Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, bölge, ilköğretim, karaisalı, nisan, okulu, yatılı

1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Karaisalı Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Karaisalı Adana

1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge OkuluResimleri - 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adana Karaisalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: 1 NİSAN YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: YENİ MAH İLÇE STADYUMU KARŞISI

Telefon Numarası: 3225513800

Faks Numarası: 32255138003

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com