Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları

Bundan Sonra Böyle

Eski 06-26-2009   #1
TiFus
Icon47

Bundan Sonra Böyle

Bundan Sonra Böyle

bazen ansizin esen bir ruzgar gibi bazen zamansiz yagan bir kar gibi sorgusuz sualsiz girer hayatimiza ask bu tek heceli uc harfli kelimeyi yasamak yurek ister ask yasamasini bilene guzeldir ask denilen sey guzel oldugu kadarda nankordurde bence gun gelir seversiniz birini yurekten baglanirsiniz asik olursunuz ona karsiligi olursa sizden mutlusu yoktur yeryuzunde ama bide karsiliksiz bi asksa o zaman butun dunya basiniza yikilir yasama hevesinizi söker alir icinizden ewet ben birini cokk a ma coookk sevdim o benim icin vazgecilmezdi ama ayni zamanda ulasilmazdida ben onu tum kalbime isterken o ne beni istedi ne de duygularima saygi duydu tamam askima karsilik vermek zorunda degilsin ama bari biraz saygi duysaydin seni en cok sevenden bile daha cok seven bu gencin duygularinaOnu o melek yuzunden beklenmeyecek sözlerle kirmasaydin keske neyse yinede canin saolsun belki gercekte beraber olamadim seninle ama gunduzleri hayallerimde geceleri duslerimde hep benim oldun hep te benim olacaksin SENI HERSEYE RAGMEN COK SEVIYORUM SEN BENI SEVMESENDE ISTEMESENDE BEN SENI COKK SEVIYORUM AYAZ GÖZLuMM NE ZAMAN UNUTACAKSIN DEME BANA SAKIN CuNKu NE ZAMAN ÖLECEGIMI BILMIYORUM SEN ISTESENDE ISTEMESENDE BU BÖYLE :

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com