Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Bebek & Çocuk

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adam, düşlerimdeki

Düşlerimdeki Adam...

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Düşlerimdeki Adam...

Düşlerimdeki Adam

Evlendiğimizden beri hep bir kızım olsun istemiştim, şöyle saçlarına rengarenk tokalar takabileceğim minicik etekler giydirebileceğim, nazlı mı nazlı küçük prensesim olsun istemiştim gebeliğimin ilerleyen aylarında doktorumuzun erkek demesiyle hayatımda neler mi değişti ? müthiş bir mutlulukla kutlandı erkek oluşu, babamız erkek istiyormuş o gün anladım Sanırım benimde içimde bastırdığım erkek isteği de o gün ortaya çıktı Derken Ata bey dünyaya geldi ve hızla büyümeye başladı Her gördüklerini kopyalar oldu, önce tıraş olmak istedi sonra kız arkadaşlarını öpmeye başladı Bana küçük bir erkeğin de duygusal olabileceğini gösterdi<bR><bR>

Hayat atayla o kadar başka ki ! belki tek düze renkler, belki rengarenk tokalarımız da yok, mini etek de giymiyoruz ama , rengarenk arabalarımız var bizimde, bandana ve şapka kullanıyoruz, ışıklı ayakkabılarımızda var adam gibi yaniii kendimi onun yanında özel hissediyorum oğlum diyorum övünerek, benim oğlum diyorum, nasıl gururlanıyorum anlatamam nazik ve kibar olsun istiyorum, kadın ruhundan anlayan adam gibi adam olsun istiyorum <bR><bR>

Şimdilerde dikkat eder olduk her şeye ne yaparsak ne söylersek kopyalanıyor, arabayı atabey açıyor şimdiden belli centilmen olacak hissediyorum ve elimden geleni yapıyorum Kum da oynarken önce kızları kesiyor, usulca yaklaşıp sırıtıyorrrrr derken küreklerini bir çırpıda toplayıp karışıyor aralarına, anlaşılan öğreniyor bir şeyleri izlemesi nasıl keyif anlatamam Anneler alın kova küreklerinizi doğru parka havalar süper bu aralar ,ben oğluşumla çok keyif alıyorum kumda kaleler yaparken, salıncakta önce kızlara sıra veriyoruz centilmenliğin kuralı bu dimi ama ? sonra ata bey büyük bir keyifle sallanıyor <bR><bR>

İlerde nasıl paylaşırım bilmem ama, şimdiden düşünüyorum telefonlar susmayacak !!!!! ben her sefer de ata evde yok cansu (meral , alis) valla biraz önce çıktı gibi yalanlar mı sölerim bilmem ama sanırım şimdiden düşünür oldum geleceği <bR><bR>

Şöyle sırt çantasıyla eve gelişi geliyo gözümün önüne annecim seni çok seviyorum deyişi, içim nasıl ısınıyor anlatamam Çok mu şey bekliyorum bilmem ama sanırım benim oğlum adam gibi adam olacak Elimizden geleni yapıyoruz babasıyla, şimdiden hangi okula gideceğini planlarken bulduk geçenlerde kendimizi, hemen kocaman adam yapıp kurslara gönderdik hayalimizde, düşler kurduk eşimle, ben yüzme dedim o baskete gitmeli dedi, derken bir baktık zaman nasılda geçmiş, eşimi gülümserken buldum birden ben de eller ve ayaklar birbirine karışmış belli heyecan yapmışım <bR><bR>

Tüm anneler dilerim gelecek güzel günler sizin düşlerinizdeki gibi olur, her şeyin en iyisini istediğimiz evlatlarımızdan her zaman daha fazlasını görmemiz dileğiyle <bR><bR>

Sevgiler

Kaynak: Bebek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com