına aykırı davranıp hala millet iradesi demelerinede sadece gülüyorum o zaman başa gelen istediğini yapsın :D neyse aslında dicek çok şey varda uzatmim

yorumlarınız için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #10
kezban

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!!!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #11
VANDETTA

Reelking arkadaşım ilk 2 satırınla AKP'nin kapatılmasından sonra olacak olanlarla ilgili sözlerin bana''bu ne perhiz bu ne lahana turşusu''atasözümüzü hatırlattı

Sol kesim denilen cuntacı partiler ve arkadaşlarımız,iktidara olan hasretlerini,asker ve yargı yardımıyla gidermek istiyorlar
Bu ülkede tek başına üst üste iktidara gelen üç partiden birinin Başbakanı idam edilmiş,biri şaibeli bir şekilde vefat etmiş,son olarak Tayyip'te yargı tarafından asılsız nedenlerle kapatılıyor,(bu üç partininde sağ parti olarak görüldüğünü belirtmekte fayda var,varki devletin malum cephelerini ele geçirmiş solcuların varlığı daha iyi anlaşılsın)benim buradan çıkardığım sonuç şudur;
Bu ülkede milletin kimi seçtiğinin hiçbir önemi yoktur,önemli olan devletin alt ve üst kesimlerini ele geçirmiş olan(80 ihtilalinde) sol cuntacıların kimi iktidarda görmek istediğidir
Tayyip hakkında birçok şey söylendi,şöyle yaptı böyle yaptı,öyleyse kapatma davasını bunlara dayandır kimsenin sesi çıkmasın,ama yok sen dini inanışlarından dolayı bir partiyi kapatıp sonrada'dini siyasete alet'etmeyin diyip dini siyasete alet edersen ne yargının ne askeriyenin nede zaten olmayan sol partilerin gözümde itibarı kalmaz

Başka biryerde daha söylemiştim burada yine söyliyeyim,malumunuz AKP vakıflar yasasında değişikliğe gitti,bu sitede de birkaç arkadaşımızda bu konuda eleştiri yapmıştı haklı olarak,bu arkadaşlar ve bu yasayı eleştiren diğer partiler hiç düşündünüzmü bu yasayıda neden yargıya götürüp CEHAPE'nin bir sözüyle yürürlükten kaldırmadı,ben söyliyeyim;
Bu ülkede vatan,ne yargının nede diğer partilerin umurundadır,onlar için önemli olan iktidar koltuğu ve koltuğa giden yolada herşeyin mübah olduğudur

Hakimiyet kayıtsız şartsız sol cuntacı despot zihniyetindir!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #12
Reelking

Arkadaşım benim anlamadığım bu akp yanlıları senin gibi özellikle neden at gözlüğüyle bakar olaylara ?
sen ülkenin anayasasını çiğneyeceksin kimse bişi demicek ne güzel istanbul varmı böle bişi ? ergenekonda yargı görevini yapıyordu şimdi size dokununca yargı taraflı oldu yalnız yargı yine aynı yargı zaten bir orayı ele geçiremediniz sizin derdiniz o yaptığınız haksız atamalar görevden almalar gruplaşmalara kimse ses çıkarmıyordu ee nede olsa millet iradesi istediğimi yaparım dedi hop dediler o kadarda değil bu ülkenin kuralı yasası var senden öncede vardı senden sonrada var ya uyarsın yada daha önceki senin hocanın partileri gibi aynı kadari paylaşırsın o kadar basit istersen %100 le gel rejimi değiştirecek hareketler yapamazsın biz çok anlatmaya çalıştık ama sonunda acı bir şekilde anladınız türkiyede kimse kimseye dinini yaşama demiyor abartıkça abartıyorsunuz kendinizi ezilen gibi gösterip asıl laik kesimi ezmeye çalıyorsunuz bir sol dur gidiyo ağzınızda başınıza ne gelse soldan biliyorsunuz askeriye solcu yargı solcu sizin yaptığınız yanlışları yüzünüze vuran kimse o solcu :D bu kadar taraf olmayın ve solculardanda bu kadar korkmayın arkadaşlar şuanki yargı sürecinin solmuş cuntacıymış alakası yok bunlar sizin inanmak istediğiniz yalanlar refah fazilet bunlar neden kapandıysa akp de bundan kapanıyor ama siz bunu kabullenmek istemiyorsunuz o yüzdende kafanızda suçlu yaratıyorsunuz

keşke biraz daha geniş çerçeveden baksanız yada bakmak isteseniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #13
kezban

"sen ülkenin anayasasını çiğneyeceksin kimse bişi demicek ne güzel istanbul varmı böle bişi ?"bu sözü söylemişsin ama bilmiyorsun galibaanayasamızın en önemli maddelerinden biri değişebilirliktiryazıldıgı tarihten bu yana bir çok sey değişti,gelişti,anayasamızda bunlara oranla belli cerceveler içinde tabiki değişeceksiz islamcılara geri diyorsunuz ama değişimin değişmeyen tek sey oldugu cagımızda hiç değiştirmeden bir anayasa yı yüzyıllarca kullanmak istemek en büyük geri kafalılıktır haberin olsun:)
parti kapatmaya gelince,bu olay ilk almanyada baslamısnedeni neo nazili lermişnazilerin zulmünden kurtulmak için kapatılmış ve daha sonralarıda kominizm ile alakalı bir parti kapatılmışsonra yanlıs hatırlamıyorsam iskoçyada pkk ile direk temasta oldugu ve pkk yandası oldugu için bir parti kapatılmışbizim ülkemizde askeri darbeleri saymıyorumsadece yargı tarafından kapatılan parti sayısı 24 taneakp nin kapatılma gerekçeside şaka maka gazete küpürlerine dayanıyor gerçektenbilmem ne özel televizyon kanalına bilmem ne kadar para verip akp alehinde konusturup sonrada dava acan bir grup geri kafalıya sahipiz
şu kadrolasma,kendi bildiğini istediği yere koyma meselesinede bir parmak atalım hadihani demişsin ya istediği kuruma istediğini koyuyor diyesence cok essvgili eski cumhurbaskancığımız neden görevinin son günlerinde apar topar yargıtayı atadıama yok at gözlüğüyle bakan tek kişiler biziz dimi?yargıtay bir belediye baskanını kur'an dağıtılmasına yardımcı oldugu için davalı yapmısantalyada,bodrumda,kadıköyde her isteyen elini kolunu sallaya sallaya incil dağıtıyorda resmi dini İSLAM olan bu ülkede kur'an dağıtmakmı suc oluyor?bir taneside eski bir belediye otobüsünü mescit haline getirmişayrıca bunu halk talep etmişadamda madem bu halk istiyor neden olmasın demişama buda suc dimi?heryerde fransız kolejleri,ermeni okulları acılırken iyi bir mescit acılınca sucneden ILIMLI İSLAMCIYIZ ya ondan!
ılımlı islamcı demek islam dinine gönülden baglı olan,ama bunu pozisyonuyla bir tutmayan,ülkesindeki azınlıkların dinine saygı duyan ve bir hakaret oldugunda onlara dahi sahip cıkan demektir
birde ergenekonla bir tutulmamıza gelelim
ergenekon kendi gazetesini bombalatıp bizi yanıltmış,sivil halkında ölmesini göze almıs,halkı sömürüp,devleti yok etme çabasında olan salak insanlar topluluğuydu,akp ise iki kere üstüste iktidar secilmiş,devleti kalkındırma,ergenekonu yok etme,pkk yı yok etme,halkı savunma cabasında bir siyasi partidirarasındaki ayrımı görmek gerekiryargı ergenekonda taraflı davranıpta halkın tepkisini cekmek istemedi,sadece halkınmı?tüm siyasilerin,medyanın herkezin tepkisini alacaktıbuda akp nin kuyusunu kazmak için daha büyük bir zaman isteyecekti
BİZ AT GÖZLÜKLERİNİ ÇIKARALI COK OLDUSENİNDE ÇIKARTMAN DİLEĞİYLE
(ayrıca bir yerde basbakan kolik oldugumu sölemişsinevet öyleyimbunu söylemekten sakınacak değilim)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #14
VANDETTA

Reelking sen nasıl Deniz Gezmiş hayranısınki,bugün burada Deniz Gezmiş'i asanların oluşturdukları anayasayı savunuyorsun,senin devrim anlayışın bu kadar aciz vede safmıdır,görüntü olsun diye ve eksik olan taraflarını Deniz Gezmiş kamuflajıylamı kapatmak istiyorsun?Bir daha birini at gözlüğü takmakla itham etmeden önce bunları aklında bulundur azizim!

Bu ülkede sizin zihniyetinize sahip insanlar tehdit unsurlarını kendileri oluşturur,sonrada suçu milletin üstüne atar,tıpkı sizin diğer konunuzda yapmaya çalıştığınız gibi modern hayat ve dinin birbirini reddettiği iması gibi

Ben AKP'ye her iki seçimdede oy vermedim,ama gelecek seçimlerde AKP'nin yerine kurulacak partiye oy vereceğim,nedenini sorarsan;Ben hala hakimiyetin milletin olduğuna inananlardan biriyim,sizden değil anlıyacağın

Olaylara geniş çerçeveden bakın diyorsun o halde AKP konusuna;

Türkiye'de tek başına iktidara gelen partilerin neden hep devrildiğine

28 Şubat'la devrilen hükümet zamanında ki (asgari ücrette dahil)çalışana yapılan zamlara ve ekonomideki düzelmenin başka hangi parti zamanında yapıldığına

15-16 yaşından önce Kuran Kursuna gidemeyen Müslüman çocukların,güneydoğuda 7-8 yaşındaki çocukların nasıl kilisede eğitim gördüğüne,muhabirin bir sorunusa;

''Elektrik faturamızı biz veriyoruz su paramızı biz veriyoruz devlet buraya gelipte bize şey yapamaz''diyen papaz efendi hakkında neden işlem yapılmadığını

AKP'ye kapatılma davasının Ergenekon üyelerinin birer birer içeriye alınmaya başlamasının hemen arkasından açılmasının bir tesadüf olup olmadığını

Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir diyen Atatürkün izinden gittiğini iddia edenlerin %50'den fazla oya rağmen milletin partisine kapatma davası açanların kimin izinde olduğunu

Seçim otobüsünde başörtülü bayan resimleriyle oy bezirganlığı yaptıktan sonra,başörtüsünü TCkarşıtı olarak gösteren,para üzerinden Atatürk resmini kaldıran CEHAPE'ye neden kapatılma davası açılmıyor

bunları geniş açıdan bir değerlendir bakalım!

Yazacak şey çoktur bunları cevaplayabilirsen ne ala

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-08-2008   #15
VANDETTA

Bu nasıl oldu analmadım bu mesajım silinebilirmi?
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com