Anaşehir Koleji Http://www.anasehirkoleji.com/

Eski 03-31-2018   #1
buse.sen

Anaşehir Koleji Http://www.anasehirkoleji.com/

ANAŞEHİR KOLEJİ
Anaşehir Koleji Ankara Etimesgut ilçesi Bağlıca semtinde yer alan kurumumuz 2013 yılından beri dört yıldan beri hizmet vermektedir Okulumuzun kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul kademelerinde eğitim veren köklü bir kurumdur Amacımız Mustafa Kemal Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, nitelikli bireyler yetiştiren, örnek gösterilen ve öncelikli tercih edilen öncü bir kurum olmaktır Görevimiz Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, cumhuriyetine bağlı, spor-kültür ve sanatla ilgili, çevresine duyarlı, yaparak yaşayarak araştırarak öğrenen, iletişimi güçlü, sosyal, başarılı, toplumda örnek gösterilen bireyler yetiştirmektir Kurucularımızdan öğretmen kadromuza kadar tüm çalışan kadromuz alanının en iyisi, kendini geliştiren, işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bireylerdir
Anaşehir Koleji sağlıklı okul projesi kapsamında; Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından en temiz ve en hijyenik okul olarak seçilerek, beyaz bayrakla ödüllendirilmiştir Okulumuz 2016-2017 eğitim öğretim yılında Teog’daki başarısıyla adını duyurmuştur Web sitemizden başarılarımız ile iğili bilgi alabilirsiniz websitemiz: http://wwwanasehirkolejicom/ Öğrencilerin %25’i 1 yanlış, %45’i 2 yanlış yapmıştır Teog İngilizce başarımız %95’tir Türkiye’nin ilk okul radyosu Anaşehir Koleji’ndedir İlkokul ve anaokuluna başlayacak öğrencilerin okula hazır olup olmadıklarını uzman klinik psikologumuzun uygulayacağı okul olgunluk testiyle tespit edilmektedir Kurum olarak en büyük gücümüz eğitim kadromuzdur Eğitimin sermayesi olan öğretmenlerimiz geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize sıcak, hoşgörülü, sevecen bir şekilde davranarak onların sorumluluk sahibi bireyler şeklinde yetişmesine yardımcı olmaktadırlar Bine yakın öğrencimiz ve yüze yakın özverili çalışanımız ile başarılı olmak için sürekli çalışıyoruz, çalışacağız
Anaşehir Koleji olarak okulumuzda;
 Drama
 Bale
 Modern danslar
 Halk oyunları
 Seramik
 Yüzme
 Okçuluk
 El sanatları
 Basketbol
 Voleybol
 Futbol
 Satranç
 Zekâ oyunları
 Masa tenisi
 Karate
 İzcilik
 Jimnastik gibi 25 farklı branşta usta öğreticilerimiz eşliğinde eğitim veriyoruz Okulumuzda her gün 1530- 1615 arasında spor, kültür, sanat etkinliklerinin yapıldığı SKS saati uygulaması yapılmaktadır Bu sayede çocuklarımız kendi yeteneklerini keşfediyor Okulumuzda İngilizce eğitimin yanı sıra Rusça, Almanca, Fransızca eğitimi de veriyoruz Akademik başarının her şey olmadığını bilerek onların sportif, kültürel ve sanatsal başarılarıyla taçlandırmaları gerekir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com