Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dokunuşların, yüreğime

Yüreğime Dokunuşların...

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunuşların...

Seninle geçirebileceğim her bir ana hasret yüreğimEllerini tutmaya, güzel gözlerinde yok olmaya, ışığınla aydınlanmaya aç bir ben ve senin için çarpan yüreğim

Duyurabilirmiyim sana sesimi, kalbimin haykırışlarınıDuysan da bilirmisin ben olduğumu? Adının her hecesini, gözlerinin ışıltısını, güzel masum kalbini ilmek ilmek dokumuşum yüreğime Her bir zerresinde sen varsın benliğiminVe sen kalbimin en ulaşılmaz yerinde, en güzel köşesinde taht kurmuşsun kendineEn yakışanı sana yapmışsın yine Peki duyar mısın tüm bu çırpınışları, anlarmısın kalbimin deli gibi attığını seninle, ismin her zikredişimde benliğimde bir kez daha aydınlandığını, bin kat daha büyüdüğünü bilirmisin ey sevdiğim

Her duamda sen, gözlerimi her kapayışımda yine sen varsınSeni bulmanın, senin olmanın, sana dokunmanın, anlamanın seni özlemiyle yanar durur şu kor olmuş kalbimSenin gözlerindi yüreğime dokunan, güzel sözlerin, hayat dolu ışıltın, benliğindi dokunuşlarınSenin olmasamda, sana doya doya bakamasamda en kıymetlimsin ya, kalbim seninle hayat buluyor ya, gerisi olsa da olur olmasa daHayatı bana öğrettin ya, beni ben yaptın ya, tek sen ol yeterki sen olİster yakınımda, ister uzağımda

Gözlerin, sözlerin, samimiyetin olsun can buluşlarım, yüreğime dokunuşlarınVarsın ulaşmasın ellerim ellerine, görmesin gözlerim güzel gözleriniAma sen kendini esirgeme benden, hep yüreğimde ol ve hep hayatımın anlamı, yaşamamın güzelliği ol

Yüreğime dokunuşların hayatımın anlamı olduğu gibi yaşama amacım da hep sen ol

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com