Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dil, pazar, sınavı, yabancı, yapılacak

Yabancı Dil Sınavı Bu Pazar Yapılacak

Eski 03-30-2018   #1
Şengül Şirin

Yabancı Dil Sınavı Bu Pazar Yapılacak

Yabancı Dil Sınavı bu pazar yapılacak

ÖSYM tarafından, 1 Nisan Pazar günü yapılacak 2018-YDS ilkbahar dönemi adaylarının saat 1000'dan sonra sınav binalarına girişine izin verilmeyeceği uyarısı yapıldı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, 1 Nisan Pazar günü saat 1015'te başlayacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2018-YDS ilkbahar dönemi) adaylarına saat 1000'dan sonra sınav binalarına giriş izini verilmeyeceği uyarısı yapıldı

ÖSYM'nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapılan duyuruda, 1 Nisan Pazar günü yapılacak YDS ilkbahar dönemi adaylarına yönelik hatırlatma yapıldı

Buna göre, adaylar saat 1000'dan sonra sınavın yapılacağı binalara alınmayacak

Kaynak Yeniçağ: Yabancı Dil Sınavı bu pazar yapılacak

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com