Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güller, kırmızı

KırmıZı GüLLer...

Eski 05-11-2008   #1
gulhan

KırmıZı GüLLer...

Kan rengi, kırmızı güllere bayılırdı Zaten onlarla adaştı da Rose, Gül
Kocasının sevgili Rose'u
Her yıl Sevgililer Günü'nü kapının önünde bulunduğu enfes fiyonklarla süslü kucak dolusu kıkrmızı güllerle kutlardı Hiç aksatmadan
Hatta eşini kaybettiği yıl dahi kapısı çalınmış, gülleri kucağına bırakılmıştı Tıpkı geçmişte olduğu gibi, küçük bir kartla birlikte Her yıl güllere iliştirdiği karta aynı cümleleri yazardı:

"Seni geçen sene bugünkünden daha çok seviyorum"

Birden bunların son gülleri olduğunu düşündü Önceden ısmarlamış olmalyıdı Öleceğini nasıl bilebilirdi? Zaten her şeyi önceden planlamayı ve yapmayı severdi Yumurta kapıya gelmeden Gülleri özenle içeri taşıdı Saplarını kesti, vazoya yerleştirdi Vazoyu da konsolun üzerine, eşinin kendisine gülümseyen fotoğrafının yanına koydu Orada kocasının koltuğunda oturup saatlerce gülleri seyretti
Sessizce
Bitmek bilmeyen bir yıl geçti Yapayalnız ve hüzün dolu bir yıl
Sonra bir sabah kapı çalındı Tıpkı eski günlerde olduğu gibi Kırmızı gülleri, üzerinde küçük kartıyla birlikte eşikteydi Sevgililer Günü'nü kutluyordu Gülleri içeri aldı Şaşkınlık içinde doğru telefona gitti Çiçekçi dükkanını aradı Onu bu kadar üzmeye kimin hakkı vardı?

"Biliyorum" dedi çiçekçi "Eşinizi geçen yıl kaybettiniz Telefon edeceğinizi de biliyordum Bugün size yolladığım gülleri çok önceden ısmarlamış, parasını da ödemişti Hep öyle yapardı zaten Hiç şansa bırakmazdı Dosyamda talimat var Bu çiçekleri size her yıl yollayacağım Bir de özel kart vardı, kendi el yazısıyla Bilmeniz gerekir diye düşünüyorum Ölümünden sonra çiçeklere iliştirmemi istediği kart"

Rose hıçkırıklar arasında teşekkür ederek telefonu kapadı Parmakları titreyerek zarfı açtı

"Merhaba sevgilim" diye başlıyordu kart
"Bir yıldır ayrıyız Umarım senin için zor olmamıştır Yalnızlığını ve acılarını hissedebiliyorum Giden sen, kalan ben olsaydım neler çekerdim kim bilir? Sevgi paylaşıldığında yaşamın tadına doyum olmuyor Seni kelimelerle anlatılamayacak kadar çok sevdim Harika bir eştin Dostum, sevgilim benim Sadece bir yıldır ayrıyız Kendini bırakma Ağlarken bile mutlu olmanı istiyorum Onun için bundan sonraki yıllarda güller hep kapımızda olacak Onları kucağına aldığında paylaştığımız mutluluğu ve sevgimizi düşün Seni hep sevdim Her zaman da seveceğim Ama sen yaşamalısın Devam etmelisin Lütfen Mutluluğu yeniden yakalamaya çalış Kolay değil, biliyorum ama bir yolunu bulacağına eminim Güller, senin kapıyı açmadığın güne dek gelmeye devam edecek O gün çiçekçi beş ayrı zamanda gelip kapıyı çalacak, eve dönüp dönmediğini kontrol edecek Beşinciden sonra emin olarak gülleri ona verdiğim yeni adrese getirip, seninle yeniden ve ebediyen kavuştuğumuz yere bırakacak"

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : KırmıZı GüLLer...

Eski 05-12-2008   #2
bonsoir

Güzel ve hüzünlüüüü tşkrrrrr
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2008   #3
gulhan

okudugun için ben sana teşekkür ederım bonsoir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2008   #4
haticee

emeğine sağlık tesekkurler!!!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2008   #5
FBMH1907

çok hüzünlü ama biokadarda güselll
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2008   #6
hey_crazygirl

çok gsl vee duygusall paylasım için teşekkürler

Seni Kendime SakLadım

qörmedim senin qibi sevmedim hiç kimseyi!

Sen
Vaktinden çok sonra qeLen
sevdaLı bir yaqmur qibisin
çisiL çisiL qözLerimden
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2008   #7
su perisi

Elinize sağlık güzel paylaşım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-29-2008   #8
sudenaz

ellerinize sağlık çok güzel bir hikayeydi
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com