Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
vefasızzz

Sen Vefasızzz

Eski 11-18-2008   #1
bonsoir
icon110

Sen Vefasızzz

Sen ömrümün vefasızıSen hayallerimin katiliBeni sevginle başbaşa bırakıp gittin ,ardına bile bakmadannasıl yaptın bunu bana nasıl!! Hani ,beni sevgine inandırmak için çok uğraşmıştın ,hani bensiz olamazdın ,ne oldu ??? vefasızım ne oldu?? aradan geçen bunca yıla rağmen kopmamıştık ta birbirimizdenBir araya gelincemi koptuk??Neden bekledin?neden beklettin?söyleee seni benden ayıran neydi?Tek ümidim sendin Aşkımı ben yalnız sana vermiştimAma "Adam gibi adam" olamadın maalesef !!! Hani hayaller kurardık :Çocuklarımız olacaktı mutlu yaşayacaktık hiç ayrılmayacaktık hepsi yok olduBen senin için ailemi karşıma almıştım ama sen bu sevgiye layık değilmişsin anladım yazıkkkHatırlarmısın arkadaşlarımız bize nasılda imrenirdiBİzim sevgimize şapka çıkarırlardıSÖylediğin herşey yalanmış anladımŞarkımız çalınca çok ağlamıştım "Biz ayrılamayız" ne oldu ayrıldık işteOkudum sabaha kadar mektuplarını O sevgi dolu sözleriyin altını kırmızı kalemle çizdim,sana vermeden önce mektuplarını Okudun mu ,kalbin sızladımı hiç??Tam kavuşmuşken ayrılık ne kadar kötü biliyormusunBilemezsin Çünkü sen duygusuzun birisinEn çok ta beni ne üzüyor biliyormusun?:Benimle kurduğun hayalleri Rüyamda gördüğüm ve nikah günü yanında getirdiğin kızla yaşayacağın olmasıDemekki ben çok safmışımEvet rüyamda senin evleneceğin kızı gördüm bi tanem ne kadar acı biliyormusun Sabah olunca inanamadım olamaz dedim ama doğru çıktı işte Bilmem mutlumusun ,tesadüfen şarkımızı dinlediğinde beni anıyormusunrüyanda beni görüyormusunvicdan azabı çekiyormusunhani bir duamız vardı"ayırmasın rabbim bizi derdik"hiç aklına geliyormu? Ama sen benim sevgime layık olamadınSenden çok uzaklardayım Dayanamazdım yoksa seni öyle görmeye inanSana beddua etmiyorumMutlu ol ,inan tüm kalbimle diliyorumÇünkü seni kalbimden kovdum artık

Sen gittin hayallerim yarım kaldı

Sen gittin sevincimi eller çaldı

Sen gittin umutlarım beni benden aldıSEN GİttİNNN

Yaşanan ,güzel günler nerede

Umut söndü, ağlayan gözlerimde

Odamda, bitmiş aşkın havası

Kanar böyle yüreğimin yarası SEN GİTtinnn

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sen Vefasızzz

Eski 11-20-2008   #2
Ecyad

ooooo gülen BAYAN sizde ne ler varmış ? size acı çektiren ALLAH ından bulsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-21-2008   #3
bonsoir

Yok bulmasın yazıktırrr:38:38
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-21-2008   #4
Kim O

Benimle kurduğun hayalleri Rüyamda gördüğüm ve nikah günü yanında getirdiğin kızla yaşayacağın olmasıDemekki ben çok safmışımEvet rüyamda senin evleneceğin kızı gördüm bi tanem ne kadar acı biliyormusun Sabah olunca inanamadım olamaz dedim ama doğru çıktı işte : (

İnsanların hayelleriyle oynamak kötü bir şey asla bir başkasını sevmiyorsanız onun için umut bağlamayın sonu hüsran ve acı ile bitebilir emeğinize sağlık güzel olmuş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-24-2008   #5
Gözyaşı

Teşekkürler bonsoir kalemine sağlık

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com