Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
enerji, gizli, kitabının, terapileri, özeti

Gizli Enerji Terapileri Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gizli Enerji Terapileri Kitabının Özeti

Gizli Enerji Terapileri

Kaç tip var? Ve kaç beden? Nedenselden eterik bedene bütün bedenlerimiz titreşimsel bir alanın da önemli varlıkları Tek bir beden görüntüsü içinde titreşen bedenler, Newtoncu fizik anlayışından kaynaklanan modern tıbbın kuruluş temellerini sarsıyor
Alanının dünyadaki en ünlü uzmanı Dr Richard Gerber, titreşimsel tıbbın öncüsü olan bu efsane kitabıyla, insanın gelecekteki kusursuz sağlık yaşamını bugüne taşımakla kalmıyor, beden enerjilerimizin en gizli yönlerini ortaya çıkarıyor
“21 Yüzyılın sağlık dünyası; zihinsel, bedensel, çevresel ve spritüel boyutları da kapsayan, Gizli Enerji Terapileri kitabında yetkin biçimde ortaya konulmuş ilkelere ve girişimlere dayalı olacaktır
DR ABRAM MER
“Dr Richard Gerber, yeni bir Einsteincı Tıbbın gelişimi için zamanımızda ortaya çıkan önemli biyoenerjisel ilkelere açıklık getirmeye katkısı olan, insanın enerji sistemleriyle ilgili bilgileri geniş bir biçimde bu kitapta bir araya getirdi
DOLORES KRIEGER, New York Üniversitesi
“Dr Richard Gerber bu kitapta insanların erişebileceği ufukları düşünmede, bilincin ve bedenin birleştiği, zihinle maddenin bir arada eridiği o üst katmanlarda çok değerli bir adım atmıştır
DR LARRY DOSSEY

Yazar : Dr Richard Gerber
Yayınevi : Dharma Yayınları
Sayfa Sayısı : 544
Etiket Fiyatı : 60,00 YTL
Basım Tarihi : Kasım 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com