Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açık, ara, atlet, birinci, köpek, milli, peşine, takılan

Peşine Köpek Takılan Milli Atlet, Açık Ara Birinci

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Peşine Köpek Takılan Milli Atlet, Açık Ara Birinci

Peşine köpek takılan milli atlet, açık ara birinci
Peşine köpek takılan milli atlet, açık ara birinci

Isparta'da düzenlenen halk koşusunda peşine takılan köpekten korkan milli atlet, zaten önde götürdüğü yarışı açık ara birinci tamamladı Isparta Belediyesi'nce Atatürk'ün Isparta'ya gelişinin 77'nci yılını anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen 3 Geleneksel Atatürk Halk Koşusu'na katılan milli atlet Mehmet Çağlayan, peşine bir sokak köpeği takılınca zor anlar yaşadı

Çünür mevkiinde başlayan ve belediye önünde son bulan büyükler kategorisi 6 bin 700 metrelik koşunun startını Isparta Valisi Şemsettin Uzun ve Belediye Başkanı Hasan Balaman verdi Start anından itibaren ilk sıraya yerleşen Çağlayan, yarışın şehir merkezi bölümünden geçerken, peşine bir sokak köpeği takıldı Atletle koşmaya başlayan köpek, Çağlayan'ı korkuttu

Milli atlet daha da hızlandı, aynı zamanda da hakemden ve çevredekilerden köpeği uzaklaştırmaları için yardım istedi Rakipleriyle arasındaki farkı açarak birinciliğe uzanan Mehmet Çağlayan, "Aslında köpekten korkmam Yarışa konsantre olmuştum Bir anda yanımda bir köpek belirmesiyle korkarak, hızlanmak zorunda kaldım Köpek, yarışı kazanmama olmasa da farkı açmama sebep oldu" diye konuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com