Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Oylama: Evrim Teorisine İnanıyormusunuz?
Oylama Ayarları
Evrim Teorisine İnanıyormusunuz?

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evrim, inanıyormusunuz, teorisine

Eski 06-17-2007   #1
speed

Sizce Evrim Teorisi doğrumudur,Evrim Teorisini hakkında nekadar bilgi sahibiyiz bu teori neleri kapsamaktadır bu konudaki fikirlerinizi yazabilirsiniz

İlginize teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2007   #2
ERen

bana göre bu teoriyi şaçma yapan şey bu gün kü maymunların neden insan olmadığı yada gitgide insanan benzemediği

bu teori bir adamın elinde hiçbir kanıt olmadan ortaya attığı bir ylandır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2007   #3
brave83

Zaten teori insana benzemesi gerektiğini savunmuyoki aynı atadan geldiğini savunuyor gitgide tabii ayrılacak yani insan maymundan gelmemiştir Bence önce biraz bilgi edin ondan sonra bu tartışmaya katıl bence de insan maymundan gelmemiştir ancak evrim diye birşeyin varlığı da gerçektir Kelime anlamı ile değişimdir ve herzaman da olacaktır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2007   #4
fenerli

Alıntı:
ERen tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bana göre bu teoriyi şaçma yapan şey bu gün kü maymunların neden insan olmadığı yada gitgide insanan benzemediği

bu teori bir adamın elinde hiçbir kanıt olmadan ortaya attığı bir ylandır
arkadaşım o zaman nerden geldiğimizi anlatırsan sevinirim leyleklermi getirdi bizi

o çok büyük bilgi birikiminle bizi aydınlatsana bizde öğrenelim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2007   #5
ERen

atalarının maymun olduğuna inanlar o zaman buradaki belgesi izleyin bakalım kim haklıhttp://wwwevrimbelgeselicom/anasayfahtml

ayrıca maymun geldiğinize mi inanıyorsununz yoksa HzAdemin soyundan mı geldinize inanoyorsunuz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2007   #6
fenerli

Alıntı:
atalarının maymun olduğuna inanlar o zaman buradaki belgesi izleyin bakalım kim haklıhttp://wwwevrimbelgeselicom/anasayfahtml

ayrıca maymun geldiğinize mi inanıyorsununz yoksa HzAdemin soyundan mı geldinize inanoyorsunuz

bırakın bu kafaları değiştirin çağdaş olun kimse burda hz ademi reddetmiyo

biraz kitap oku sen

Uyarı: Herkes görüşünü belirtmekte serbesttir fakat saygı çerçevesinde
Sevgili fenerli mesajınız düzenlenmiştir bundan sonraki mesajlarınızda daha dikkatli olmanızı rica ederiz

(mate)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-19-2007   #7
ERen

aslında sen kitab okusaydın anlardın ne demek istediğimi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-19-2007   #8
fenerli

Alıntı:
aslında sen kitab okusaydın anlardın ne demek istediğimi
:) Senin yaşın kadar okumuşluğum vardır benim klasmanlarımız aynı değil ufaklık

senin gibi gençlere üzülüyom beyinleri şimdiden yıkanmış yazıkkkk

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-19-2007   #9
ERen

klasmanlarımızın aynı olmadığı doğruayrıca okumayla her şeyi bileceksin diye bir şey yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #10
Gökçe

Sadece okumayla iş bitmediği doğruAma şu anlamda :okuduğumuz şeylere körü körüne de inanmamak lazımAyrıca yorum yapacaksak konuyla ilgili her kaynağı taramalıyızEvrim teorisini savunanların kanıt diye gösterdiği bir çok resim üzerinde aslında oynama olduğu kanıtlandıPek çok bilim adamı evrimin doğru olduğu konusunda açıklama yaptı senelerce bunları dinledikAma bazı bilim adamları bunları çürütecek araştırmalar yaptıHatta bir tanesinin hazırladığı kitabı cd leri inceledim benEğer böyle bir tartışma yapacaksak her iki tarafın kaynakları incelenmeli ve birbirimizle bunları paylaşarak devam etmeliyizDiğer türlü bir yere ulaşabileceğimizi sanmıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-25-2007   #11
aalperennn

bilimce açıklamadı vardı ama unutum hatırlarsam yazarım ama saçma
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2007   #12
darK

AsLında ßen kuantum düşüncesine inanıy0rum ,kuantum teorisine

what the bLEEp d0 we kn0w ? (Ne ßiLiy0ruz ki )

kuantum teorisini anlatan bi fiLmdir ßnce isLemeLisinis ! :sm_rolleyes::sm_upset:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #13
fatih4355

KESİNLİKLE İNANMIYORUM BENCE ÇOK ŞACMAA VALLA:hammer:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-10-2007   #14
TEMUR38

Alıntı:
Gökçe tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sadece okumayla iş bitmediği doğruAma şu anlamda :okuduğumuz şeylere körü körüne de inanmamak lazımAyrıca yorum yapacaksak konuyla ilgili her kaynağı taramalıyızEvrim teorisini savunanların kanıt diye gösterdiği bir çok resim üzerinde aslında oynama olduğu kanıtlandıPek çok bilim adamı evrimin doğru olduğu konusunda açıklama yaptı senelerce bunları dinledikAma bazı bilim adamları bunları çürütecek araştırmalar yaptıHatta bir tanesinin hazırladığı kitabı cd leri inceledim benEğer böyle bir tartışma yapacaksak her iki tarafın kaynakları incelenmeli ve birbirimizle bunları paylaşarak devam etmeliyizDiğer türlü bir yere ulaşabileceğimizi sanmıyorum
ilginç bi konu bende evrim teorisinin olduğuna inanmıyorum

:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-10-2007   #15
tatia27

bana göre evrim teorisine inanmak hz adem ve havvanın maymun olarak can kazandıgı anlamına geliyor ki kesinlikle katılmıyorumeger dogruysa şuanki maymunlar evrimini tamamlayınca insanmı olacak yada evrimini tamamlayamamış olanlarmıteşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com