İstifa Dilekçe örneği

Eski 08-28-2014   #1
Şengül Şirin

İstifa Dilekçe örneği

BAKANLIĞINA………… İL MÜDÜRLÜĞÜNE…… MÜDÜRLÜĞÜNE

657 sayılı Kanunun “Çekilme:” başlıklı 20′inci maddesinde “Devlet memurları, bu kanunda belirtilen esaslara göre memurluktan çekilebilirler” hükmü, 94′üncü maddesinde ise “Devlet memuru bağlı olduğu kuruma yazılı olarak müracaat etmek suretiyle memurluktan çekilme isteğinde bulunabilir” hükmü yer almaktadır
Yukarıdaki hüküm gereğince, memuriyet görevinden çekilmek istiyorum
Gereğini arz ederim

Ad Soyad
Adres:
Sicil No:
TC Kimlik No:

İstifa için dilekçe örneği:

Devlet Hastanesi Başhekimliğine

Tebliğ tarihinde görevimden ayrılmak üzere devlet memurluğundan ayrılmak istiyorum Gereğini arz ederim

1 ay içinde cevap gelirse görevden ayrılırsınız Gelmezse:

Devlet Hastanesi Başhekimliğine

tarihinde devlet memurluğundan ayrılmak için verdiğim dilekçeye tarafınızca cevap verilmemiştir 657 sayılı kanunun 94 maddesine göre devlet memurluğundan bugün itibariyle ayrılıyorum İlişiğimin kesilerek gerekli işlemlerin yapılmasını bilgilerinize arz ederim

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com