Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Oylama: Bu olayı nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Oylama Ayarları
Bu olayı nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aylarda, eşcinsel, geçen, ilk, kez, kulübü, kuruldu, türkiye`de, üniversitede

Geçen Aylarda Türkiye`de Bir Üniversitede İlk Kez Eşcinsel Kulübü Kuruldu !

Eski 05-11-2007   #1
[KAPLAN]

Geçen Aylarda Türkiye`de Bir Üniversitede İlk Kez Eşcinsel Kulübü Kuruldu !

Geçen aylarda Türkiye`de bir üniversitede ilk kez eşcinsel kulübü kuruldu (Bilgi Üniversitesi Gökkuşağı LGBT Kulübü) Eşcinsellerin kendilerini ifade etmeleri, demokrasi ve özgürlükler açısından bu olayı nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-11-2007   #2
RaHaTSiZ

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

~~ OnLara da saygı duymak gerekir fakat ßiz toplum olarak (kendim de dahil olmak üzere) sindiremedik ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #3
O_Z_A_N_6_1

Saygılı olmak gerekir bu insanlara, kimseye bir zararı dokunmadığı sürece hiç bir sakıncası yoktur
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #4
tatia27

bilmiorum bilen varmıdır ama kıyamet alametleri içerisinde ''eşcinsel evlilik ve ilişkiler artacak'' diye bişey geçiomuşbu tür ortamlar böle şeylere ortam hazırlar bence yani kıyamet yaklaşıyor desteklemiyorum ayrıca üniversite egitim kurumudur

konu için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-18-2007   #5
börtücan

Alıntı:
tatia27 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bilmiorum bilen varmıdır ama kıyamet alametleri içerisinde ''eşcinsel evlilik ve ilişkiler artacak'' diye bişey geçiomuşbu tür ortamlar böle şeylere ortam hazırlar bence yani kıyamet yaklaşıyor desteklemiyorum ayrıca üniversite egitim kurumudur

konu için teşekkürler
sana katılıyorum tatia çok güsel ifade etmişsin bu eşcinsellik mevzusu beni korkutuyor gerçekten az kaldı sanırım:img-cray:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-19-2007   #6
O_Z_A_N_6_1

Kıyamet alametiymiş felan Ben bu tür söylemlere katılmıyorum İnsanlar tarihte hep böyle birbirine düşman edilmişlerdir ve de görüyorum ki halen bu düşünceler sürüyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #7
Gözyaşı

Bi o eksikti ülkemizde o da kurulmuş ben nefret ediyorum o insanlardan

Eski 05-26-2007   #8
pronomix

nasıl olurda saygılı olmamız gerekir diye anlayış gösteriyorsunuz :S:S:S böyle insanlar "biz eşcinseliz,biz bize yeteriz başka eşcinsele ihtiyacımız yok" demiyorlar ki böyle insanlar kendilerinde olan hastalığı çocuklarınıza akrabalarınıza bulaştırmaya çalışıyor düşüncelerinize3 kesinlikle katılmıyorum sağlıklı toplum içerisinde böyle insanlar barındırılmamalı madem böyle bir hastalıkları var kendilerine tamamen izin veren kendileri gibi hastalıklı olan insanlarn ülkelerine gitsinler örnek:AMERİKA
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-20-2007   #9
pesimistt

tmm olabilir böle bişe ama ciddn ünivde işi ne böle bişeyn ki??anlamadm:blink:
Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #10
Gökçe

Böyle seçimlerin aslında kalıtsal bir rahatsızlık olduğunu biliyorumBelki de biz kabullenemeyip sert çıktığımızdan bu durum onlarda isyana sebep oluyorEtki tepkiyi doğuruyor yaniBir noktaya kadar anlayış olabilir (gerçekten rahatsızlık şeklinde olanlara)Ama bu bir örgütlenme şeklinde olmamalıÜniversitelerde olması da önemli bir detayÇünkü özendirme , merak uyandırmaya doğru gidebilir bu da kötü sonuçlar doğurabilir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-05-2007   #11
korsan_endy

kıyamet alametlerinden biri tabi kierkeklerin kız, kızlarında erkek gibi davranmasıKur-ân da geçiyo ayetlerdeüniversitelerde bu işin olması tam bi saçmalık zaten TÜRKİYE gibi bir ülkede bunun yapılması ayıpların en büyüğü
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2007   #12
TEMUR38

topunu doldurun bi yere ben yakıım dünya temizlensin
:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com