Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlattı, chp, erdoğan, lileride

Erdoğan CHP Lileride Ağlattı

Eski 08-14-2009   #1
peri
icon111

Erdoğan CHP Lileride Ağlattı

Erdoğan'ın grup konuşması CHP'lileri çok etkilemiş Üst düzey bir partilinin sözleri partideki kafa karışıklığını yansıtıyor

Erdoğan CHP'lileri de ağlattı Başbakan Erdoğan'ın ağlatan grup konuşması hala dillerde "Tarihe geçti" diyenler azımsanmayacak boyutta Öyle ki en büyük siyasi rakibi CHP'liler bile etkilenmekten kendilerini alamamış
CHP'nin en etkin organı olan Parti Meclisi üyesi Sabah yazarı Mahmut Övür'e konuştu Bir anlamda parti politikasına isyanını dile getiriyor Övür ismini vermediği o partilinin sözlerini bugünkü köşesinde yazdı:
"Başbakan, hiç tereddüt etmeden altına imza atacağım bir konuşma yaptı İzlerken inan tüylerim diken diken oldu"
Tepkiler bununla sınırlı değil elbette CHP içinde Kürt açılımındaki farklı sesler Aykut Oray'ın cenazesinde ortaya çıktı
Cenazeye katılan Sabah yazarı Övür, onlarca CHP'liden benzer tepkiler almış Övür yine ismini vermediği deneyimli parti üyesi olduğuni söylediği bir CHP'linin görüşlerini de köşesinde aktarıyor:
"İnanılmaz etkilendim Bizim bu tür açılım karşısında sessiz kalmamamız gerekiyor Ben Kürt değilim ama artık bu sorunu Türkiye'nin çözmesi gerekiyor Bizden de birilerinin çıkıp konuşması lazım"
Araya girip soruyorum: "Siz neden konuşmuyorsunuz?"
"Biz sabıkalı siyasetçi olduğumuz için konuştuğumuzda farklı yorumlanıyoruz Ortalığı karıştıracağımızı söyleyip bizi susturuyorlar"

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com