Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
özlemek

Seni Özlemek

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seni Özlemek

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan Tatlı anılar bir yana, hangi olay varsa zihnimden silindi Yepyeni, tertemiz bir başlangıçtı bu Çıplağım, karşında arınmış durumdayım Yaşamın iki yüzlülüğünü, yalancılığını, ihanetlerini, kalleşliklerini soyunup karşına en saf, en yalın benliğimle çıktım

Sana ait olanı yaşamak istiyorum ben Aşksa aşk, sevinçse sevinç, hüzünse hüzün, acıysa acı Senden gelen hiçbir şey korkutmuyor beni Sen yanımda olduktan sonra her şeye dayanabileceğimi biliyorum Gözlerindeki derin uçurumlarda bir dağcı edasıyla gezinmek mutlu ediyor beni Seni her gün yeniden keşfediyorum Bu keşifte yolumu kaybetmeme imkan yok Pusulamda rehberimde sensin Karanlık yollarda ışığımda sensin

Demet demet çiçek oluyorsun Ben o çiçek tarlasının acemi bahçıvanı, birini koklasam diğerinin hatırı kalır diye üzülüyorum Neyse ki her gün yeniden açıyorsun Ve ben o renk renk çiçekleri bir daha koklama şansına sahip oluyorum

Ne desem de sevda mı anlatsam diye düşünüyorum Bu güne kadar söylenmiş en güzel sevda sözcükleri bile sana duyduğum aşkı ifade edemeyecek diye korkuyorum Dünyanın bütün dilleriyle “Seni Seviyorum” desem yetmeyecek biliyorum

Bana dokunduğunda tatlı bir ürperti kaplıyor bedenimi Hafif bir meltem nasıl gıdıklarsa insanın vücudunu öyle oluyorum işte Ama senin dokunuşların bu dünyadan uzaklaştırıyor beni Kendimi lacivert bir okyanusun ortasında buluyorum İçimdeki sonsuzluk duygusu büyüyor Hiç bitmesin istiyorum dokunuşların

Nereye gidersem gideyim yanımda götürüyorum seni Hiç yalnız değilim bu yüzdenNe gecelerim sensiz geçiyor, ne gündüzlerim Yaptığım her şeyde, attığım her adımda mutlaka sen de varsın

Özlemek aşkın yaramaz çocuğu Ben o çocuğu bile uslandırdım artık Özlenen sensin çünkü

Sen benim için bu dünyada özlenmeye değer tek şeysin Karşıma nasıl çıktığının önemi yokBiz buna hayatın sürprizi diyelim

Hani bir piyango bileti alır cüzdanında unutursun da haftalar sonra hatırlayıp listeye baktığında ikramiye kazandığını görür, sevinirsin ya

İşte Sen Benim Hayatımın Büyük İkramiyesisin !

Mehmet Kara

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com