Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Marmara Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, eminönü, ilköğretim, istanbul, kut, okulu, tevfik

Tevfik Kut İlköğretim Okulu Bilgileri Eminönü İstanbul

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tevfik Kut İlköğretim Okulu Bilgileri Eminönü İstanbul

Tevfık Kut İlköğretim Okulu Hakkında - Tevfık Kut İlköğretim Okulu Tanıtım - Tevfık Kut İlköğretim Okulu Resimleri - Tevfık Kut İlköğretim Okulu İletişim

Tevfık Kut İlköğretim Okulu İstanbul Eminönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tevfık Kut İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tevfık Kut İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tevfık Kut İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Tevfık Kut İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: TEVFIK KUT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: SARAÇİSHAK MAHİBRAHİMPAŞA YOKUŞU NO:7 KUMKAPI-EMİNÖNÜ/İST
Telefon Numarası: 2125172576
Faks Numarası: 2125186918

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Tevfik Kut İlköğretim Okulu Bilgileri Eminönü İstanbul

Eski 08-20-2013   #2
Kayıtsız
icon110

Cevap : Tevfik Kut İlköğretim Okulu Bilgileri Eminönü İstanbul

bu okul benim hayatımmmm
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com